Wtopiona w otoczenie

   
   
4

Najlepszy komentarz:

Iznenadjenje 2 godziny temu
0  4

wolałbym zobaczyć ją bez "kamuflażu" :D

Miles Johnston i jego dzieła :)

by #Miles #Johnston

Miles Johnston i jego dzieła :)

Miles Johnston i jego dzieła :)

Miles Johnston i jego dzieła :)

Miles Johnston i jego dzieła :)

Miles Johnston i jego dzieła :)

Miles Johnston i jego dzieła :)

Miles Johnston i jego dzieła :)

Miles Johnston i jego dzieła :)

Miles Johnston i jego dzieła :)

Autoportret :)

   
   
6

Najlepszy komentarz:

oktas67 3 godziny temu
0  1

Dobry fchuj! Ale "spece" i tak powiedzą że chujowy.

ZielonyKrzaczek 3 godziny temu
0  1

@oktas67: Ważne, że ktoś potrafi docenić pracę włożoną w to i oczywiście efekt tej pracy ;)

BasKilla 2 godziny temu
0  2

@oktas67: Jestem specem i zatwierdzam zajebistość tych obrazów.


  • Kamyczek

    26 dzejms dzejms SFW    link    dzisiaj o 09:30     17361

Kamyczek

   
   
3

Najlepszy komentarz:

Ambush01 4 godziny temu
0  8

  • Akwarium

    27 dzejms dzejms SFW    link    dzisiaj o 09:23     19374

Akwarium

   
   
8

Najlepszy komentarz:

BuraKura 3 godziny temu
0  1

Ciekawe jak się to myje...

Ferrari 250

   
   
0


Tailandia nocą

   
   
2

Najlepszy komentarz:

HightBoy 2 godziny temu
0  1

mi to tam przypomina minecrafta :P

Jak prawidłowo jeść sushi. Enjoy!

Sushi w Polsce cieszy się olbrzymią popularnością, jednak pomimo tego istnieje duże prawdopodobieństwo, że większość amatorów tego japońskiego przysmaku spożywa go w niewłaściwy sposób. Jak naprawdę powinno się to robić, pokazuje poniższy materiał wideo, w którym lekcji jedzenia sushi udziela legendarny w światku kulinarnym japoński szef kuchni Naomichi Yasuda. Można się z tej lekcji dowiedzieć m.in. że nie tylko dozwolone, ale wręcz wskazane jest jedzenie rolek sushi palcami, a także że dodawanego do suhi imbiru nie powinno się łączyć ani z sushi, ani z sosem sojowym – służy on bowiem wyłącznie do oczyszczania kubków smakowych. Co warte podkreślenia, Yasuda stwierdza również, że najważniejszym składnikiem sushi jest nie ryba, ale ryż.


https://www.youtube.com/watch?v=auLmekEsaak

   
   
20

Najlepszy komentarz:

dziabek dzisiaj o 09:17
2  4

prawidłowo znaczy że co, mam jeść jak mi każą ? kurde a jak rybak złowił tą rybę lewą ręką to pewnie lipa bo już nie dobra, albo cała procedura się odwraca, podwaja lub dzieli... jakby był ten koleś głodny to by nawet nogą zjadł i olał by cały ten proceder !

GanjaInspiration 6 godzin temu
2  1

@dziabek: hahahah :D jeszcze nie obejrzałem materiału ale czytając tytuł pomyślałem podobnie :D. Beke mam z ludzi jak mi mówią jak mam jeść, albo np. że mam maczać suszi w sosie sojowym bo tak się je suszi. Serio? a jak nie zamocze to co? świat rozkurwi od środka na wszystkie strony galaktyki, bo złamie święte prawo Buddy i zjem suszi bez sosu, tak? xDDDD

Zaratustra 6 godzin temu
1  1

@dziabek: Dokładnie. Jadłem kiedyś widelcem. Jeden gościu zwrócił mi uwagę, że tak się nie powinno jesć, że to traci cały urok. Jak kurwa?! Smakuje tak samo, najem się dokładnie tak samo. Żarcie jak każde inne - na chuj się pierdolić?

depp 5 godzin temu
0  9

@Zaratustra: ale po chuja pierdoliłeś się widelcem? mogłeś sobie od razu z reki do gardła nawpychać! a czy ty kotlet schabowy, łyżką drewniana jesz? tez przecież można, ale wtedy "to traci cały urok", chyba się ze mną zgodzisz?

moim zdaniem ty tutaj nie rozróżniasz pomiędzy - jak ty piszesz - żarciem (wchłanianiem pokarmu) i jedzeniem. jedzenie to nie tylko nabieranie kalorii a cala ceremonia. zaczynająca się myciem rak, nabrania spokoju siedząc przy stole, ciesząc się zapachami i widokami dobrego jedzenia i picia. w tym graja role nie tylko smak a także inne zmysły jak

  • wzrok - wygląd jedzenia
  • słuch - gdy otwierasz butelkę wody mineralnej, piwo czy może champagner
  • węch, dotyk, temperatura,
  • no i naturalnie smak.

a procedura jedzenia wzmacnia właśnie te bodźce, które są dla nas ważne. ale ty degradujesz to wszystko na poziom "żarcia" - słowo, które mi się raczej z świnią i korytem kojarzy, niż z kultura jadzenia...

jedzenie w Japonii jest stosunkowo drogie. używane są nie tylko wysokowartościowe produkty, ale i forma przyrządzania czy prezentacji jedzenia gra bardzo ważna role i jest tylko częścią rytuału posiłku. inne części to np. przywitanie gości w restauracji, czy przyrządzanie sushi, albo wspaniale "show" przy teppanyaki.

poza tym to ty kompletnie pomijasz kulturę azjatycka. w wschodniej azji sa dwa typy jedzenia. szybko i tanio - na kazdym drugim kroku dostaniesz coś za grosze na szybko do zjedzenia.ale jest i to ceremonialne. kiedy cala rodzina spotyka się na "event" jedzenia i ludzie odchodzą się wtedy do jedzenia z szacunkiem.

jeżeli masz możliwość, to idź do japońskiej restauracji (nie musi być sushi, jeżeli nie lubisz) z japończykiem, który wytłumaczy ci wiele aspektów. wiele drobnostek, które nam ani w oko nie wpadną, dlaczego kucharz pewne ruchy robi, pyta się pewne rzeczy po dwa razy, albo w którym momencie serwuje się herbatę.
alternatywnie odnosi się do restauracji ze spajalnościami innych państw i ich mieszkańców.

trochę mnie Zaratustra zaskoczyłeś twoja wypowiedzią. może wyszła ona trochę inaczej niż to planowałeś?! dobrą rybę to tez nie kroisz nożem do mięsa. a deser jesz łyżką po zupie?! bo jak piszesz: " Smakuje tak samo, najem się dokładnie tak samo. Żarcie jak każde inne - na chuj się pierdolić?".NastępnaOstatnio popularne

Polub nas!