• Amen.

    14 wizkhalifa WizKhalifa SFW    link    przedwczoraj o 22:08     7069

Amen.play

   
   
0

art. rozumiesz ?

   
   
5

Najlepszy komentarz:

sln wczoraj o 09:39
0  3

No cóż, nie chlubna to karta mojej historii, ale za gnojka miałem lupę o średnicy ok 15 cm, największa w bloku :D W słoneczne dni, za blokiem, poprzez ptasi śpiew dało się słyszeć cichy śmiech i skwierczenie mrówek...nice.play

   
   
2

Najlepszy komentarz:

takietam wczoraj o 10:48
0  5

plus za brak "gimby nie znajo" ;)

Inny Świat !

   
   
2

Najlepszy komentarz:

GanjaFana wczoraj o 20:42
0  0

dla mnie bomba

DOOM 2

z modem brutal doom jest świetne

   
   
0

Lustrzane Jeziorko

Salar de Uyuni – solnisko, pozostałość po wyschniętym słonym jeziorze w południowo-zachodniej Boliwii na obszarze płaskowyżu Altiplano w Andach. Zajmuje powierzchnię 10 582 km²,[1] co czyni go największym solniskiem świata. Jest położone na wysokości ok. 3653 m n.p.m. i stanowi, wraz z jeziorami Titicaca i Poopó, pozostałość po istniejącym w plejstocenie jeziorze Ballivián. Jest to jeden z najbardziej płaskich obszarów na świecie (różnica wzniesień wynosi niecałe 41 cm).

Powierzchnię solniska pokrywa skorupa, pod którą znajduje się niezwykle bogata w lit solanka. Szacuje się, że zawiera 50-70% światowych zasobów litu[2].

   
   
0

Wielki Budda z Leshan

posąg Buddy w pobliżu miasta Leshan w chińskiej prowincji Syczuan. Mierzy 71 metrów wysokości, co czyni go jednym z największych posągów Buddy na świecie. W 1996 roku został wraz z pobliską górą Emei wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Budowę posągu rozpoczęto w 713 roku staraniem buddyjskiego mnicha Haitonga

   
   
1

Najlepszy komentarz:

Somyo przedwczoraj o 19:53
0  21

:D

Jaskinie Marbles Caves

Jaskinie Marbles Caves .Patagonia Jaskinia ta swą popularność zawdzięcza niezwykłemu zjawisku – jej sufit jest biały, swą niebieską barwę bierze od odbicia intensywnie turkusowej wody. Jaskinia nazywana jest również Katedrą, ze względu na dużą ilość majestatycznych łuków.

   
   
0

Taka sytuacja

   
   
3

Najlepszy komentarz:

0makumaku wczoraj o 14:25
0  1

paprykahahaNastępnaOstatnio popularne

Polub nas!