1963 Volkswagen Beetle

Forza Horizon 2

   
   
1

Najlepszy komentarz:

lizakoo przed chwilą
0  0

Rozumiem, że te auta wyglądają cudnie, prawie jak prawdziwe, ale jest to gra. Znajdź fotki realne tych aut. To tak jakbym wrzucał modele broni ze screenshotów Battlefield4. Niby wszystko jest tak jak powinno być, ale wiesz, że nie da się tego dotknąć.

1988 BMW M5

Forza Horizon 2

   
   
0

Nowość Molly Ipa

Doctor Brew Molly Ipa
Piwko swoją premierę miało koło dwóch tygodni temu.
Kolejne udane dziecko z tego browaru.
Piwko zawiera słody pilzeńskie oraz płatki ryżowe. Same płatki nadają mu chyba delikatności bo sam napój ma aż 7,1% alku oraz ekstrakt 16% a jest bardzo lekki.
Chmiele zawarte w butelce to:
Chinook, Centennial, Mosaic, Ella oraz Topaz.
Jak przystało na amerykańskie chmiele lekka nuta egzotycznych cytrusów zapewnia kubkom smakowym podniebne odczucia.
Cytrusty które nie leżą w moim guście ale tu w połączeniu z goryczką na poziomie 95 IBU dają po prostu zajebisty efekt.
Od dziś to chyba moj faworyt z laboratorium od doktorów.
Polecam!

   
   
0

Piwowarstwo - KOMES Porter Bałtycki

Porter warzony zgodnie z zasadami Bawarskiego Prawa Czystości z 1516 roku według starej XVIII wiecznej receptury. Zawartość alko. i ekstrakt na zdj. Czołówka polskich porterów. Czarny jak węgiel z trwała pianą, wytrawna gorycz i palone posmaki, które zostają na podniebieniu, słodycz tylko na dalszym planie. Jedyne co pozostawiło pewien mały niedosyt to zapach, owszem jest taki jaki w tego typu piwie być powinien - palono-kawowo-karmelowy, ale po porterze spodziewałem się trochę wyraźniejszego aromatu. Od siebie dodam, że komes mimo swojego ciężaru gatunkowego jest relatywnie lekki w odbiorze, ze świetnie zamaskowanym alkoholem. Polecam zakupić kilka sztuk (jest tani!! ok. 5zł) i potrzymać jakiś czas (wszystkie komesy nadają się do długiego dojrzewania, do 18 m-c). Piwo zrobiło się mniej słodkie i ogólnie nabrało nowych smaków, kojarzących się z dobrym porto / cherry. Ogólnie bardzo dobre piwo, choć po zdobywcy złotego medalu w European Beer Star 2013 za najlepsze piwo w kategorii Porterów Bałtyckich spodziewałem się czegoś więcej. Dodatkowy plus za przyzwoitą cenę. Jakby nie patrzeć - piwo warte spróbowania. Polecam.

   
   
3

Najlepszy komentarz:

cassper 4 godziny temu
0  0

jak nie lubię porter tak tan mi smakował, zacny jest

  • Snoop

    11 ozzie ozzie SFW    link    wczoraj o 16:11     3478

   
   
0

Krzesełko

   
   
0


Ostatnio popularne

Polub nas!