• Sushi

    8 goltor Goltor Gastro    link    23 lutego 2013 23:52

Sushi
Domowej roboty

dobre
   
słabe
    11


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

manonxd 25 lutego 2013 03:04
0  0

ile cię całość kosztowałą? bo jestem ciekaw czy lepiej zrobić samemu czy iść do baru.

crazysquirrel 25 lutego 2013 08:45
0  3

@manonxd: ja z doświadczenia wiem, że lepiej robić samemu. :)
Koszt to zazwyczaj dyszka za ryż, dyszka za nori,(z tym, że paczka ryżu i paczka nori mi osobiście starcza na 2-3 razy) jakieś 5 zł za ocet ryżowy, 6zł pasta wasabi, ogórek, papryka ewentualnie awokado jak ktoś lubi to grosze ;) ja dodaję surowego łososia koszt to jakieś 9-8 zł za kawałek do sushi, no tuńczyka ale go kupuje zazwyczaj 15 dkg i kosztuje mnie on 13 zł ;) można dodać surimi koszt to około 5 zł ;)

I jest ta satysfakcja, że zrobiło się samemu, a w knajpie myślę, że się sporo przepłaca, bo dadzą Ci mniej niż sam sobie w domu zrobisz :)

citrusbreezegrass 24 lutego 2013 15:03
0  0

props ładnie przygotowane

tymczasowy 24 lutego 2013 15:25
0  0

o rany ale bym zezarl.. dobrze,ze lasagne juz sie robi w piekarniku i za jakies 20 min bede zarl jak swinia! A pozniej deser :D

dziabek 24 lutego 2013 20:12
0  0

troche mnie sushi

manonxd 25 lutego 2013 03:04
0  0

ile cię całość kosztowałą? bo jestem ciekaw czy lepiej zrobić samemu czy iść do baru.

crazysquirrel 25 lutego 2013 08:45
0  3

@manonxd: ja z doświadczenia wiem, że lepiej robić samemu. :)
Koszt to zazwyczaj dyszka za ryż, dyszka za nori,(z tym, że paczka ryżu i paczka nori mi osobiście starcza na 2-3 razy) jakieś 5 zł za ocet ryżowy, 6zł pasta wasabi, ogórek, papryka ewentualnie awokado jak ktoś lubi to grosze ;) ja dodaję surowego łososia koszt to jakieś 9-8 zł za kawałek do sushi, no tuńczyka ale go kupuje zazwyczaj 15 dkg i kosztuje mnie on 13 zł ;) można dodać surimi koszt to około 5 zł ;)

I jest ta satysfakcja, że zrobiło się samemu, a w knajpie myślę, że się sporo przepłaca, bo dadzą Ci mniej niż sam sobie w domu zrobisz :)

Goltor 26 lutego 2013 10:42
0  0

@crazysquirrel: @manonxd:
Wybacz, mieszkam w Londynie wiec nie mam pojecia ile co kosztuje w Polsce.
Mozna uzyc zwykly ryz, ale jesli ktos ma mozliwosc 'dopasc' Sushi Rice, to jest roznica.
Mi na jedna porcje idzie cala paczka nori, (zaleznie od firmy, jest tam 5-6 platow)
Ocet ryzowy mozna zrobic samemu. Jest to ocet wymieszany z cukrem i sola.
Reszta to wybor skladnikow, ale kolega juz wymienil to co najlepsze, poza chyba sosem sojowym.

Koniecznie zalecam uzywanie maty do zwijania. I najlepszy bajer. Mokre rece do nakladania ryzu, suche rece do zwijania. I tak w kolko.

Jesli masz w zasiegu prawdziwa japonska knajpe to polecam sie udac na sprobowanie.

Postaram sie zrobic wiecej fotek przy nastepnej okazji.

crazysquirrel 26 lutego 2013 10:59
0  1

@Goltor: hehe jak już to koleżanka wymieniła co najlepsze :0 faktycznie zapomniałam wspomnieć o sosie sojowym hehe ja zazwyczaj mieszam go z wasabi i odrobiną posiekanej peperonii :)



osobiscie nie wyobrazam sobie zwykłego ryżu w sushi :)





i nie wiem w jaki inny sposób rolować sushi jak nie matą właśnie :D:D:D

a co do octu ryżowego nie zgodzę się że to to samo co ocet z solą i cukrem, ocet ryżowy rowniez przyprawiam solą i cukrem i wiem ze całkiem inaczej smakuje jak dodasz zwykły ocet a inaczej jak dodasz ryżowy ;)

Goltor 26 lutego 2013 11:17
0  0

@crazysquirrel: Kolezanka wybaczy, poprawie sie na przyszlosc.

Mialem na mysli to iz jesli ktos ma problem z dostepem do ryzu na suchi i octu ryzowego, to mozna pokombinowac i zrobic samemu.

Raz trafilem na smieszny instruktaz zwijania suchi bez maty. Nie powiem, ktos mial niezla wprawe.

manonxd 26 lutego 2013 15:38
0  0

@crazysquirrel: dzieki za odpowiedź. Zamówiłem wczoraj na allegro składniki i wyniosło mnie to łącznie 40zł + przesyłka. No, ale większość rzeczy starczy na kilka razy ;p. Mam tylko jeden problem po czasie zorientowałem się, że kupiłem wasabi w proszku, nie wiem czy takie może być.

crazysquirrel 26 lutego 2013 17:03
0  0

@manonxd: ja zawsze uzywam takiego normalnego, ale czytałam, że te w proszku też może być :) trzeba je rozrobić w wodzie czy jakoś tak ;p ale w smaku ponoć takie same, tzn oczywiscie swieze bedzie lepsze od sproszkowanego hehe ale nie powinno być problemu.

ja zakupy na sushi wykle robie w markecie też coś koło 40 zł wychodzi a za to można skręcić z 5 rolek a 5 rolek na osoby to duzooo za duzooo hehe :D

maximek 25 lutego 2013 06:29
0  0

kurde muszę wkońcu kiedyś sprubować sushi aż mi smak przyszedł