Rak ;)
Novotfoor.

dobre
   
słabe
    10


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne
Upalony 18 listopada 2013 21:36
1  0

Szczególnie śmieszne dla ludzi po radioterapii.

milosch 19 listopada 2013 06:31
1  0

@Upalony Jeśli nie załapałeś, to ci to wytłumaczę: to jest ŻART, czyli coś, czego nie traktuje się poważnie. W tym wypadku polega on grze słów. Więc nie spinaj się tak.

Upalony 19 listopada 2013 19:37
0  0

@milosch: W takiej sytuacji zawsze odpowiadam równie inteligentnym żartem: twoja matka to dziwka, a ojców masz stu pijaków. Jeśli nie załapałeś, to się nie spinaj. I chuj z grą słów - w tym zajebistym dowcipie akurat nie ma.

ivan18241 23 listopada 2013 14:47
1  0

@Upalony: Nie wierzę w Twoją spinę... :O Strona nazywa się ujarani, a Ty chyba jesteś na dopalaczach... Każdy ma prawo do indywidualnej opinii, ale Twoja jest krzywdząca. Pozwól, że Ci coś powiem: byłem wolontariuszem w hospicjum, a wcześniej pracowałem w zakładzie, gdzie niepełnosprawni stali ramię w ramię z ludźmi w pełni sprawnymi. I tu i tu, zdania ludzi były tożsame: chcieli być traktowani dokładnie tak, jak traktowani są inni, zdrowi ludzie. Starasz sie być taki empatyczny i wspierający, ale to tacy ludzie jak Ty nie pozwalają im zapomnieć choć na chwilę o ich skazie. Pomyśl jak to wygląda w kwestii ludzi innych ras: czy lepsze jest witanie się i bycie serdecznym dla każdego o innym wyglądzie niż Twòj, czy dojść do tego, żeby nie zauważać tych ròżnic między Tobą a nimi? Przemyśl to i wypie##alaj z tymi swoimi tekstami nacechowanymi agresją, bo niby żartem wyzywasz rodziców miloscha, mierząc w najbardziej czuły punkt chyba każdego człowieka. Brawo, wyżyny godności...

Upalony 23 listopada 2013 18:13
0  0

@ivan18241: Każdy ma prawo do indywidualnej opinii, a za moją każesz mi wypierdalać?
Ja tam w hospicjum nie byłem, ale przeszedłem sam radioterapię - trzydzieści dwa, czy trzy naświetlania. Słyszałeś, co to takiego?
Przeżyłem i prawdopodobnie jestem zdrowy - okaże się za parę lat.
A normalne traktowanie inwalidów, chorych, niedorozwiniętych nie ma nic wspólnego z kretyńskimi dowcipami na ich temat. To ten sam poziom, jak dowcipy o krematoriach, czy komorach gazowych. A miloscha to ja potraktowałem właśnie równo - dokładnie na tym samym poziomie, jak jego dowcip.
Poziom dowcipu widać zresztą dość dobrze po ocenach.

ivan18241 23 listopada 2013 19:26
0  0

@Upalony: Ja tam np. jestem gruby i jak oglądam żarty o tłuściochach, to nie hejtuję tego, ale masz rację - jest to nieco inny "kaliber"... ;) A czy np. to image
też jest według Ciebie kretyńskim dowcipem?

Upalony 23 listopada 2013 19:42
0  0

@ivan18241: Ten może najwyższych lotów nie jest, ale nie każdy głupi dowcip budzi we mnie odruch wymiotny. Ten akurat nie.

milosch 25 grudnia 2013 22:50
1  0

@Upalony: Jak doszedłeś do wniosku że to jest mój dowcip?? Ja nie jestem jego autorem, ani ja go tu nie wrzuciłem. Po prostu wyraziłem moją opinię na twój komentarz. Czytaj ze zrozumieniem.

Upalony 26 grudnia 2013 20:19
0  0

@milosch: Gdzieś napisałem, że to Twój dowcip? I ty piszesz "czytaj ze zrozumieniem?!
Piszesz idiotyzmy, to też odpowiadam stosownie.

milosch 31 grudnia 2013 17:41
0  0

@Upalony: Cytuję: "A miloscha to ja potraktowałem właśnie równo - dokładnie na tym samym poziomie, jak jego dowcip." Co z tego zdania źle zrozumiałem??

Zobacz też

Koszmar
Uncle Sam
A dlatego
Artysta
zawsze sprawdzaj pracę domową dziecka
Hybryda
Pokemony inną kreską rysowane
Disturbed
Death Note - L
Gniew
Two sides of the Force.
Warcraft: Władca Klanów