Zatankował

dobre
   
słabe
    6


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

Ayahuasca 20 marca 2014 04:48
9  1

Zwykle na militaria walę minusami od strony, ale nie ma reguł bez wyjątku :D

bacus 20 marca 2014 09:45
3  8

Ayahuasca 20 marca 2014 04:48
9  1

Zwykle na militaria walę minusami od strony, ale nie ma reguł bez wyjątku :D

bacus 20 marca 2014 09:45
3  8

klaczak 20 marca 2014 16:27
0  2

@Ayahuasca dostał minusy ,za to że dał plusa? ok zgubiłem sie. Co do militari , jeśli niema ciekawej historyjki ,również minus z automatu daje i co w tym złego niech mi ktoś powie ?

Ayahuasca 20 marca 2014 18:02
0  1

@klaczak: Wiesz... Każdy udaje katolika, że niby dziesięć przykazań, ale kogo to obchodzi, że dziś żołnierz to nie jest kultura wojenki sprzed 600 lat tylko kolejna imperialna maszyna w eksterminacji ludności na wschodzie. I taki pseudo-katolik nie widzi, że od wielu lat wciska się nam kit, iż na wschodzie wprowadza się jakąś niby demokrację. Wiesz... Ja do żołnierzy osobiście nic nie mam, ale mądrze ktoś powiedział, że biedni ludzie jadą zabijać innych biednych ludzi (bo sorry, ale obrona własnego kraju kilka granic dalej to jest czysta demagogia).
Sram na minusy. Mam kategorię a i szybciej pójdę do kompanii karnej za dezercję niż zabiję drugiego człowieka.

"Żołnierze są tępymi, głupimi zwierzętami używanymi w polityce zagranicznej". Henry Kissinger - laureat pokojowej nagrody Nobla, mason...

Polecam też zapoznać się z tym: http://pl.wikiquote.org/wiki/Joseph_Goebbels

Nikt mi nie wmówi, że dziś istnieje jakakolwiek armia, która opiera się na lokalnym, nacjonalistycznym patriotyzmie. UE, NATO... Jedna waluta, jedno prawo, jedna armia - tak naprawdę to kolejne Imperium socjalistyczne. Był Rzym, był Berlin, była Moskwa, teraz jest Waszyngton i jest Bruksela.

No ale wiesz... Ludzie klikną minusa, bo nie mają argumentów. Od dziecka jesteśmy wychowywani tak, że dzieciaki biegają z pistolecikami... Z punktu widzenia altruisty ten świat jest pełen sprzeczności. Tak kościół zakazuje jeść mięsa w piątki i zabijać jednocześnie... No ale koniec końców niech to ja będę ten głupi i niech mądrzejsi mają ostatnie zdanie.

Pierdolę to.

...I jak życzą sobie, idę w chuj.

klaczak 20 marca 2014 20:04
0  0

@Ayahuasca: Z mojej strony to jedno tylko co do broni powiem, wolałbym żeby był ogólnoświatowy zakaz posiadania broni przez rodzaj ludzki.Jeśli miały by być wojny to niech będą na kamienie i niech giną ci co dają plusy militariom. Problem jednak jest że bez broni nasze społeczeństwo ,mimo że cywilizowane, nie utrzymało by się długo ,bo zawsze znajdą się ludzie gloryfikujący przemoc.

Kilka razy na ujaranych widziałem wrzutę powrotu żołnierzy, z krajów arabskich do domów i tam było zawsze tyle ciepła i uczuć itp...ale sobie myślę...zaraz, zaraz, przecież oni przyjechali z rozboju, napadali ,zabijali a teraz jest tak słodko i kolorowo... to jeśli tak jest przedstawiana sprawa agresji w mediach, to się nie dziwić że później stado infantylniaków ,oburza się gdy ma się, swoje przeciwne zdanie na te sprawy.Dlaczego akurat mówię o krajach arabskich i amerykusach? Bo mam styczność z ludźmi z tamtych krajów i po porównaniu głosów tych ludzi a medialnego bełkotu ,sprawy są niesamowicie rozbieżne.

Jak już wyżej zaznaczyłeś,problem zaczyna się w dzieciństwie gdy nawet rodzic chcący wychować dzieci z dala od tego całego tematu przemocy, społeczeństwo narzuca swój wpływ i wybór dziecka może być nie po myśli rodziców. Zresztą widać to po reakcjach społeczeństwa na zdanie ludzi przeciwnych przemocy, no chyba że większość rodziców wychowuje swe dzieci w agresji.

Ayahuasca 20 marca 2014 20:52
0  1

@klaczak: Czekałem na taki komentarz. Dziękuję za zrozumienie.

Zobacz też

make peace not war
Przestrzeń
Wuuuuuuuuu?
Het het wysoko.
Klimat
Project Cars
F-15 Eagle
On na poważnie ? !
Rakieta
Eurocopter X3 - najszybszy helikopter !
Parowóz
MiG 31