Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

  • Pomoc

    15 ozzie ozzie WTF +18    link    28 kwietnia 2014 16:54

Pomoc

dobre
   
słabe
    8


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

Ketsu Grodzkiej 28 kwietnia 2014 22:20
0  3

Nie ma podatków, nie ma emerytur a na starość trzeba jakoś żyć. Tylko dzieci Ci wtedy zostają ;) Dodatkowo zero antykoncepcji

tobi 28 kwietnia 2014 22:05
0  0

powiedzcie mi, dlaczego tam gdzie jest skrajna bieda, z reguly jest duzo dzieci, tzn pow. 4 szt?

opisal 28 kwietnia 2014 22:29
0  0

@tobi: jeden z punktow widzenia- ponieważ utrzymanie każdego dziecka kosztuje, z jednym dzieckiem zylo by im sie o niebo lepiej

tobi 29 kwietnia 2014 07:23
0  0

@opisal: no dobra, ale ja wiedzac, ze nie polepszy mi sie sytuacja finansowa, nie decyduje sie na kolejne dziecko, mimo, ze moze bym chcial.

Boleslaw3Krzywousty1086 29 kwietnia 2014 19:35
0  0

@tobi: np w Polsce mając po wyżej 3 dzieci, jesteś dość dobrze zwolniony z podatków, i przysługuje Ci więcej pieniędzy, dostajesz dodatki. Jedna osoba pracuje to zawsze jest mężczyzna, i jest chroniony statusem żywiciela domu, więc ciężko takiego zwolnić. Żona często pilnuje dzieci, sprząta i gotuje, oglądając tv. Też w patologicznych rodzinach np zaobserwowane na żywo i rozmowa z taką osobą: dostaje co dzień 50zł z mopsu a przez miesiąc 1500zł, w tym ubezpieczenie, i często w są to osoby dofinansowywane patologiczne ze względu na to że chleją alkohol, i mają 5 dzieci, mieszkania stracić nie mogą, dzieci ubogo żyją co do garnka wsadzić dlatego że rodzice sport uprawiają monopolowy. Mają karnety na atrakcje np baseny, lub inne kurorty, z powodu mnogiej rodziny.
Niesprawiedliwe jest to że osoby samotne muszą łożyć pierdolone pieniądze na tak zjebane i rozmarzające się pospólstwo wyżej wymienionych debili i rodziny co mają max dwójkę dzieci nie mają żadnych zniżek jedynie max 50 zł co miesiąc dodatku na dziecko.

Ketsu Grodzkiej 28 kwietnia 2014 22:20
0  3

Nie ma podatków, nie ma emerytur a na starość trzeba jakoś żyć. Tylko dzieci Ci wtedy zostają ;) Dodatkowo zero antykoncepcji

Szczypiorek 01 maja 2014 13:54
0  0

@Ketsu: Wiesz co to jest niż demograficzny? To właśnie się dzieje u nas, właśnie przez podatki i emerytury i inne zbędne rzeczy, ludzie w Polsce i ogólnie w Europie nie chcą mieć dzieci, bo to kosztuje... Gdyby w Polce był wolny rynek, niskie podatki, nie byłoby zusu, pitów, citów, to ten który chcę zarobić, nawet rolnik, zarobiłby o wiele więcej niż teraz i z palcem w dupie byłoby go stać na czworo dzieci, które zajęłyby się rodzicami na starość... NIESTETY, dorośli ludzie wolą być traktowani jak dzieci, wolą płacić na emeryturę nie wiedząc nawet czy ją zobaczą, to jest gra hazardowa, umierasz wcześniej - przegrywasz.... Nie wiem jak Wy ale ja jestem odpowiedzialnym człowiekiem, moje życie jest dla mnie interesem i ja potrafiłbym sobie zostawić pieniążki na te ostatnie chwile w życiu...

Głównie w tym wszystkim nie rozumiem jednego, czemu to jest przymusowe? Gdyby nie było tych wszystkich niepotrzebnych podatków, to normalnie pracujący człowiek zarobiłby o wiele więcej i dopiero potem gdy zarobi, on SAM (a nie tak, jak teraz, państwo! ha) powinien decydować o tym na co chce przeznaczyć swoje pieniążki, jeżeli się boi, to mógłby przecież iść do jakiejś tam firmy, która zajmuje się ubezpieczeniem (emeryturą) i płacić, a nie do chuja tak jak teraz... Pracujesz za chujowe pieniążki, ceny są kolosalnie wysokie, bo przecież jak państwo nakłada podatek na beneficjenta, to on nie będzie płacił tych podatków z własnej kieszeni tylko z pensji pracownika i jeszcze w dodatku podniesie cenę produktu... Więc pojawia się następne pytanie, jak do chuja pana ma się rozwijać rynek?... Bardzo mi się podobała wypowiedź Janusza K. M., że najważniejszy powinien być konsument, a tak nie jest.

Ketsu Grodzkiej 01 maja 2014 14:57
0  0

@Szczypiorek: Napisałem ten komentarz w odpowiedzi na wcześniejszy tobiego. Zrozumiałem go w ten sposób jakby miał na myśli kraje 3-go świata, slumsy itp. Co nie zmienia faktu że zgadzam się w pełni i z Tobą ;) Ciekawi mnie tylko jak wyobrażasz sobie rozwiązanie problemu z ludźmi, którzy nie odkładaliby pieniędzy na starość, ani też nigdzie by się nie ubezpieczyli żeby później otrzymać coś na kształt emerytury. Bo coś z nimi zrobić trzeba, a jestem przekonany że tacy by się znaleźli.

Szczypiorek 02 maja 2014 11:22
0  0

@Ketsu: W takim wypadku są dzieci ale nie można tylko na nich polegać... Przez tysiące lat nie było emerytur i ludzie żyli, a teraz jedna wielka dziecinada.

Zobacz też

Dlaczego Gandalf na to nie wpadł?
cosplay level japan
Marvel w innym wydaniu
holy shit
Gdzieś nad wodą.
Kościół nie jest dla niego
Body Worlds
Pokemony
A ty jak sikasz?
Przyłapani
Welcome to Miami!
acid love