DDR...
Przyczailiśmy wczoraj w Magdeburgu koło Lidla takie oto zjawisko: full wypas Viano w skórach, gablotka do przejazdów biznesowych i... No właśnie... :):):):):)

dobre
   
słabe
    7


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

terence 30 kwietnia 2014 08:12
1  5

z czego robisz sensacje? że ktoś ma Viano i musi cos przyczepką przewieźć od czasu do czasu? i dlatego wklejasz do internetu? człowieku ale co to Ciebie obchodzi?

terence 30 kwietnia 2014 08:12
1  5

z czego robisz sensacje? że ktoś ma Viano i musi cos przyczepką przewieźć od czasu do czasu? i dlatego wklejasz do internetu? człowieku ale co to Ciebie obchodzi?

tenorspinto 30 kwietnia 2014 08:25
0  1

@terence: Nie wiem czy jestem w stanie właściwie odnieść się do Twej wypowiedzi. Pozwolę sobie jednak wytłumaczyć o co lotto... W tytule umieściłem tajemniczy skrót, który winien, niczym super klucz otworzyć pamięć ludzi, którzy jednak chodzą po świecie znacznie dłużej niż średnia wieku ujaranych. Zabawne jest to, że system tamtych czasów jaki był (i plusy i minusy) ale był szary i smutny, skazujący ludzi na metody gospodarcze w zakresie zdobywania czegokolwiek. I to właśnie zderzenie tych dwóch światów - współczesnego z dostępnością wszystkiego i tamtych JEST ZABAWNE!!! To zdjęcie nikogo nie obraża i nie krytykuje!!! Umieściłem je TUTAJ, bo zaufałem, że większość z ujarańców zwyczajnie ma poczucie humoru i ODROBINĘ wiedzy. Pokaż zdjęcie swoim rodzicom i dziadkom, to się zdziwisz reakcją. Ja szczęśliwie mam fantastyczny odzew wśród znajomych, którym wysłałem wczoraj foto. To oni podsunęli mi pomysł "wrzucenia" tego do netu. Mam nadzieję, że wyjaśniłem wszystko tak, jak Słońce oświetla zakamarki w piękny, długi, letni, gorący dzień. Serdecznie pozdrawiam. (Urodziłem się w 1967, więc co nieco "stamtąd" pamiętam i potrafię się z tego śmiać).
PS Zaczynam być zaniepokojony niektórymi reakcjami na tym portalu - czyżby ujarani przechodzili w kierunku innych portali??? Znaczy się "w dół"???

przemoc 30 kwietnia 2014 08:46
0  1

@tenorspinto: Odpowiedz jest prosta. Dla wiekszosci ujarancow moglbys byc ojcem.

blues 30 kwietnia 2014 15:08
0  1

@tenorspinto: Naleze do tego samego pokolenia i dalej nie znajduje tego obrazka jako zabojczo smiesznym. Smiesznie by bylo jakby chlopek w gumikach ładował obornik do bagaznika Merca 500...

cheers

terence 30 kwietnia 2014 21:27
1  0

@tenorspinto:
okej to nie jest najgorsza rzecz
cofam zenadę, ale i tak nie jest to śmieszne
chodzi o to ze to taki luksosowy samochód i taka przyczepka do niego w DDR czylu wschodnich niemczech??
ale to bardzo solidna przyczepka
a to nie jest Royce Royce czy MAyabach ani Lambo
ale spokom nie chciałem Ciebie obrazić

tenorspinto 30 kwietnia 2014 08:27
1  0

Ponieważ "terence" zapytał mnie uprzejmie "o co chodzi" - odpowiadam (podobnie jak jemu poniżej).
W tytule umieściłem tajemniczy skrót, który winien, niczym super klucz, otworzyć pamięć ludzi, którzy jednak chodzą po świecie znacznie dłużej niż średnia wieku ujaranych. Zabawne jest to, że system tamtych czasów jaki był (i plusy i minusy) ale był szary i smutny, skazujący ludzi na metody gospodarcze w zakresie zdobywania czegokolwiek. I to właśnie zderzenie tych dwóch światów - współczesnego z dostępnością wszystkiego i tamtych JEST ZABAWNE!!! To zdjęcie nikogo nie obraża i nie krytykuje!!! Umieściłem je TUTAJ, bo zaufałem, że większość z ujarańców zwyczajnie ma poczucie humoru i ODROBINĘ wiedzy. Pokażcie zdjęcie swoim rodzicom i dziadkom, to reakcja może być bezcenna. Ja szczęśliwie mam fantastyczny odzew wśród znajomych, którym wysłałem wczoraj foto. To oni podsunęli mi pomysł "wrzucenia" tego do netu. Mam nadzieję, że wyjaśniłem wszystko tak, jak Słońce oświetla zakamarki w piękny, długi, letni, gorący dzień. Serdecznie pozdrawiam. (Urodziłem się w 1967, więc co nieco "stamtąd" pamiętam i potrafię się z tego śmiać).
PS Zaczynam być zaniepokojony niektórymi reakcjami na tym portalu - czyżby ujarani przechodzili w kierunku innych portali??? Znaczy się "w dół"???

LoSaDo 30 kwietnia 2014 17:53
1  1

Zobacz też

Zaparkował
znajoma pierwszy raz w pracy nowym samochodem
Coś nie wyszło ....
Turbo
Tandeta czy rakieta?
Multipla
Dodatkowe strefy zgniotu
VW bus
Porzucona historia
He he
Audi A8 i A8L
Audi A8 L, W12