Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO


https://www.youtube.com/watch?v=ml7JmNuzGz4&index=33&list=WL

Otwieram dyskusje na ten temat : co o tym sądzicie ?

dobre
   
słabe
    14


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

Ave 14 sierpnia 2014 11:53
0  5

Jebnięty fanatyk, ale co do jednego ma rację - Hameryka jest daleko (choć obecnie to nie problem), ale jeśli wciąż będziemy się ślinić na marchewkę na kiju w postaci pojebanych wiz i na partnerstwo w polityce międzynarodowej, które jest kompletnym mitem, to równie dobrze sami możemy podpalić ten kraj. Pierwsi nastawiamy dupę w Europie krzycząc najgłośniej tam, gdzie powinniśmy siedzieć cicho i jako jedni z pierwszych dostaniem solidny wpierdol. Kilka odremontowanych myśliwców i parę wyrzutni rakiet sprzedane w łasce zza wielkiej kałuży nic nam nie pomoże. Ciekawie gdzie będzie wtedy "wspólna Europa" i cała ta nasza wspaniała partnerka Hameryka?

Dran77 14 sierpnia 2014 11:17
1  2

Rusowie tolerują go w polityce, tak jak Polacy JKM. Po prostu potrzebny jest politykom taki oszołom, bo wtedy można powiedzieć: widzicie, on ma tak skrajne, niebezpieczne poglądy... a my nie.
Gorzej, jak w kraju zaczyna się źle dziać. Wtedy jest szansa, że taki człowiek może zdobyć władzę (historia lubi się niestety powtarzać).

DUPABLADACUM 14 sierpnia 2014 11:38
0  0

@Dran77:dokładnie

terence 14 sierpnia 2014 11:22
0  0

Putin postanowił nas postraszyć
plus jest taki, że jakby to była prawda to byśmy o tym nie słyszeli
a tak wypuścił swojego pajaca
znaczy się khe khe opozycję
dla przypomnienia co Rosję obchodzą małe sąsiednie kraje i że są znacznie silniejsi i mogą nam kuku.
K a Rosja

Ave 14 sierpnia 2014 11:53
0  5

Jebnięty fanatyk, ale co do jednego ma rację - Hameryka jest daleko (choć obecnie to nie problem), ale jeśli wciąż będziemy się ślinić na marchewkę na kiju w postaci pojebanych wiz i na partnerstwo w polityce międzynarodowej, które jest kompletnym mitem, to równie dobrze sami możemy podpalić ten kraj. Pierwsi nastawiamy dupę w Europie krzycząc najgłośniej tam, gdzie powinniśmy siedzieć cicho i jako jedni z pierwszych dostaniem solidny wpierdol. Kilka odremontowanych myśliwców i parę wyrzutni rakiet sprzedane w łasce zza wielkiej kałuży nic nam nie pomoże. Ciekawie gdzie będzie wtedy "wspólna Europa" i cała ta nasza wspaniała partnerka Hameryka?

sln 14 sierpnia 2014 12:36
1  3

@Ave: Dokładnie. W jednym ma rację, Polska sama się prosi o wpierdol. Nasi politycy są tak głupi, że lecąc na kasę ignorują społeczeństwo narażając je na ogromne straty. Bo w razie czego, zostaną bezpiecznie ewakuowani, mówiąc prościej spierdolą tam gdzie wojny nie będzie i będą się śmiać nam prosto w ryj. Nikt nam nie pomoże, historia już nie raz pokazała, że zostawaliśmy sami, a po zrobieniu porządku laury, zaszczyty i honory zgarniał ktoś inny. Rosja to widzi, że nasz kraj jest w fazie takiej degradacji, że nie damy rady się skrzyknąć i zareagować. Czasy partyzantki minęły bezpowrotnie, jeśli ktoś myśli, że będziemy prowadzić wojnę z lasu to się grubo myli, wystarczy jeden satelita z kamerą termowizyjną i dupa. Ehhhh szkoda gadać.

Upalony 14 sierpnia 2014 21:02
3  1

@sln: Jasne, kurwa - Polska jest w stanie kompletnej degradacji. I jest 22 gospodarką świata. PRZED Holandią, Argentyną, Belgią, Szwecją, Austrią, Szwajcarią... PKB mamy większe, niż Dania, Finlandia, Irlandia i Kuwejt razem wzięte. Totalny, kurwa mać, rozpierdol.
Co ty chcesz "skrzyknąć i zareagować"??!! Mamy 100 tysięczną armię zawodową. W razie wojny z Rosją to nie wystarczy, bo ni chuja nigdy nie może wystarczyć. Nikomu, poza USA nie wystarczy. Rosja ma, w razie czego, 7500 głowic jądrowych. Ale w razie "pomocy humanitarnej" - owszem, wystarczy.

wodecki 15 sierpnia 2014 12:08
1  2

@Upalony: tylko mi wytłumacz dlaczego nasi rodacy wyjeżdżają do wymienionych przez ciebie krajów*? Jeśli jak mówisz nasze gospodarka jest gites a PKB większe od nich
edit
*wyjeżdżają za pracą

sln 15 sierpnia 2014 14:04
0  1

@Upalony: taaaa ktoś Ci bajek naopowiadał a Ty w nie uwierzyłeś, tylko zapomniałeś dodać, że wszystko w naszym kraju przejadają urzędasy i politycy. Akurat tak się składa, że mieszkam w Finlandii i jakoś mi się nie wydaje by była tu bieda, syf i przemoc czy jakakolwiek patologia czy to na ulicy czy w urzędach. Powodzenia.

Upalony 15 sierpnia 2014 17:15
0  0

@wodecki: Co tu tłumaczyć - PKB per capita w Polsce jest niższe, niższy socjal, z którym tak zacięcie walczysz.
Napiszę po raz ostatni: ktoś, kto porównuje kraj po 45 latach komuny, 6-letniej okupacji, 6 milionach ofiar i totalnym rozpierdolu wojennym, a do tego 150 latach rozbiorów z krajami kolonialnymi, które obrabowały i wykorzystały pół świata, a kapitalizm budowały bez przeszkód przez 200 lat, musi być idiotą.
@sln: Kojarzysz taka knajpę w centrum Helsinek - tuż koło portu, taką mocno przeszkloną? Pochwal się, ile kosztuje tam prosty obiad. Ja ostatnio jadłem jakieś chujowe placki - 24€ + woda mineralna - 5€. Mieszkałem w dość chujowym hotelu - Crowne Plaza - niecałe 200€ za noc. Znam kilka fińskich firm, w których nie pracuje żaden Fin - są zbyt leniwi i zbyt pijani. Jaki jest poziom samobójstw w tym "raju"? Nigdy w życiu nie zamieszkałbym w tym syfie! To bogatsza kopia Rosji - 1:1.
Ale fakt bezsporny - PKB per capita w Finlandii jest ponad 1,5 raza wyższe, niż w Polsce. I, kurwa mać - spada.

sln 16 sierpnia 2014 02:13
0  0

@Upalony: toś chujowo trafił, znasz RAX? Tam za 9,5 euracza możesz jeść do woli, zupa, pizza, drugie danie co kto woli, fakt ludzie zabijają się tu na potęgę raczej kwestia klimatu niż biedy, nigdy nie powiedziałem, że to "raj" ale... nie przemęczam się, w pracy odpoczywam. Drogo? Fakt, ale nie wiem. Syf mówisz, dla mnie syfem jest UK a tutaj naprawdę odpoczywam przede wszystkim psychicznie, pracuję jakieś 18 dni w miesiącu, nikt mnie nie pogania, nie straszy zwolnieniem, nie muszę brać nadgodzin bo mi się nie opłaca, pływam, gram w tenisa, grilluję ze znajomymi, zacząłem uprawiać sporty zimowe. Pytanie retoryczne: czy po jednej wypłacie stać Cię w PL by skoczyć do sklepu i kupić dechę, wiązania i buty Burtona? No raczej nie. Jak chcę to jadę nad morze, choć by po to by zjeść obiad i wracać do domu. Oczywiście wolałbym mieszkać w PL, bo męczy mnie ciągłe gadanie w obcym języku. Jednym słowem, nie wystarczy być tu jeden weekend trzeba pomieszkać. Zbyt leniwi, zbyt pijani? A w PL jak jest? Pijani i zapierdalający 12h na dobę by ledwo związać koniec z końcem. Za wodę nie płacisz, prąd jest tani jak przysłowiowy barszcz. Mi się podoba a uwierz mi bywałem tu i tam.

wodecki 16 sierpnia 2014 16:19
1  0

@Upalony: jeśli ktoś porównuję te kraje to właśnie ty

Upalony 16 sierpnia 2014 18:09
1  0

@sln: Trudno, że retoryczne: stać, tyle, że nie na deskę, a na narty - Fischery RC4 i buty - lubię twarde, więc najczęściej Atomic. A nad morze nie jeżdżę, bo zimne. Jak już, to gdzieś na południe. Najbliższy wyjazd we wrześniu - na środkową Dalmację, w okolice Makarskiej planuję.
Muszę cię zmartwić: ponieważ w gospodarce cudów nie ma, Finlandia na długą metę tak nie przetrwa. Kupa polskich, rumuńskich i innych czarnych pół-niewolników, pracujących na odpierdol się, długo dobrobytu nie zapewni. Jak wrócą do siebie, Finowie nawykli do chlania i socjalu zdechną w jednej chwili. Zresztą to już widać - w ciągu ostatnich trzech lat PKB Finlandii spada. Ale tobie wszystko jedno - jak tam się zjebie, wrócisz tu - gdzie kto inny buduje dobrobyt.
@wodecki: co "porównuję"? Napisz, kurwa, choć jedno zdanie bez błędu. Niczego nie porównuję - odpisałem ci na durne pytanie.

sln 17 sierpnia 2014 00:20
0  1

@Upalony: biorąc pod uwagę mój wiek i średnią długość życia człowieka mogę spokojnie się cieszyć tym co mam :)

Upalony 17 sierpnia 2014 18:01
0  1

@sln: A to akurat w życiu najważniejsze. Znam wielu ludzi, mających niewiele, a zadowolonych z życia. I, niestety, znacznie więcej sytuacji odwrotnych.
I ja wcale nie mam pretensji do tych, którzy w poszukiwaniu lepszego życia wyjeżdżają. Tyle, ze nie jest to rozwiązanie dla wszystkich, ani dla kraju. Pewnie wkrótce będziemy zmuszeni "sprowadzać" imigrantów - może z Ukrainy, może z Białorusi.

Zobacz też

Samolot; druga strona rownania :-/
Bo to Polska :)
mistrz i Hanna
czy ja dobrze widzę
No właśnie?
Coś się w końcu musi zmienić
Jeszcze raz
specjalnie dla Polski
Portugalia protestuje przeciw rządowi
anti dictators?
ZUS...
Dobry pocisk