Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

dobre
   
słabe
    7


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

LeBomB 16 października 2014 18:19
0  1

Mnie najbardziej rozwalił tekst, że we Francji rodzi się na jedno białe dziecko 8 muzułmańskich, tak jak by muzułmanin to był kolor skóry :D

Hauru 16 października 2014 10:46
0  0

image

klaczak 16 października 2014 12:04
0  0

image

Weed3sezon 16 października 2014 15:57
0  0

dobra dobra.... a ja tu kiedyś widziałem reklamę PO ...

szymonszymon 16 października 2014 17:35
0  0

@Weed3sezon: Bardzo możliwe... Wczesne poglądy PO były liberalne i uwierzyliśmy że agencik Tusk zrealizuje swoje obietnice.

LeBomB 16 października 2014 18:19
0  1

Mnie najbardziej rozwalił tekst, że we Francji rodzi się na jedno białe dziecko 8 muzułmańskich, tak jak by muzułmanin to był kolor skóry :D

szymonszymon 17 października 2014 11:58
0  0

@LeBomB: Ja to zrozumiałem tak że, we wszystkich krajach euro-kołchozu jest źle z przyrostem naturalnym. We Francji rodzi się dużo więcej dzieci muzułmańskich niż w "rdzennych" rodzinach francuskich.

LeBomB 19 października 2014 22:13
0  0

@szymonszymon: No to chyba można było powiedzieć na przykład, że na 1 dziecko francuskie rodzi się 8 dzieci imigrantów muzułmańskich ;) Na różne sposoby można to przekazać, ten zastosowany w filmie pokazuje ewidentnie, jakby muzułmanin to był kolor skóry, bo przecież muzułmanin tez może być biały prawda?:D Po za tym to wy ludzie zbyt wiele na poważnie bierzecie, stąd teraz takie rzeczy się dzieją i zmierzamy ku wojnie światowej. Wystarczy popatrzeć na codzienność. Bo musisz to czy tamto, bo praca, b obowiązki itd. Wszyscy niby mówią, że wiedzą że to kapitalistyczny kołchoz, niczym nie różniący się momentami od obozu pracy, po za tym, że zarobione pieniądze wydajemy teoretycznie na co chcemy i teoretycznie system daje nam wolność, która jest tylko pozorna. Wszyscy to wiedzą, ale nikt nic nie robi i wątpię by coś zrobił. Była tu już niejedna dyskusja na ten temat, ale czy ktoś się zastanowił jakie powiązania ma polityka? Zwykły obywatel za bardzo ceni sobie sam fakt życia, by pozwolić sobie na próbę obalenia tego systemu. Myślicie, że czemu pewne sprawy jak np duże grupy przestępcze, czy teraz sprawa niby to tego nowego państwa muzułmańskiego,, ciągną się w nieskończoność? Bo ktoś ma w tym interes i tyle. Smutne, ale prawdziwe, że ktoś może i ma interes w tym, żeby takie niby państwo czy grupa przestępcza wykonały jakiś plan, zanim zostaną zlikwidowane. Polityka wcale daleko nie stoi od granicy prawa, narzędzia ma tylko inne. Dlatego zwykły prosty człowiek nie zbuntuje się tak szybko, ponieważ chce żyć, lepiej albo gorzej, ale żyć.
Tu powiem coś co wielu się może nie spodobać, ale warto to przemyśleć. Dlaczego chce się zgnoić separatystów ukraińskich ze wschodniej Ukrainy? Zastanawialiście się kiedyś? Pomijam fakt, że wschodnia Ukraina jest bardziej uprzemysłowiona a jej ziemie lepsze. Ale zobaczcie jaki zachód krzyk podniósł, jak ktoś im się śmiał przeciwstawić. Tak na prawdę gdyby Rosja nie poparła idei separatystów, to UE byłaby w stanie ich zgładzić po to by cała Ukraina weszła do Unii. A oni po prostu wiedzą, że UE to taki sam gnój tylko bardziej zawoalowany. Może oni po prostu chcą mieć jaśniejsze zasady jakie stawia dyktatura, bo ona nie daje pozornej wolności i przynajmniej wiadomo, co jest białe a co czarne. Kapitalizm jasno tego nie określa, bo obecne prawo jeszcze bardziej niż w komunizmie pozwala z czarnego zrobić białe i na odwrót. Ludzie kradną miliony i nikt nikogo nie oskarża, notowany przestępca ukradnie 800 zł to do 1000 zł jest niska szkodliwość czynu, ale za batonika za 1 zł się wsadza do więzienia. W dyktaturze przynajmniej jest jasno, ukradłeś do paki. A to, że i tu i tu jest świta, która zawsze paki uniknie to nie tajemnica.

Zobacz też

Oświadczenie Kaczyńskiego
Rozwiąż rebus
Już jutro
Fakty
PO zrobiło Polsce obciach na cały świat
Kombinacje wyborczej
Nowe taśmy w drodze
castro
III RP ... cyrk ku*wa !!
W tle
Oto jak zmieniało się terytorium Polski
Sztab PR nie śpi