Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

parlamentarzyści

dobre
   
słabe
    4


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

999WTF999 01 grudnia 2014 09:28
0  1

Jakie kurwy. Ich praca polega na tym, aby ułatwiać życie ludziom , natomiast kiedy mają taką możliwość to to pierdolą, natomiast jeżeli chodzi o ich dupy to wszyscy są.

999WTF999 01 grudnia 2014 09:28
0  1

Jakie kurwy. Ich praca polega na tym, aby ułatwiać życie ludziom , natomiast kiedy mają taką możliwość to to pierdolą, natomiast jeżeli chodzi o ich dupy to wszyscy są.

monkey 01 grudnia 2014 12:36
0  1

@999WTF999: I tak jest wszędzie. I są to politycy wszystkich opcji dlatego wkurwiam się jak czytam,że "tylko w Polsce" lub,że prawica blee a lewica cacy (czy na odwrót) Wkurwiam się,że nowe pokolenie znów daje sobą manipulować i dzielić , bezkrytycznie wierzy we wszystko co obiecuje jeden z drugim. Co proponuję? Działać lokalnie i wspierać org,ktore rzeczywiście realizują konkretne tematy. Bez poparcia młodzieży partie umrą(niech zdychają) bądź będą musialy uczciwie wziąć się do roboty.Chyba jednak jestem zbyt dużym optymistą....

SmallChild 02 grudnia 2014 00:52
0  0

Zważywszy na porę nie chce mi się czytać całego artykułu, ale wygląda na to, że jest to kłamstwo grubymi nićmi szyte. http://blogs.spectator.co.uk/isabel-hardman/2014/11/the-menace-of-memes-how-pictures-can-paint-a-thousand-lies/

Ale pozostaje jeszcze przekaz metaforyczny wrzuty :)

monkey 02 grudnia 2014 13:28
0  0

@SmallChild: być może kłamstwo. cieszy jednak,że taki tygodnik polityczny jak Spectator martwi się nagonką na politykow i potwierdza,że nie jest ona bezpodstawna biorąc pod uwagę skandale i przekręty z ich udziałem. Z drugiej zaś strony niejednokrotnie widziałem jaka jest frekwencja na obradach naszego Sejmu lub parlamentu brytyjskiego podczas istotnych ,z punktu widzenia spoleczeństwa,obrad. Ktoś również mógłby sprawdzić inf podane przez sam tygodnik.

Zobacz też

sobowtór putina
Demonstracja w Warszawie
Z archiwum NKWD
tłumaczenie na język balonikowy
Porada saudyjskiego duchownego
Prawdziwe sondaże POznaje się w biedzie? Młodzi nadal nie wiecie na kogo głosować?
Kiełbasa wyborcza
CHUJOM !
Putin bawi się z perskim lampartem
nawet oni tego nie wiedzą...
Premier Austraii - nie mylić z Australią
Lepiej nic nie mowic