ręczna robota wykonane przez brata

ręczna robota wykonane przez brata

dobre
   
słabe
    14


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

GanjaInspiration 07 lutego 2015 17:37
0  2

ale nożyk moglibyście odrdzewić bo tężec to nic fajnego

sln 07 lutego 2015 20:47
0  4

@GanjaInspiration: eeeee tam, dziabniętemu będzie chyba wszystko jedno :p

GanjaInspiration 07 lutego 2015 17:37
0  2

ale nożyk moglibyście odrdzewić bo tężec to nic fajnego

sln 07 lutego 2015 20:47
0  4

@GanjaInspiration: eeeee tam, dziabniętemu będzie chyba wszystko jedno :p

Bandzioch 08 lutego 2015 02:50
0  3

na kuszę trzeba mieć chyba pozwolenie, jak tak to uważaj tam ;)

MARCOx1985 08 lutego 2015 06:29
1  0

@Bandzioch: A co sądzisz o służbach systemowych strzelających do obywateli, oni też mają pozwolenie. Sam mam katanę ręcznie robioną, coś między mieczem a maczetą, oraz zawsze przy sobie nóż z 22cm ostrzem. Wszystko ostrzone kamieniem. Nie odbierz tego źle bo nie to chcę osiągnąć, chodzi mi o to ze nawet nie mamy się czym bronić w razie czego. Ja bardzo chętnie bym kuszę przygarnął (:

Bandzioch 08 lutego 2015 17:07
0  2

@MARCOx1985: sądze o nich to samo co o każdym innych człowieku strzelającym do innego człowieka. Sam lubię postrzelać z wiatrówki do puszek za domem, a ostatnio dowiedziałem się, że już i tego mi nie wolno, "ustwobiorcy" uznali nas, że jesteśmy zbyt głupi, żebyśmy mogli strzelać 4 mm śrutem do puszek na własną rękę i teraz, żeby się w 10 minut wyciszyć, muszę, najpierw wsiąść w samochód, po drodze zajechać na stację, zalać furkę, potem dalej 7 km na strzelnicę, zapłacić za wstęp, albo zapisać się do koła strzeleckiego w którym trzeba opłacić składkę. no wtedy po utracie kilkunastu złotych mogę postrzelać sobie zakupionym przeze mnie śrutem, z mojej osobistej wiatrówki ustawionej pod mój palec. i potem z powrotem przez miasto, a w nim falę czerwonych świateł do domu, żeby już zrelaksowany po strzelaniu i zarazem już znowu wkurwiony przez debili którzy nie potrafią, albo nie chcą jeździć na suwak i korkują dojazd do ronda które stanowi główną siłę oporu przeciwko wyjazdowi z miasta przez tak cenną siłę nabywczą mieszkańców. A teraz wracając do kuszy. Myślisz, że obronisz się kuszą przeciwko kordonowi policji, w którym każdy ma kilka naboi z pociskami gumowymi załadowanymi do swojej strzelby? przeładowanie do pełna zajmie im tyle, co Tobie naciągnięcie cięciwy i załadowanie jednego bełta. tak tylko sobie można krzywdę zrobić i dać tym warchołom kartę do ręki. Wieczorna Panorama poda, że doszło do zamachu na wolność, przez ultra nacjonalistów zgromadzonych wokół grup pseudokibiców dowodzonych przez Zawisze, którego zastrzelą podczas zatrzymania, albo wymyślą inną historyjkę. upieką sobie kilka pieczeni na jednym ogniu. Przecież u Sowy w ogóle nikt nie rozmawiał o złamaniu prawa, a sikorski nie mówił, że robimy laskę amerykanom, tylko łaskę. Już mieliśmy takich bohaterów zakatowanych przez ub, tylko dało to taki skutek, że oni zginęli i mniej ludzi mogło poznać wartości jakimi się kierowali. Przemocą nic nie wygramy i każda walka kierowana przez nienawiść jest z góry przegrana, możesz wygrać z człowiek kierowany nienawiścią, ale przegrałeś człowieka w sobie. 22 cm noża do obrony możesz użyć tylko w stosunku do kogoś kto nie ma noża i podstawowych umiejętności obrony w ręcz, jeśli masz już 2 przeciwników to już kiepsko, a jeśli jeden z nich też ma nóż, albo teleskopową pałkę to wtedy przegrałeś więcej niż portfel i telefon.
a tak w ogóle, to polecam poczytać Konfucjusza :)

MARCOx1985 08 lutego 2015 18:13
1  0

@Bandzioch: Wiesz zawsze mogą się wystraszyć, w sytuacji gdy przeciwnik też nóż wyciągnie zawsze mam jakieś szanse, bez względu na wynik. A co do rządu i władzy to kusza jest całkiem dobra bo ma duży zasięg a do tego jak w kordonie dostanie choćby 2 to reszta się zastanowi bo nie wiedzą który będzie następny :P

Bandzioch 09 lutego 2015 18:32
0  0

@MARCOx1985: w strachu ludzie z kordonu nie będą myśleć, tylko zaczną atakować. Pamiętaj najsilniejszy organ masz między oczami.

MARCOx1985 11 lutego 2015 06:01
1  0

@Bandzioch: Nie jestem przekonany, chyba że już takich głąbów po przyjmowali co nie analizują na bieżąco tylko ślepo rozkazy wykonują :P

Ruka 08 lutego 2015 19:39
0  0

@Bandzioch: Oni nie uważają nas za głupich (przynajmniej nie oficjalnie), tylko za zagrożenie. Gdybyśmy mieli broń, to zorganizowalibyśmy powstanie, albo obronili się przed obcymi siłami i mielibyśmy większe szanse na przetrwanie. Oni chcą wytępić polaków. Polacy mają wyjeżdżać zagranicę, a Polska ma być coraz biedniejsza. Polska ma być usunięta. Kiedyś przeczytałem coś o tym w jakimś fragmencie dokumentu z Oświęcimia. To wciąż się realizuje.
Nie mamy nawet armii dobrze zorganizowanej. W Polsce miało stacjonować więcej Niemieckich żołnierzy, niż w II WŚ, co umożliwiła ust. 1066 (podczas gdy my prawie w ogóle własnej armii nie mamy). Po czym doszło do rozmowy między Merkel, a Putinem i zaniechano tego.
Znowu robią z nas kozłów ofiarnych.

Bandzioch 09 lutego 2015 18:38
0  0

@Ruka:
"gdybyśmy mieli broń i zreorganizowali powstanie" mówisz o kalaszach, pistoletach, rpg itp. na czołgi, bwp, śmigłowce itd mówisz o tym, żeby popełnić zbiorowe samobójstwo.
a ja Ci mówię, że masz broń między uszami, tylko trzeba jej rozsądnie użyć.

Ruka 10 lutego 2015 22:51
0  0

@Bandzioch: Sądzisz, że byliby gotowi wystrzelać społeczeństwo, które się zbuntowało? Nie mieliby już kim rządzić. Człowiek z otwartymi oczami, nie da się już tak bardzo ponownie omotać. Teraz popełniamy zbiorowe samobójstwo. Pchają nas do konfliktów, które nas nie dotyczą, a Polska jest rozkradana, wyludniana i rozbrojona (nie mielibyśmy się nawet jak obronić, więc na jedno wyjdzie). Puki co trwa wojna propagandowa i stopniowa prywatyzacja internetu - we Francji całkowitą cenzurę usprawiedliwił zamach na Charlie Hebdu i... pedofilia.
Co byś innego proponował? Sytuacja jest beznadziejna, a jedyna ostoja wolności (internet) jest nam wyrywana z ręki.

woncki 08 lutego 2015 12:06
0  0

Można liczyć na jakiś filmik z kuszą? Bardzo bym chciał zobaczyć jaką ma siłę rażenia, itp. Jak trzeba mieć pozwolenie to nie musisz pokazywać twarzy :D

qwerty741 08 lutego 2015 15:05
0  0

Zrób jeśli możesz więcej fotek z bliska :) Fajne skarby. Pozdro.

MClavin 08 lutego 2015 20:44
0  0

o nie cięciwa z stalowej linki ratuj sie kto moze!!! stalowa linka jest strasznie złym pomysłem jak ci puści przy gryfach to dostaniesz linką przez oczy poza tym stalowa linka nie pasuje :/

Zobacz też

Początek kolekcji
Rękodzieło
Do lasu
Własny ręcznie wystrugany
Noże typu pushdagger (sa rozniez prace Polskich nozowników)
Galeria karambitów
Ka- Bar
Noże Boker- Magnum
Muela

szabla husarska
Stal damasceńska