Jak zabija się Twoją szyszynkę?
Po co Ci szyszynka?

Oczyszczenie szyszynki jest konieczne dla tych, którzy chcą rozwinąć swoją wielowymiarową percepcję. Szyszynka to nasze naturalne wewnętrzne źródło DMT. Związek ten aktywizuje u człowieka podwyższony stan świadomości. Obudzona szyszynka otwiera możliwość świadomych podróży astralnych, otwiera percepcję na inne wymiary, pozwala przewidywać przyszłości i komunikować się z istotami spoza naszego wymiaru.

DMT mówiąc w skrócie - to molekuła oświecenia, oprócz tego endogennego (naturalnie produkowanego przez szyszynkę) występuje również w ayahuasce – leczniczym zielu z Amazonii, którego używanie przynosi uzdrowienie ciała i serca poprzez fizyczne oczyszczenie oraz podróż po innych wymiarach. Ci, którzy używają tej rośliny przechodzą przez okres „pracy” gdzie zaszłe problemy i programy Ego stają przed naszą świadomością i mogą być uleczone dzięki wglądom w siebie, do których dochodzi pod wpływem rośliny.

Zaletą oczyszczenia szyszynki jest to, że wytwarza swoją własną dawkę DMT i że możemy „pracować” w duchowym sensie tego słowa przez cały czas oraz, że nie musimy przechodzić przez oczyszczające działanie ayahuaski. Nie potrzebujemy substancji z zewnątrz aby rozwijać swojego Ducha. DMT jest substancją całkowicie naturalną, którą ludzkie ciało produkuje kiedy jest zdrowe. Wydawać się może, że ludzie z założenia mieli być istotami wielowymiarowymi łącznie z umiejętnością odczytywania wiedzy z innych wymiarów. Percepcja transcendentalna transformuje Ego oraz szybko leczy cierpienie, konflikty oraz karmę.

Jak zabija się Twoją szyszynkę?

W późnych latach 90-tych, naukowiec o imieniu Jennifer Luke wykonała pierwsze badanie wpływu fluorku sodu na szyszynkę. Stwierdzono, że szyszynka, znajdująca się w środku z mózgu, jest ewidentnym celem fluorku.
Tkanka miękka szyszynki u dorosłego człowieka zawiera więcej fluoru niż jakakolwiek inna tkanka miękka w ciele – jest to poziom fluoru (ok. 300 ppm), który może powodować inhibicję enzymów. Szyszynka zawiera też tkankę twardą (apatyt hydroksylowy), w której zbiera się więcej fluoru (nawet 21 000 ppm) niż w jakiejkolwiek innej tkance twardej w ludzkim ciele (np. kościach czy zębach). Fluorek sodu kalcyfikuje szyszynkę i silnie hamuje jej aktywność, tak, że nie jest już w stanie skutecznie utrzymywać równowagi hormonalnej w ciele. Żebyśmy mieli jasność. Fluorek sodu robi z szyszynką coś na podobieństwo marskości wątroby. To znaczy, że zahamowanie czynności szyszynki wynika z tego, że jej komórki obumierają. Fluorek sodu ZABIJA SZYSZYNKĘ - zamienia ją na przeźroczystą galaretkę.

Należy tu dodać pewne wyjaśnienie: jak to fluorek sodu powoduje zwapnienie. A to wiem akurat dobrze, w końcu mam specjalizację ze stomatologii.
Zachodzi tu zjawisko dokładnie takie same jak w szkliwie zębów. Ta najtwardsza tkanka naszego ciała zbudowana jest z hydroksyapatytów - to jakby krystaliczne związki wapnia - bardzo twarde. Fluor wchodzi z nimi w reakcje i powstają fluoroapatyty.
A precyzując - Fluor odgrywa w tym procesie następujące role:
1) katalizatora powstawania mineralnej fazy w tkance, którą stanowi hydroksyapatyt Ca10(PO4)6(OH)2,
2) zastępuje jony hydroksylowe (OH-) powodując powstanie fluoroapatytu/fluorohydroksyapatytu Ca5(PO4)3OH1-xFx,
poza tym sprzyja kalcyfikacji na kilka innych jeszcze sposobów, ale nie chcę rozdymać bez sensu tego artykułu

Dalsze badania dostarczyły więcej dowodów na to, że fluorek sodu przechodzi do szyszynki. To jedyna rzecz, którą atakuje - najważniejsze centrum neurohormonalnej sekrecji w mózgu.

Fluorek sodu (Sodium Fluoride) jest powszechny w żywności, napojach i piwie też, w wodzie z kranu i w wodzie butelkowanej. Fluorek sodu jest wprowadzony w 90% podaży amerykańskich ujęć wody. (W Polsce jest troszeczkę lepiej, choć przypuszczam, że nie do wszystkiego władze się przed nami przyznają).

Filtry do wody, które można kupić w supermarketach, nie eliminują fluoru. Tylko proces odwrotnej osmozy lub destylacji wody usuwa go skutecznie. Najtańszym sposobem jest kupić destylator wody.

Dużo fluoru znajduje się w herbacie – od 1 do 7 mg/100 g w dodatku fluoru łatwo przyswajalnego!!! Spośród produktów spożywczych najwięcej fluoru zawierają ryby, fasola – 1,65 mg/1000 g, ziemniaki – 0,141 mg, marchew – 0,188 mg, szpinak – 0,435 mg, mleko – 0,227 mg, mąka pszenna 0,56 mg/1000 g oraz mięso, kapusta, sałata, rzeżucha, brokuły.

Ze względu na tak powszechne występowanie jest prawie niemożliwe usunąć go z diety całkowicie .. Tak więc, oto kilka wskazówek, jak go usunąć i odwapnić swoją szyszynkę.

Podstawy detoksykacji szyszynki :

 1. Usuń Rtęć - To kolejna naprawdę zła trucizna dla szyszynki. Nie pozwól, aby to dostała się do Twojego ciała. Plomby amalgamatowe w zębach są toksyczne dla szyszynki - należy je usunąć. Wszystkie wytwarzane obecnie szczepionki medyczne są również skażone rtęcią. Thimerosal (środek konserwujący szczepionki) to inaczej metyl rtęci i jest bardzo trudno usunąć go z mózgu po jego dostaniu się tam. Unikaj jedzenia ryb i owoców morza, takich jak krewetki. Tuńczyk i mięso delfinów jest szczególnie szkodliwe ze względu na zawartość rtęci - większe ryby mają wyższe stężenie rtęci w swoich tkankach.

Eco żarówki - jeśli taka żarówka się rozbije opary rtęci natychmiast są uwalniane do pokoju i wdychane. Natychmiast taką żarówkę wynieś na zewnątrz i wywietrz dobrze pomieszczenie. (A Ujnia wprowadziła nakaz używania tylko takich)

Rtęć może być usuwana z organizmu przez codziennego stosowane Chlorelli, pędów pszenicy i spiruliny. Zioła Cilantro przyjmowane codziennie, również pomagają usunąć rtęć z tkanki mózgowej.

 1. Fluor - w pastach do zębów i w wodzie z kranu. Jego należy unikać unikać za wszelką cenę. Zabija szyszynkę, kaclyfikując (zwapniając) jej tkanki

 2. Zdrowa żywność - niektóre pestycydy są toksyczne dla szyszynki. Organiczna zdrowa żywność - w dużej mierze surowa - wspiera odtruwanie szyszynki.

 3. Alkohol i palenie. Naturalnie one muszą odejść wraz z emocjonalnym przywiązaniem do korzystania z nich (zwykle pod owym przywiązaniem kryje się kwestia własnej wartości lub nierozwiązany uraz).

 4. Uzdrawianie Sercem - podnosi nasze wibracje i leczy ze strachu - przydatne kiedy zaczynamy widzieć inne wymiary.

 5. Inne toksyny - jeśli coś jest toksyczne nie umieszczaj tego w swoim ciele. Jeśli trudno Ci przeczytać nazwę na opakowaniu, prawie na 99% jest to toksyczne dla Twojego ciała. Toksyny to sztuczne słodziki (aspartam K), rafinowany cukier, fenyloalanina, wszystkie numery konserwantów zaczynające się od E 1, dezodoranty (zwłaszcza antyperspiranty z toksycznym aluminium jako podstawowym składnikiem czynnym), środki chemiczne, dentystyczne płyny do płukania ust oraz odświeżacze powietrza.

 6. Prawdziwa czekolada i surowe kakao jest stymulantem gruczołu szyszynki.W wysokich dawkach działa odtruwająco z powodu wysokiej zawartości przeciwutleniaczy.

 7. I teraz trkicky ciekawostka z medycznego świata "od kuchni" - prawdziwy sekret mistrza kuchni
  Kiedy ilość magnezu w organizmie spada, wówczas aby nadrobić jego braki ciało uwalnia z kości i zębów wapń. Podwyższony poziom wapnia we krwi sprawia, że większa jego ilość odkłada się w narządach miąższowych - nerkach, jajnikach i szyszynce również.
  ..aby utrzymać wapń w kościach i zębach, a nie w stawach i tkankach miękkich, potrzeba stałych dostaw magnezu.

Magnez jest zdolny do odwrócenia związanego z wiekiem zwyrodnieniowego zwapnienia struktur naszego organizmu i w ten sposób może przyczynić się do jego odmłodzenia.

Magnez odgrywa także bardzo ważną rolę w oczyszczaniu organizmu z toksyn. Jon magnezu jest atomem, któremu brakuje dwóch elektronów, co prowadzi do szukania innych atomów w celu ich przyłączenia. Kiedy toksyczne metale ciężkie takie jak ołów, kadm, aluminium pojawią się w organizmie, magnez wchodzi z nimi w reakcje, powodując obniżenie ich toksyczności i wydalenie wraz z moczem. Ponadto glutation - ważny antyoksydant nie może być syntetyzowany bez udziału magnezu.

Najlepiej przyswajamy magnez w postaci chlorku magnezu, ale nawet w tej formie bywa, że tylko w 50% procentach wchłania się z naszego przewodu pokarmowego, do tego jest niemiłosiernie gorzki. Mogą upłynąć aż trzy miesiące albo i więcej, zanim doustne uzupełnianie magnezu przywróci właściwy poziom magnezu wewnątrzkomórkowego.

I teraz obiecany sekret mistrza kuchni dotyczący magnezu.

Najlepiej stosować chlorek magnezu do kąpieli! Powierzchnia absorpcji przez skórę jest ogromna, o wiele większa niż w przewodzie pokarmowym. Kto ma kłopoty z uwierzeniem, czy to aby skuteczne, niech pójdzie do sauny i poleje wódki na rozgrzane kamienie.

 1. Szyszynkę odnowić można również poprzez zioła, np.: pietruszkę, lucernę, bylicę, gotu-kola.

 2. Również uszkodzone komórki mózgowe można wzmacniać za pomocą Tiaminy, znanej również jako witamina B1, jest istotnym składnikiem odżywczym, którego potrzebują wszystkie tkanki, nie wyłączając mózgu. Znajduje się ona w takich produktach spożywczych jak pełne ziarna zbóż, orzechy, fasola, groszek i ziarna soi.

 3. Wit. K2 (mk7)
  Dotychczas sądzono, że prawidłowy stan kości zależy głównie od spożycia wystarczających ilości wapnia i witaminy D. Jak wiadomo, wapń osadza się w naczyniach krwionośnych powodując ich zwapnienie, a jednocześnie jego niedobór w kościach prowadzi do osteoporozy. To zjawisko nazwano „paradoksem wapnia”. W zrozumieniu istotnej roli witaminy K w metabolizmie wapnia u człowieka pomogło odkrycie białek MGP (Matrix Gla Protein) i ich roli jako transporterów wapnia. Przy udziale witaminy K osteokalcyna przekształcana jest do karboksyosteokalcyny, która może wiązać jony wapniowe poprzez grupy karboksylowe. Osteokalcyna jest syntezowana w komórkach kościotwórczych, jej rola polega na dostarczaniu jonów wapnia oraz wiązaniu go z matrycą hydroksyapatytu.

dobre
   
słabe
    23


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

szmiglak 02 stycznia 2017 18:59
3  1

"Obudzona szyszynka otwiera możliwość świadomych podróży astralnych, otwiera percepcję na inne wymiary, pozwala przewidywać przyszłości i komunikować się z istotami spoza naszego wymiaru." xD

damian7005 02 stycznia 2017 19:40
0  5

@szmiglak: zapal Dmt i napisz jeszcze raz :)

szmiglak 02 stycznia 2017 18:59
3  1

"Obudzona szyszynka otwiera możliwość świadomych podróży astralnych, otwiera percepcję na inne wymiary, pozwala przewidywać przyszłości i komunikować się z istotami spoza naszego wymiaru." xD

damian7005 02 stycznia 2017 19:40
0  5

@szmiglak: zapal Dmt i napisz jeszcze raz :)

Lejen 02 stycznia 2017 19:11
0  1

O tym chlorku magnezu do kąpieli nie wiedziałem, dzięki za info, poczytam.

0makumaku 02 stycznia 2017 19:42
0  1

nic nie zabije ..dobrej szynki.. ot, tak.. ;o)

terence 02 stycznia 2017 19:53
0  1

Tylko że jony fluorkowe występują powszechnie w przyrodzie w wodzie, swietnie się rozpuszczają... może nie w takim stężeniu jak w pastach czy przy floryzowaniu ale cały czas systematycznie dostarczamy je do organizmu, gdzie nadmiar jest usuwany przez nerki wraz z moczem.
a z tą szyszynką i niszczeniem jej przez fluorek to mógłbym poprosić o źródło
najlepiej w miare naukowe a nie blogowe... to zdjęcie - może przedstawiac wszystko
Nie twierdze, że to nie prawda Byc może nadmiar jest szkodliwy. W końcu wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, dawka czyni truciznę.


https://www.youtube.com/watch?v=Qr2bSL5VQgM

damian7005 02 stycznia 2017 23:08
0  0

@terence: „Aż do lat 90-tych nie przeprowadzono żadnych badań dotyczących wpływu fluoru na szyszynkę – mały gruczoł znajdujący się między dwoma półkulami mózgu, który reguluje produkcję melatoniny. Melatonina to hormon, który pomaga regulować okres rozpoczęcia pokwitania oraz chronić komórki przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki. Dziś wiadomo już – dzięki skrupulatnym badaniom dr Jennifer Luke z Uniwersytetu w Surrey (Anglia) – że szyszynka jest miejscem, gdzie akumuluje się najwięcej fluoru. Tkanka miękka szyszynki u dorosłego człowieka zawiera więcej fluoru niż jakakolwiek inna tkanka miękka w ciele – jest to poziom fluoru (ok. 300 ppm), który może powodować inhibicję enzymów. Szyszynka zawiera też tkankę twardą (apatyt hydroksylowy), w której zbiera się więcej fluoru (nawet 21 000 ppm) niż w jakiejkolwiek innej tkance twardej w ludzkim ciele (np. kościach czy zębach).” [3]

Oprócz regulowania produkcji ważnych hormonów szyszynka pełni jeszcze inną, ezoteryczną funkcję. Grupom mistyków znana jest jako „trzecie oko”. W wielu kulturach uważa się, że jest to część mózgu odpowiedzialna za oświecenie duchowe i „połączenie z absolutem”. Czy oświecenie znalazło się poza zasięgiem współczesnego człowieka?

„W ludzkim mózgu znajduje się mały gruczoł zwany szyszynką – święte oko starożytnych, podobne do trzeciego oka cyklopów. Niewiele wiadomo o funkcjach szyszynki. Kartezjusz sugerował (nie będąc świadomym mądrości tych przypuszczeń), że może w niej zamieszkiwać dusza ludzka”. (Manly P. Hall, „Sekretne nauki wieków”)

http://www.icnr.com/articles/fluoride-deposition.html

yyyyyy 02 stycznia 2017 21:39
0  0

to czym się żywić w takim razie ?

damian7005 02 stycznia 2017 23:12
0  0

@yyyyyy: niestety praktycznie wszystko dookoła nas jest albo niezdrowe albo skażone ;/ ja mam jeszcze większy problem bo choruję na tarczyce i jest tylko garstka rzeczy ktore moge jesc ;/

dejos 03 stycznia 2017 11:06
0  0

@damian7005: Współczuję, u mnie w rodzinie też dwie osoby chore i mało co mogą wciąć.

Co do tematu. Przeczytałem dwa razy i ciekawa sprawa. Tylko dlaczego tego fluorku jest tak pełno wszędzie, ja ryby uważałem za najzdrowsze jedzenie a teraz mi namieszałeś. W ogóle jestem ciekawy dlaczego i po co zrobiłeś tą wrzutę. Pozdro :)

damian7005 03 stycznia 2017 12:02
0  0

@dejos: dlatego , że w zdrowym Ciele zdrowy duch ;) ludzie nie wiedzą jakie mają zdolności i każde działanie które chociaż troche uświadomi nawet i jednego człowieka uważam za stosowne :)

dejos 03 stycznia 2017 12:08
0  0

@damian7005: A czemu i po co ten fluorek jest wszędzie dodawany?

Naznaczony 03 stycznia 2017 15:45
0  1

@dejos: Bo tym rządzącym jest bardzo na rękę że twoja szyszynka nie działa jak powinna.

dejos 04 stycznia 2017 11:41
0  0

@Naznaczony: Ten w sposób rzecz jasna od razu pomyślałem, ale nie jestem zwolennikiem takiego myślenia bo to byłoby zbyt zagmatwane i dziwne.

Naznaczony 04 stycznia 2017 14:54
0  1

@dejos: Jak dla mnie to wszystko jest czyste i wyraźne, jest im na rękę że będziesz głupszy i bardziej uległy bo wtedy będziesz łykał wszystko co powiedzą jak młody pelikan, właśnie dlatego na przykład MJ nie jest legalna a alkohol jest. Zresztą znajdź jakiś inny powód dlaczego dodają fluor do wody czy żarcia i dlaczego nigdy w życiu nie słyszałeś o tym w mediach mimo że powinno się to nagłaśniać.

dejos 04 stycznia 2017 20:26
0  0

@Naznaczony: Jedyną zaletą fluoru jest chyba to że chroni dobrze zęby. Dodają go do czegoś innego niż pasta do kłów?

Naznaczony 04 stycznia 2017 21:29
0  0

@dejos: na serio to pytanie? Kup byle jaką wode w butelce, jak są podane składniki to na 99,99% jest tam fluorek. Ale na niektórych piszą ogólnie "składniki mineralne" itp. na przykład na żywiec zdroju.

dejos 04 stycznia 2017 22:33
0  0

@Naznaczony: No dobrze, ale z tego co dałem radę wyczytać w internecie to w wodzie fluorek występuje jako naturalny składnik.

Naznaczony 05 stycznia 2017 14:53
0  0

@dejos: Woda jest dodawana do wody pitnej, w Polsce można chyba maksymalnie do 1 mg/l (
nie pamiętam dokładnie ale jak chcesz to sam znajdziesz), poza tym nie zapominajmy o fluoryzacji w szkołach, nie wiem czy dalej są przeprowadzane choć pewnie tak, w każdym razie jeszcze pare lat temu były po kilka razy w roku

yyyyyy 04 stycznia 2017 22:14
0  0

@damian7005: jak nie urok to .... pozdro man

skopyt 02 stycznia 2017 22:06
0  3


https://youtu.be/pTVha4aXCNk proponuje zaprzyjaźnić się z to miła dziewczyna

damian7005 02 stycznia 2017 23:03
0  0

@skopyt: Anka ma potężną wiedzę :) lubie jej czasem słuchać :)

BalkanskiRaj 04 stycznia 2017 00:22
0  0

Oj tam.ludzie w obecnych czasach ,myslec logicznie nie potrzebuja !

Raa 04 stycznia 2017 16:44
0  0

Jak dla mnie to ta Pani pierdoli głupoty.
"a miejsca po nich,jak zwykle, wypełnione są światłem.
Rytuał jest rytuałem anielskim..." No proszę Was,kurwa -.-

Zobacz też

cassas