Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

Zacofany kaczoland

dobre
   
słabe
    14


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

petro 07 lipca 2017 13:10
1  2

A to przypadkiem w Niemczech nie są rozróby antyglobalistów w proteście przeciwko szczytowi G20 i które to rozróby są robione przy okazji każdego szczytu G20, niezależnie w którym państwie ów szczyt się odbywa?

petro sceptyk 07 lipca 2017 13:10
1  2

A to przypadkiem w Niemczech nie są rozróby antyglobalistów w proteście przeciwko szczytowi G20 i które to rozróby są robione przy okazji każdego szczytu G20, niezależnie w którym państwie ów szczyt się odbywa?

[Komentarz skasowany]
tobi 07 lipca 2017 14:54
1  1

@petro: w dużej mierze tak, bo murzyni siedzą na zasiłku i piją wódkę. Tylko zwróć uwagę, jak antytrumpy protestują w Polsce, a jak w oświeconej Europie. Musimy się jeszcze dużo nauczyć.

petro sceptyk 07 lipca 2017 16:20
1  2

@tobi: W Hamburgu odbywa się szczyt G20 i pojawili się na nim inni przywódcy światowi. Więc na podstawie czego wnosisz, że antyglobaliści w Hamburgu protestują tam wyłącznie przeciwko prezydentowi Trumpowi z powodu tego, że jest Trumpem, a nie z powodu reprezentowania przez urząd Prezydenta USA "imperializmu amerykańskiego"? I czy w trakcie wcześniejszych szczytów G20 z udziałem poprzednich prezydentów USA nie było nigdy żadnych rozrób? Bo jeśli to rzeczywiście pierwszy w historii szczyt G20, któremu towarzyszą rozróby to faktycznie uprawdopodobnia to tezę, którą sugerujesz, że antyglobalistom nie podoba się wyłącznie osoba Donalda Trumpa.

Poniższe zdjęcia sugerują raczej protesty wymierzone bardziej w całą grupę G20 i procesy globalizacyjne niż wyłącznie w osobę Donalda Trumpa.
tobi 07 lipca 2017 18:18
2  0

@petro: Jeżeli nazywasz napierdalanie policji, palenie samochodów, niszczenie cudzej własności, demolowania miasta protestami i jesteś przekonany, że tego nie ma, bo nie wkleiłeś ich do komentarza, albo nie przeczytałeś tego w niemieckich mediach, które są w Polsce, to ta dyskusja i żadna kolejna nie ma z tobą najmniejszego sensu. To, że ktoś protestuje, to jest jego demokratyczne prawo i jeżeli przebiega w normalny, bezpieczny sposób to ok, ale jeżeli banda pojebów przyjedzie zdemolować miasto, dojebać policjantom i resztę, co wymieniłem wyżej, to do nich się powinno strzelać choćby w obronie własnej. Wiesz dobrze, że są takie materiały z działań tego bydła, a jak nie wierzysz, to"


https://youtu.be/06CHnVEvLWM

https://youtu.be/H6kE032DuXQ

https://youtu.be/wA3LTJ2SEnM
Poszukaj sobie więcej.
A tak poza tym, to ciekawe, że jakoś w internetach nie ma poważnych filmów które pokazują zamieszki, protesty na poprzednich szczytach, wiem, bo sprawdziłem trzy wstecz. Czyżby komuś się Trump nie podobał? Jest niewygodny dla świata, jak Duda i kaczor dla niemieckich biznesów.
Ciekawe, co byś powiedział, gdyby ci właśnie, co rozkurwiają Hamburg przyjechali do twojej miejscowości i rozjebali ci samochód? He?

petro sceptyk 07 lipca 2017 19:12
1  0

@tobi: Ale ja nie o tym mówię i nie o to pytam. Ty sugerujesz, że te protesty i rozróby są wymierzone wyłącznie w Donalda Trumpa, czyli to co się dzieje w Hamburgu to "antytrumpizm". Dlatego chcę się dowiedzieć dlaczego te protesty i rozróby uważasz za wymierzone wyłącznie przeciwko Trumpowi, a nie przeciwko całej grupie G20? Mówiąc prościej: dlaczego uważasz, że to co się dzieje w Hamburgu to antytrumpizm, a nie antyglobalizm? Tym bardziej, że teraz wrzuciłeś filmiki, których już tytuły mówią, że to co się dzieje na ulicach Hamburga jest wymierzone przeciwko całemu szczytowi G20, a nie tylko i wyłącznie przeciwko obecnemu prezydentowi USA.
I w którym komentarzu stwierdziłem, że nie ma rozrób i demolek w Hamburgu albo że demolowanie miasta jest OK? Nie imputuj mi czegoś, czego nie napisałem.

tobi 07 lipca 2017 19:47
0  1

@petro: na to wychodzi, że Trump ma sporo ludzi przeciwko sobie, tak jak po wygranych wyborach w USA. Gdzieś widziałem jak jakiś koleś w różowych majtach płakał, nie, to był szloch, jakby mu huragan rodzinę całą zabrał. Jakby nie patrzeć to jeden z najpotężniejszych ludzi na tym padole, więc pewna część ludzi straci lub już straciło pewne profity i wyją jak Lisy i inne kurwy szechtery po stracie kasiurki państwowej.

petro sceptyk 07 lipca 2017 21:23
1  0

@tobi: Owszem, obecnie Donald Trump jest jednym z najpotężniejszych ludzi na świecie. Ale nie dlatego, że jest Donaldem Trumpem, tylko dlatego, że jest Prezydentem Stanów Zjednoczonych, państwa z największą wolnorynkową gospodarką i posiadającego pierwszą siłę militarną na świecie (wg. rankingu Global Firepowerz 2014). Państwa, które nie bez przyczyny jest określane supermocarstwem i siłą rzeczy bierze udział w szczytach G20. Z tego też tytułu, podczas różnych podróży zagranicznych prezydentów USA pojawiają się protesty przeciwnych "amerykańskiemu imperializmowi", którego uosobieniem jest urząd Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Donald Trump ma też oczywiście swoich przeciwników jako polityk Trump. To tyle dygresji.

A wracając do tematu Hamburga. Protesty i burdy w Niemczech są przede wszystkim na gruncie antyglobalistycznym, antyG20, co pokazują hasła na banerach. Nie stricte antytrumpowym, jak sugeruje obrazek we wrzutce. Dlatego też zainteresowało mnie na jakiej podstawie uważasz, że to co się dzieje na ulicach Hamburga jest wymierzone wyłącznie w Trumpa jako Trumpa? Niestety próbując zmieniać temat, nie chcesz mi udzielić konkretnej odpowiedzi na to pytanie.

[Komentarz skasowany]
tobi 08 lipca 2017 04:20
0  1

Nie popre tego żadnymi dowodami bo ich nie mam, ale Trump jest niewygodny dla choćby tej żydowskiej medycyna sorosa, który sam destabilizuje sytuacje w Polsce. Można więc wnioskować, że wykorzystuje zlot g20 by wszczynac burdy. Znajdź mi podobne rozpierdole na poprzednich szczytach. Jak ci pisałem poprzednio nic w internet ach o tym nie ma, a jak wiadomo tam nic nie ginie. Czytaj ze zrozumieniem.

petro sceptyk 08 lipca 2017 12:59
0  1

@tobi:

Znajdź mi podobne rozpierdole na poprzednich szczytach. Jak ci pisałem poprzednio nic w internet ach o tym nie ma, a jak wiadomo tam nic nie ginie.

Niezła próba odwrócenia ciężaru dowodu, ale proszę bardzo: np. szczyt G20 w Toronto, rok 2010.

Źródło: http://archive.boston.com/bigpicture/2010/06/g20_protests_in_toronto.html

Trzeba trochę głębiej poszukać, bo algorytmy Google tak działają, że w wynikach wyszukiwania na początku są najpopularniejsze strony, a że aktualne wydarzenia z Hamburga są ostatnio najczęściej wyszukiwane to na początku są informacje o Hamburgu. Ale jak się chce i umie szukać to można wszystko znaleźć. :)

Trump jest niewygodny dla choćby tej żydowskiej medycyna sorosa

Żydowska medycyna Sorosa? LOL :-D
(nazwiska piszę z wielkiej litery ze względu na szacunek do języka polskiego i zasad w nim panujących)

Nie popre tego żadnymi dowodami bo ich nie mam...

Cóż, lepsze przyznanie, że nie ma się żadnych dowodów, niż np. mówienie, że się ma jakieś dowody w szufladzie, ale nie można ich ujawniać, czyli takie "mam, ale nie dam". To zdanie, jak i cała nasza dyskusja w tym wątku dowodzi, że wolisz odwoływać się do emocji i osobistych przekonań niż do konkretnych faktów i dowodów.
Myślę, że tu możemy zakończyć temat, bo wnioskowanie bez dowodów jest podobne do fantazjowania.

BTW Mogłeś kontynuować wątek pod moim poprzednim komentarzem. Tam jeszcze było miejsce.

tobi 08 lipca 2017 13:09
0  0

@petro: mogłem, ale pisałem rano z telefonu i tak mi popsuło.
Szukałem, jak juz pisałem w trzech ostatnich szczytach i nic nie znalazłem. Ale tu jest obraz prawdziwy lewactwa. Regularna wojna z policja, gdzie jest ich mnóstwo rannych, okradanie sklepów, niszczenie mienia. Ale i tak oblech szechter każe napisać swoim pismakom, że w Polsce jest zła fala. Rzygać się tą polityką już chce.

petro sceptyk 08 lipca 2017 14:44
0  0

@tobi: Ja pytałem o wszystkie szczyty G20, a odbywają się one od 1999 roku w różnych krajach należących do grupy G20. Nie wiem czemu ograniczyłeś się akurat do trzech ostatnich.
A do polityki to trzeba podchodzić jak do chłodnika - na zimno.
Pozdrawiam

marduk 12 lipca 2017 07:10
0  0

Bo polacy to taki tępy naró, że będą machać chorągiewkami ktokolwiek by nie przyjechał, nawet prezydent Ugandy. A może to elektorat pisu i jarosław flaszkę postaw im kazał?

Zobacz też

Szymon o Romanie
Abonament RTV
Ach ten wschodni zaścianek.
10 przykazań.
Dziennikarstwo
Minister
Tendencyjność
Historia Marksizmu
lewa logika ;-p
Komunizm
Dobra rada na poniedziałek:)
Kalendarz 2017