Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

Miłości religia...
... do zabijania.

dobre
   
słabe
    3


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne
elhash 18 września 2017 07:02
0  0

No co religia pokoju....

ssk 18 września 2017 12:21
0  0

w wielkich miastach "musisz sie przywyczaic" - burmistrz londynu

przyzwyczaj sie do strachu wysylajac dziecko do szkoly, rozumiesz nie ?

cassper 18 września 2017 18:54
1  0

A tam pierdolenie takie że religia to że tamto... Terroryści to jebani fanatycy a nie przykładni przedstawiciele islamu. Nie wyznają normalnego islamu tylko jego bardzo radykalną formę. To jest sekta i każdy normalny muzułmanin wam wytłumaczy różnicę. Normalni muzułmanie nie popierają ISIS ani terrorystów. dla nich są jeszcze większym problemem niż dla europy. Przejrzyj sobie tą tabelkę i zobacz że 90% tych zamachów było poza europa a ofiarą padli sami muzułmanie. W barcelonie na rambli też muzułmanów w tłumie nie brakowało. Radykalizm jest tak samo niebezpieczny niezależnie od wyznawanej religii. Katolicy też dopuszczają się aktów terroru i przemocy. Poczytaj sobie o zamachu w Quebecku. Największą zbrodnią na tle religijnym czasów nam współczesnych nie jest żaden zamach terrorystyczny a zimny mord na bezbronnych dziesiatkach tysięcy muzułmanów w bośniackiej srebrenicy dokonany przez chrześcijańskie bojówki serbskie.

Znając aktualne nastroje i stosunek do muzułmanów, pewnie zaraz zostanę zwyzywany od muslimolubów, kozojebców, brudasów, itp... Spoko, ulżyj sobie jeśli musisz, ja mam to w dupie bardzo głęboko.

Mój głos to głos rozsądku aby nie popadać w skrajność i nie wrzucać wszystkich muzułmanów do jednego worka z terrorystami bo prze takie podejście i takie poglądy nie jeden bogu ducha winien ciemnoskóry(bo bezmózgi od narodowców nie odróżniają araba od hindusa czy nawet brazylijczyka) spotkał się z agresją i prześladowaniami. Idealny przykład absurdu - mój znajomy Hiszpan został pobity na imprezie bo jest "brudasem" i "ciapakiem", nic mu nie dało tłumaczenie że jest katolikiem bo te debile co go zaatakowały i tak nie znały żadnych języków obcych i nic nie zrozumieli.

Dla porównania - podróżowałem po krajach muzułmańskich, nigdzie nie spotkałem się z najmniejsza nawet nietolerancją z powodu tego że jestem katolikiem. Nawet prowadziłem wiele interesujących rozmów o religii z miejscowymi i zawsze odbywało się to w duchu wzajemnego zrozumienia. Wytłumaczono mi że chrześcijanie, żydzi i muzułmanie są wyznawcami tej samej świętej księgi - tory, w związku z tym wyznają tego samego boga i w Jego oczach jesteśmy równi. Takie jest myślenie niezmanipulowanych, normalnych muzułmanów. W północnej afryce nie brakuje, wbrew temu co niektórzy wciskają, kościołów i synagog. Są też klasztory i misje katolickie. Nawet jehowi mają swoje zbory w maroku i działają otwarcie.

Tak że, ten, tego... Ogarnijcie się ludzie teraz i przestańcie pieprzyć głupoty, zanim ta wasza antyislamska propaganda doprowadzi do jakiejś wielkiej tragedii z której nie będzie już odwrotu. Jeśli świat stanie w ogniu wojny religijnej to na rękach tych co rozpowszechniają propagandę będzie najwięcej krwi. Jeśli tacy z was chrześcijanie to nie łamcie IX przykazania i nie rozpowszechniajcie nieprawdy na szkodę innym.
EDIT: Na poparcie moich słów o tym że świat oszalał z paniki i nienawiści do muzułmanów,świeży artykuł o ludobójstwie na birmańskich muzułmanach: https://www.o2.pl/hot/ludobojstwo-w-birmie-spalili-ponad-200-muzulmanskich-wiosek-6167838930585729a

Zobacz też

Samolot; druga strona rownania :-/
Bo to Polska :)
mistrz i Hanna
czy ja dobrze widzę
No właśnie?
Coś się w końcu musi zmienić
Jeszcze raz
specjalnie dla Polski
Portugalia protestuje przeciw rządowi
anti dictators?
ZUS...
Dobry pocisk