Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO
  • 2 bluesoworockowy BluesowoRockowy Mikroblog    link    12 listopada 2017 11:26     4720

Witam i o zdrowie pytam :) Koleżanki i Koledzy , rad bym był gdybyście zechcieli wyrazić swoją opinię odnośnie tematu który już podaje ... Odkąd odkryłem alternatywną możliwość czytania książek chętnie z niej korzystam , Audiobooków słucham prawie wszędzie... w pracy , po pracy , na spacerze bądż w plenerze itp . itd . i jestem bardzo zadowolony , bo oczy nie bolą przede wszystkim . Jednak mój znajomy pisarz hobbysta ,stwierdził że tak postępują lenie co im się nie chce wysiłku w czytanie włożyć. Zamurowało mnie nie powiem , każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Co sądzicie o takiej alternatywie ? Ps. Mocne wrażenie zrobił na mnie "Forrest Gump - Winston Groom. Audiobook Pl. Książka czytana." polecam zainteresowanym , całość na youtube ... " Książka lepsiejsza od filmu " Pozdrawiam . BluesowoRockowy .... " Słowo i Poezja "

dobre
   
słabe
    6


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne
terence 12 listopada 2017 23:34
0  1

Papier najlepszy! Wyjątki w postaci lepszych audiobuków są wyjątkami i potwierdzają regułę. Ja słucham audiobooków na spacerach z psem i czasem w pracy.
Polecam słuchowiska z mojego profila.
Takie spostrzeżenie, jesli audiobook jest wciągający i jest czytany przez jednego aktora to od słuchania moje mysli w głowie przybierają ten głos. Na jakiś czas na szczęście.

BluesowoRockowy 12 listopada 2017 23:43
0  0

@terence: Dzięki , popatrze co tam masz ciekawego . Pozdrawiam

terence 13 listopada 2017 10:45
0  1

@BluesowoRockowy:
Te ostatnio zrobiły na mnie najwiesze wrazenie
https://ujarani.com/402359
https://ujarani.com/399568

Ojciec chrzestny z Gajosem w roli tytułowej jest świetny

Marla 15 listopada 2017 20:28
0  2

@terence: tak! jeżeli chodzi o słuchowiska zgadzam się w 100! Polecam "Przemianę" Kafki z m.in. Adamczykiem, jedno z moich ulubionych słuchowisk. Raz na jakiś czas upalona sobie zapodaje przed snem i mam potem super dziwne sny przez te wszystkie niesamowicie stymulujące wyobraźnię dźwięki!

[Komentarz skasowany]
Gepetto 16 listopada 2017 19:25
0  1

Papierowa wersja najlepsza to fakt. Ale jak ktoś nie ma za bardzo czasu to czemu nie. Sam nie czytam ostatnie lata bo jak zaczynam czytać to zaniedbuje ważniejsze obowiązki;)
Czasem tylko książki branżowe.

Ale żeby audiobooki dla leni były to moim zdaniem nieee.

Zobacz też