Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO


https://www.youtube.com/watch?v=aMcjxSThD54

Wzorowy przykład postawy wobec atakującej lewicowej bojowniczki. Jak najbardziej aplikowalny też do zachowania się mężczyzny wobec kobiety, która na celu stawia sobie wybrowadzenie mężczyzny z równowagi emocjonalnej. Wszystkim mojej płci, życzę podobnej cierpliwości i opanowania.

A tak na poważniej, doktor Jordan B Peterson, to kliniczny psycholog i profesor na uniwersytecie w Toronto, który w obliczu kilku zdarzeń ubiegłego roku znalazł się na froncie walki przeciwko propagatorom skrajnej lewicy i postmodernizmu, którzy uzbrojeni w poprawność polityczną i zasłaniający się wrażliwymi mniejszościami, próbują narzucić dyktaturę poglądów ograbiając nas centymetr po centymetrze z prawa wolności słowa. To kipi już w stanach, a i w Polsce ta tendencja się wzmocni bez odpowiedniego budowania świadomości.

Gorąco polecam zapoznanie się z jego własnymi nagraniami, które zawierają wiele cennych i jakże aktualnych wykładów w dużym stopniu skierowanych do młodych ludzi
https://www.youtube.com/user/JordanPetersonVideos/videos

Niesie on bardzo istotne przesłanie w naszych czasie, zarówno na tle policznym jak i dla rozwoju osobistego każdego z nas. Zachęcam do oglądania i wspierania tego człowieka w ważnej misji jakiej się podjął.

dobre
   
słabe
    6


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

[Komentarz skasowany]
OmReiki 27 stycznia 2018 18:10
0  2

@liczigo: Dzięki za polską wersję pod postem, nie wiedziałem, że jest :)

[Komentarz skasowany]
[Komentarz skasowany]
OmReiki 27 stycznia 2018 18:10
0  2

@liczigo: Dzięki za polską wersję pod postem, nie wiedziałem, że jest :)

Zaratustra 31 stycznia 2018 12:06
0  0

Dzisiejszy feminizm, to wytwór znudzonych bab wyższego szczebla, zarabiających od 70 do 700 dolarów mniej niż mężczyźni na tym samym stanowisku, pierdolących jakie one są nieszczęśliwe z powodu braku bolca. Zawsze takim będę powtarzał: zapraszam na jakąkolwiek produkcję w dzisiejszych czasach, gdzie płeć nie ma znaczenia, płaca jest taka sama, zapierdol taki sam i napierdala na niej tyle samo kobiet co mężczyzn. I to się tyczy dziś 80% społeczeństwa (może trochę mniej). Tam, żadna mi nie krzyczała, jak to się czuje gorzej, czy, że jest jej ciężko. W głębi duszy nawet powiem, iż jestem przekonany, że taka właśnie zwykła biedna, nazwijmy ją Karyna, marzy o gościu który wyprowadzi ją z tego bzdurnego debilizmu. Nie widzę kobiet w kopalni, mało widzę kobiet strażaków, a tym bardziej w kancelarii komorniczej xD Czemu? Bo istnieje wiele aspektów dla których kobieta jest inna i lepsza w robieniu czegoś innego. Inna nie znaczy gorsza. I nie neguję tu wielu indywidualnych przypadków na które i tak każdy ma wyjebane.

OmReiki 09 lutego 2018 11:49
0  0

@Zaratustra: Nie do końca jest to wytwór tychże pań, raczej są one narzędziami w rękach twórców tego jakże skutecznego mechanizmu do zamykania ludziom buzi i forsowania totalitarnych ideologii.

martinezz123 31 marca 2019 07:03
1  0

Nie ma tu nic w kwestii głupiej kobiety i mądrego samca.
To jedynie głupie dziennikarstwo vs spokojny interlokutor

Zobacz też

Pan Janusz
Rzeczywistość
Tymczasem w PiS
Najwyższy poziom
Nowy banknot w obiegu.
Platforma Obywatelska
Sikorski
prawda boli..
Sumienie lekarza
Tolerancja w ateiźmie
Jak to jest?
JKM zaczyna spełniać swoje obietnice.