Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO


https://www.youtube.com/watch?v=0DxfpepJ38s

Radni PiS z Wołomina obniżyli wynagrodzenie burmistrz Elżbiecie Radwan, która była twarzą buntu podwarszawskich gmin przeciw ustawie ministra Sasina – informuje Radio ZET. W czasie posiedzenia Rady Miasta, na której obcięto pensję burmistrz ujawniono, że mogło dojść do korupcji politycznej.

Jeden z radnych Prawa i Sprawiedliwości przyznał, że proponowano wcześniej Radwan, aby zatrudniła wiceburmistrza z jego ugrupowania, przez co „mogłaby uniknąć kłopotów”. Od tej wypowiedzi odciął się szef klubu PiS Adam Berenda mówiąc, że nie było takich rozmów z burmistrz na temat stanowisk. Jednak sekretarz miasta Marta Maliszewska nie pozostawiła wątpliwości.

„Do żywego poruszyło mnie to, co pan powiedział. Proponowaliście państwo pani burmistrz zastępcę i wtedy nie byłoby problemów z budżetem, z absolutorium” – powiedziała.

Radny, który tak szczerze wyłożył „kawę na ławę”, tłumaczył później, że to normalne w polityce i że trzeba współpracować dla wspólnego dobra. Ostatecznie radni z partii Jarosława Kaczyńskiego którzy mają większość w radzie miasta, zarzucili burmistrz niegospodarność, m.in. wypłacenie pieniędzy firmie, która miała zapewnić szerokopasmowy internet dla sołectw, mimo że internet nie działał.

Na koniec radni PiS obniżyli pensję burmistrz Elżbiety Radwan o jedną czwartą. teraz będzie zarabiać 9,5 tysiąca złotych brutto.

https://wiesci24.pl/2018/03/09/radni-pis-obnizyli-pensje-burmistrz-wolomina-bo-nie-chciala-zatrudnic-ich-wiceburmistrza/

dobre
   
słabe
    3


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne
Zaratustra 14 marca 2018 19:09
0  0

Chuj tym pizdom w dupę. Każdym. Czy to przeszłym, teraźniejszym, czy zjebanym przyszłym.


https://youtu.be/XkzSBpZp6aw

Sarin 15 marca 2018 05:21
0  0

"Tylko" 9,5 złotych tysiąca brutto... A inaczej patrząc, to w sumie norma, załatwiają stanowiska rodzinie i przyjaciołom. Nie zmieni się nic dopóki będą w rządzie cały czas te same osoby

dejos 15 marca 2018 10:51
0  0

Ech, i ludzie się nabierają na to wszystko. Ale PIS znowu wygra na sto procent wybory, starszych ogłupili kościołem i 500+ a teraz przed wyborami celują w młodych z akcją "mieszkanie plus" No i niestety moi znajomi którzy za tą partią nie są, prawdopodobnie pójdą i zagłosują.

Pozdrawiam ludzi wolny od szumu gówna.

Zobacz też

Znów ratują swoich .
faceci w czarnych okularach
Co to się porobiło
Platforma Obywatelska
o en zet
rozumiesz?
putin
Cygański problem
Młody Tusk

Chorągiewka
Socjalizm