Milego towarzystwa nigdy za wiele ^^
#gangwróbli

New friends :)

dobre
   
słabe
    18


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

tobi 11 maja 2018 08:17
5  0

To kurestwo powinno sie truc za panstwowe pieniadze. To jest szkodnik, jakich mało. Zesra wszystko, rozjebie izolacje i balagani pod dachem. Skurwiala mysz ze skrzydlami.

maximus 11 maja 2018 15:50
0  1

@tobi:
wydaje się,że to dobry moment na melisę..ewentualnie weź spierdalaj

wedkarz232 11 maja 2018 17:07
0  0

@tobi: nie mam nic przeciwko wróblom czy mazurkom, ale tobi ma racje co do bałaganu. jak ma ktoś dom z poddaszem, okryty dachówką i źle zamontowane grzebienie lub uszkodzone to przekonał się co te stworzonka potrafią narobić. nie ma strzech to pchają się w izolacje;)

jaba 11 maja 2018 17:40
0  4

SzybkiBonzo 11 maja 2018 05:51
0  2

wróble są zajebiste! taka wielka szkoda, że wymierają :(

elhash 11 maja 2018 07:01
0  1

@SzybkiBonzo: Kto by pomyślał, że wróble będą zagrożone wymarciem. Zawsze je lubiłem ale to może ze względu na Ćwirka ;)

[Komentarz skasowany]
SzybkiBonzo 11 maja 2018 12:47
0  2

@spid3r: to prawda, wróble wymierają w głównej mierze z powodu oprysków, ale także zjadane przez inne drapieżniki, zwłaszcza większe ptaki, które zabierają im dostęp do pożywienia z racji 'potężniejszych' rozmiarów (takie gołębie na ten przykład, a tfu!)

tobi 11 maja 2018 08:17
5  0

To kurestwo powinno sie truc za panstwowe pieniadze. To jest szkodnik, jakich mało. Zesra wszystko, rozjebie izolacje i balagani pod dachem. Skurwiala mysz ze skrzydlami.

maximus 11 maja 2018 15:50
0  1

@tobi:
wydaje się,że to dobry moment na melisę..ewentualnie weź spierdalaj

wedkarz232 11 maja 2018 17:07
0  0

@tobi: nie mam nic przeciwko wróblom czy mazurkom, ale tobi ma racje co do bałaganu. jak ma ktoś dom z poddaszem, okryty dachówką i źle zamontowane grzebienie lub uszkodzone to przekonał się co te stworzonka potrafią narobić. nie ma strzech to pchają się w izolacje;)

jaba 11 maja 2018 17:40
0  4

maximus 11 maja 2018 20:15
0  4

@wedkarz232: warto zauważyć,że bardziej izolacje,beton i asfalt wdarły się w ich środowisko niż one same w izolacje. Świadomość choćby na poziomie budownictwa aktualnego punktu cywilizacji powinna rozumieć co to wspólne środowisko, ten wróbel ma takie samo prawo do posiadania swojego miejsca na Ziemi co...pozwolę sobie przytoczyć podobieństwa: kurestwo trute za państwowe pieniądze,zasra wszystko..skurwiała małpa bez owłosienia na całym ciele;)
BTW, skoro potrafi wygrać i obejść cokolwiek na swojej drodze aby bez kredytu który spłacaniem daje konkretne ciśnienie sugeruje,że potrafi lepiej żyć...zbudować dom, spłodzić syna, a jak walnie kupe z ziarenkiem to jeszcze posadzi drzewo:D
fiu fiu..przygód kilka wróbla ćwirka:D

jaba 11 maja 2018 21:02
0  1

@maximus: Łyse kurestwo powiadasz;

maximus 12 maja 2018 13:01
0  2

@jaba:
Ładne serduszko;P
Jasiu zdziwiony wraca po lekcjach do domu i pyta ojca:
-Tato czy to prawda,że ludzie pochodzą od małp?
-Tak synu, odpowiada ojciec.
-To znaczy,że my wszyscy też??
-Nie synku, my nie. My pochodzimy od king kongów.

tobi 12 maja 2018 15:23
2  0

@maximus: warto zauważyć, że taki wróbel miałby wyjebane, czy masz swój teren, czy masz co żreć, gdyby był wyżej, niż my. Ale na chwilę obecną światem w większości rządzi człowiek i on ustala reguły, w większości chujowe, ale nie o tym teraz. Więc widać, kmiocie, że nigdy nie miałeś nic do czynienia z tymi ćwierkającymi skurwielami, także nie spierdalaj, ale umżyj.

maximus 12 maja 2018 18:20
0  2

@tobi: ykhm ykhm zechciej zauważyć,że światem potrafią rządzić..hm..grzyby chociażby i to grubo lecą z tematem. Człowiek to tylko jeden z baaaardzo wielu istot który ma przywilej przebywania na Ziemi.Przenosząc temat w bardzo prostym i krótkim scenariuszu do świata energii...impuls,akcja-reakcja.Jesteś istotą myślącą(impuls)masz moc kreowania swoich myśli poprzez świadomość i wysyłania ich tym samym w przestrzeń(akcja)...to co spotykasz na swojej ścieżce życia to odpowiedz(reakcja).Niby takie proste,jednak z własnego doświadczenia wiem,że k#@wa potrafi być trudne.
Kiedy poznasz wróble,zrozumiesz ich język,naturę,być może zmienisz postępowanie wobec nich,może nawet polubisz...a one odpowiedzą tym samym, zadba o to Matka Natura, tak samo jak nie jeden raz zadbała o ciebie
Czy wróbel miałby wyjebane? Zapytaj go co by zrobił na twoim miejscu;) wiedząc np.,że Twój gatunek jest na wymarciu..że rozdziobie cie razem z krukami i wronami?:P
Doktorka moja mała mi podpowiada,żeby odstawić spierdalaj, mogło się niechcący przedawkować, za to mielisę podwójnie niż do teraz i żyj człowieku żyj:)
Ps. Miałem do czynienia z dużo większymi istotami niż kochane wróbelki,notabene strikte ależ też równie kochanymi;)
Peace m8

Ruka 12 maja 2018 23:35
0  3

Wróble, przy czym dotyczy to przede wszystkim mazurków, które na Dalekim Wschodzie są wikariantami wróbli zwyczajnych, były zwalczane w ramach tzw. kampanii walki z czterema plagami w 1958 roku. W wyniku tej akcji, podczas której wszystkie napotkane ptaki nieustannie płoszono, tak że po kilkudziesięciominutowym przebywaniu w powietrzu spadały na ziemię martwe z wycieńczenia (wróbel w normalnych warunkach nie lata nigdy dłużej niż kilka minut, zazwyczaj po krótkim locie przysiada), w ciągu kilku dni wytępiono prawie wszystkie wróble w Chinach. Skutki tych działań Chiny odczuły rok później z powodu plagi szarańczy. Jej larwy, pozbawione naturalnego wroga, rozpleniły się i wyjadły plony. W kraju zapanowała trzyletnia klęska głodu (1959–61), w wyniku której – jak się szacuje – zmarło 30 mln ludzi, głównie na chińskiej wsi, a jedną z jej przyczyn była walka z wróblami

Dalej uważajcie je za szkodniki.

tobi 13 maja 2018 06:04
0  0

@maximus: pomyśl. Zwykły kocur domowy przyczynił się do wymarcia kilku gatunków. I co? Przejął się tym? Nie, ma na to wyjebane. Tylko człowiek dba o gatunki, które są zagrożone, bo myśli nie tylko o sobie. Taki lew ma w dupie, że zeżre wszystkie antylopy. Pójdzie szukać innego mięsa.
Co do wróbli, to dla mnie są srającymi wszędzie szkodnikami. Niszczą podbitki dachowe, śmiecą, robią hałas od 3 rano, psują pasze do zwierząt. Dużo by wymieniać. Jest to szkodnik, który mało wrogów. U mnie tylko jastrząb je przegania, ale niestety jest ich mało, a szkoda.

ujarana 13 maja 2018 09:04
0  4

@tobi: jak cie tak wkurwiaja to po co wogole ogladasz tego typu wrzuty :) ? Zamiast lamentowac i zalic sie publicznie przejdz do sekcji ktore cie interesują zamiast robic trzode. Swoim zaleniem sie swiata nie zmienisz, wrobli nie wytepisz wiec po co komu gownoburza ?
Milej niedzieli zycze, ide nakarmic swoje ogrodowe zeierzaki, w tym ptaki, lisy i inne 'szkodniki' ^^

tobi 13 maja 2018 17:25
0  1

@ujarana: wyraziłem swoją opinię, ty swoją i co? Nie płaczę z tego powodu.

maximus 13 maja 2018 18:25
0  2

@tobi: Owszem wyraziłeś tak samo tylko swoją opinię, jednak powiedziałbym,że w stylu postawienia na forum wentylatora i gówna obok siebie...ja ten wentylator włączyłem, trochę z zainteresowania czy gówno w wentylator wpadnie samo czy ktoś będzie chciał je wrzucić:)
Tak czy owak gołębie to chyba z zazdrości szaleją,że tyle o wróblach na Ujaranych:))
Zwykły kocur domowy(nie jest taki zwykły, koty mają szczególną misję na świecie;) jest kierowany naturą, Matką Naturą, tak samo jak lew, wróbel, krokodyl i k#@wa łoś. Ruka podał ci zajebisty przykład co jest konsekwencją bezmyślnej, często wynikającej z ludzkiego egoizmu istnienia, ingerencji w naturę. Moje ulubione, wilki, zaczęłby się już pełniej odradzać na naszych ziemiach. Myślisz,że taki wilki ma wyjebane na to ile zwierzyny upoluje,że dzieje się to bezmyślnym przypadkiem? Nie. Polecam lekturę, można znaleźć na wielu stronach, yt, jak wilki na przestrzeni lat były w stanie zmieniać i naprawiać faunę i florę na objętym przez siebie terenie:)
Jastrzębi jest tam mało bo może mało ma ich tam być, a wróble mogą mieć tam, patrząc szerzej na mapę, swój teren, na tym terenie stoi Twój dom, teren jest wspólny (chyba,że pokażesz wróblom akt notarialny własności;).
Tobi..zawsze jest jakieś rozwiązanie, może warto poszukać jakiegoś szamana w okolicy, poprosić aby się przyjrzał tej sprawie, bez wiatrówki, krzyków, petard można zaradzić takiej sytuacji, albo coś zaradzi albo coś poradzi.Możesz też zrobić to sam.Serio serio

Zobacz też

No to start!
Tokyo
brak opieki.
brak opieki.
golden moon
Taki Grześ ;)
kolory Tokyo
Szyba
Jessica Rabbit
piana morska
słona woda
niedobrze jak tak się zdarza