Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO


Jest wiele osób, które lubią pluszowe zabawki są to zwłaszcza dzieci, ale znajdą się też i dorośli. Jednak niewielu z nas wyobraża sobie lubić pluszowe maskotki do tego stopnia, że pobudzają one seksualnie. Pluszofilia, bo o niej mowa jest właśnie fetyszem, który pobudza seksualnie poprzez kontakt z wypchanymi pluszakami, ale jest też jego druga odmiana, która polega na pociągu do osób przebranych za pluszaki w tym przypadku jest to chęć odbywania stosunku z kimś przebranym za pluszaka. Niezależnie od odmiany tego fetyszu wielu osobom wydaje się on dziwny i śmieszny, choć wystarczy przejrzeć w Internecie inne dziwne fetysze to od razu pluszofilia spadnie w rankingu dziwnych czy wyśmiewanych fetyszy. Skoro seks ma być jedną z najprzyjemniejszych, albo najprzyjemniejszą rzeczą w życiu człowieka, to trzeba zrobić wszystko, aby dostarczał on maksymalną przyjemność, nawet jeśli bodźce pobudzające seksualnie będą wydawać się dziwne czy śmieszne, dla innych osób lub wstydliwe dla nas samych...

Znany jest przypadek pewnego pana,(prezentowanego nawet na tej stronie ) który od 20 lat ruchał ciągle tą samą pluszową zabawkę Super Sonica.

Doświadczenia własne:
Jako nastolatek robiłem naprawdę wiele rzeczy które dziś nie przyszły mi by nawet do głowy z nich jest wyruchanie gigantycznej pluszowej myszki Miki.


Tutaj chyba można mówić o pikafili

dobre
   
słabe
    2


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

Zdezorientowana 13 sierpnia 2018 10:53
0  0

Ta zabawne :D Dopóki koleś nie chcę przebrać Cię za pluszaka ahaha ;)

Zobacz też

KALASHNIKOV
Bójka polskich nastolatek
Koledzy
Mikołaj
Przed i po eksplozji samochodu pułapki, Bagdad
POPIERDOLEC
GASTRO PIRANIE
Aloha akhbar
Penis in socked
Game over
Uwaga wjeżdżam
Koleżanki