Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO
  • 5 aqualinespirit Aqualinespirit Mikroblog    link    07 października 2018 05:38     3676

Klasyczny złodziej, choćby nie wiadomo jak był dobry w tym co robi, nie potrafi okraść kogoś kto nie istnieje. Aparat państwowy poprzez system długu publicznego potrafi dokonać to, czego nie dokonał jeszcze żaden złodziej. Potrafi okraść kogoś, kto się jeszcze nie urodził. Obywatel jak już się rodzi to od razu jest zadłużony na 80000 PLN.
Na chwilę obecną mamy bilion złotych długu i trzy biliony długu ukrytego (czyli takiego naprawdę, a tamten jeden bilion to tylko taki podpicowany przez kreatywną księgowość dług, który się podaje do publicznej wiadomości, żeby nie straszyć tym rzeczywistym). Roczna obsługa długu publicznego (czyli odsetki oraz opłaty za gotowość itd.) to około 40-50 miliardów złotych. Dla porównania 10 letni plan modernizacji Wojska RP swojego czasu zainicjowany przez Prezydenta Komorowskiego to 130 miliardów PLN.
Dług jest już tak wysoki, że nikt nie wie co z nim zrobić. Jedyne wspólne działania wszystkich Rządów RP w stosunku do tego długu, to jego coroczne powiększanie. Tak jakby wspólną misją wszystkich polskich polityków było wpędzić naród polski w niemalże nieskończoną niewolę ekonomiczną.

dobre
   
słabe
    2


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne
[Komentarz skasowany]
BogPierun 14 października 2018 21:51
0  0

A wystarczy zrobić co zrobili Islandczycy! Sprawa się w ciągu 5 lat rozwiążę, z odbudowaniem i rozbiorem koncernów jakby ich przywłaszczyć do systemu Państwowego, dając im kaganiec i jak pan trzepnie batem to ta firma pod nazwą "koncern" ma kulić głowę i zamknąć mordę by nie ujadać, słuchać co pan każe. Panem są obywatelem Narodu Polskiego. Każdy 1/38 000 000 obywateli jest udziałowcem Kraju Polska.
Ten dług jest wydmuchany sztucznie przez koncerny banki i spekulacje "gry hazardowej" giełd aukcyjnych. Ten dług nie istnieje, nie jest namacalny, nie jest widoczny, jak w każdym kraju. Jest sztucznym tworem, który da się umorzyć ;)
PS. polecam to oglądnąć


https://www.youtube.com/watch?v=afx5_Vw3edQ szukaj filmiku Rewolucja w Islandii.

Zobacz też