Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

  • Prośba

    3 adamo Adamo Polityka    link    14 stycznia 2019 18:26     9840

Dokonano zbrodni na oczach ludzi, podczas pokojowo charytatywnej akcji, a robi się z tego politykę?
Zamiast radosnego finału mamy ludzką tragedię, a to rzutuje na wizerunek akcji WOŚP i innych tego typu imprez. Teraz będzie trudniej zorganizować tego typu akcje.
Całe to gadanie/pisanie pod zamówienie partyjnych działaczy szkodzi nam wszystkim.
Nie róbmy polityki na ludzkiej tragedii, bez względu czy to prezydent czy zwykły człowiek.
Każdy kto będzie chciał zorganizować coś spontanicznie, dostał właśnie rykoszetem po tym co tu piszecie. Nie tylko Jurek Owsiak, wszyscy!
Łatwo wygadywać bzdury, ciężej coś zrobić.
Bez pierdolenia komu to było na rękę a komu nie było. Bo najbardziej na rękę tym których sami krytykujecie jest to,że się między sobą oskarżacie, dzielicie, kłócicie.

dobre
   
słabe
    9


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

terence ponad tydzień temu, 15 stycznia 06:27
0  3

Psychiatria w Polsce stoi na bardzo niskim poziomie.
W przyszłym roku WOŚP powinien zbierać na szpitale psychiatryczne...

Prawdziwek 14 stycznia 2019 20:04
0  0

Ta impreza w Gdańsku nie była nawet zgłoszona jako impreza masowa żeby oszczędzić na kosztach związanych z obstawianiem policji. Stało się. Brzydzę się ludzi oskarżających PiS za szerzenie nienawiści przez ostatnie 3lata czego niby skutkiem miał być ten zamach bo to szczyt jebanej hipokryzji. Adamowicz święty nie był miał dużo za uszami ale teraz to się nie liczy ci co wierzą niech się pomodlą. Te osoby co robią na tym politykę (brzydko napiszę) mogłyby chociaż poczekać aż wystygnie.

bdnu 15 stycznia 2019 08:23
1  0

@Prawdziwek: Osobiście jestem daleki od oskarżeń ale chyba każdy cokolwiek rozgarnięty człowiek widzi ile interesu w tym wszystkim ma partia rządząca. Niewygodny Ś.p. prezydent nie żyje, niewygodny Owsiak wymiękł. To widać gołym okiem ale popatrz jeszcze ilu ludzi z opozycji wybranych w demokratycznych wyborach na ważne stanowiska może czuć się teraz zastraszona. Wcale się nie zdziwię jak tam któryś zaraz złoży rezygnację. Może to przypadek, może faktycznie ten wariat z Gdańska chciał się tylko zemścić ale jak zobaczyłem wczoraj w Wiadomościach cały wręcz dokument o zaprzestaniu fali nienawiści po czym na sam koniec powrzucali jakieś wycinki całej opozycji jak to niby nawoływali do owej nienawiści no to to jest dopiero szczyt jebanej hipokryzji.

[Komentarz skasowany]
yyyyyy 14 stycznia 2019 20:16
2  2

Sorry ale śmierdzi mi tu jakąś wajchą na odległość.... Niby było widać... ale nikt nie zareagował a potem koleś się sam położył i poddał. ...Jak by ktoś ułożył... i popatrzmy kto zyskuje ?? całe lewactwo celebruje.. a w sumie skąd mam wiedzieć czy to naprawdę tam leżał Adamowicz , a może prezydent Adamowicz jest bezpieczny na statku na Bałtyku a tam leży kto inny??

Prawdziwek 14 stycznia 2019 21:27
0  0

@yyyyyy: można spekulować ale tym ostatnim zdaniem to nie zabłysnąłeś

yyyyyy 16 stycznia 2019 08:12
0  0

@Prawdziwek: Przy zaangażowaniu odpowiedniej liczby osób, przedstawienie ma prawo się udać.

[Komentarz skasowany]
terence 15 stycznia 2019 06:27
0  3

Psychiatria w Polsce stoi na bardzo niskim poziomie.
W przyszłym roku WOŚP powinien zbierać na szpitale psychiatryczne...

McGuinnes 17 stycznia 2019 02:07
1  1

Radykalna mowa nienawiści aktywuje psycholi. Patrz bliski wschód. Ten rząd pobił rekord nienawiści. Zanim nazwiesz mnie lewakiem z LBGT wiedz, że mam prawicowe poglądy. Jestem delegatem solidarności. Mój ojciec był organizatorem strajku na kopani. Walczyłem za kraj, na 3ciej misji byłem ranny. Lista nienawiści jest długa. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mnie najbardziej boli to, że obraża się dzieci z INVITRO. Moje dzieci. Odczłowiecza, a mnie nazywa mordercą. Mam nadzieję, że już niedługo ta patologiczna sekta dostanie id społeczeństwa takiego kopa, że zasiedli marsa i tam będzie rządzić po wsze czasy.

Zobacz też

Pies tuska
Polski
U lekarza
Drewnopolicja
Karma?
Historia kołem się toczy
O co chodzi z Kwaśniewskimi
znaleziono w książce
I tak będziemy palić.
Kto podniesie rękawicę ?
Już niedługo?
alexjones.pl strona internetowa ktora musisz zobaczyc !!!!!!!!!!!!!