Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO
  • 7 kiszony kiszony Mikroblog    link    08 lutego 2019 16:39     3908

"Mieć wieczny spokój w sercu. Nie mieć zmartwień i kłopotów. Nigdy nie być strapionym, niespokojnym, zbolałym, drażliwym czy rozgniewanym; nie dziwić się niczemu co mi się przytrafia; nie czuć, że cokolwiek zostało uczynione przeciwko mnie.
Z jednakim pokojem przyjmować brak pochwał, zarzuty i pogardę; znajdować w sobie błogosławione sanktuarium, w którym mogę się schronić i zamknąć za sobą drzwi, a potem w tajemnicy uklęknąć przed moim Ojcem i zaznać zgody i harmonii - zanurzyć się w nich niczym w głębokiej zatoce ciszy, podczas gdy wszędzie wokół wody wydają się wzburzone".

dobre
   
słabe
    2


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne
Kaszana 09 lutego 2019 18:18
0  2

Zdaje się, że nie pozbędziemy się całkowiecie cierpienia z naszego życia, ale ten tekst mi się spodobał. Możemy je przyjąć bez wspomnianego wpadania w zburzenie, tak żeby nasz spokój wziął górę.

kiszony 10 lutego 2019 09:05
0  1

@Kaszana: Też mi się test podoba,chociaż ja osobiście wierzę że można się pozbyć cierpienia oczywiście w swoim własnym życiu, do czego min dąży praktyka buddyjska, gdzie w telegraficznym skrócie pozbycie się wszelkiego przywiązania oznacza pozbycie się cierpienia.

Zobacz też