Czego nie rozumiesz

dobre
   
słabe
    13


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

CzteryZDziewieciu ponad tydzień temu, 13 marca 09:20
0  1

A ja te Twoje wrzutki plusuję, mimo, że nie wszystkie tych wysokich lotów. Odcinam się od ameb intelektualnych, staram się odczytać i zrozumieć przekaz, mimo, że nie zawsze mnie przekona. Za bycie antykaczystą masz jednak moją dozgonną sympatię.

CzteryZDziewieciu 13 marca 2019 09:20
0  1

A ja te Twoje wrzutki plusuję, mimo, że nie wszystkie tych wysokich lotów. Odcinam się od ameb intelektualnych, staram się odczytać i zrozumieć przekaz, mimo, że nie zawsze mnie przekona. Za bycie antykaczystą masz jednak moją dozgonną sympatię.

Mietal64 13 marca 2019 13:44
0  1

@CzteryZDziewieciu: Ja robię to samo.

kiszony 13 marca 2019 15:46
0  0

Taka ciekawostka, wg raportu bodajże unicef księża wcale nie są największą grupą zawodową w której jest najwięcej czynów pedofilskich, a są nią wychowawcy i pedagodzy. I dlatego kompletnie nie rozumiem takiej nagonki na księży, i nie żebym ich bronił bo są mi obojętni(ogólnie kościół), a księża pedofile na równi z wychowawcami pedofilami(i oczywiście wszystkimi innymi) powinni ponieść konsekwencje.

terence 13 marca 2019 21:30
0  0

@kiszony:
Być może Chociaż w takiej Irlandii to kościół zajmował się edukacja i tam to chyba więcej. Raport Ryana polecam poczytać..
Taka ciekawostka że spośród wszystkich grup zawodowych księża najbardziej ukrywają i tuszają swoich pracowników korporacji zamieszanych w cokolwiek.

Już niedługo:
https://www.facebook.com/327868517615457/posts/696613350740970/

Polecam też reportaże Justyny Kopińskiej.

kiszony 14 marca 2019 10:01
0  1

@terence: Pozwolę sobie mieć wątpliwości co do tej ciekawostki. Myślę że co najmniej na równi (o ile nie wyżej) w tej statystyce mogą być politycy, sędziowie, prokuratorzy, biznesmeni itd. Wiesz przykre to, ale i niesprawiedliwe że generalizujesz, wrzucasz wszystkich do jednego worka, a to tak samo jak powiedzenie że osoby atakujące księży to ofiary pedofilii. I raz jeszcze zaznaczam, że kościół jest mi obojętny, i uważam że każdy farosz powinien ponieść konsekwencje swoich czynów, ale jak każdy inny człowiek niezależnie od grupy zawodowej. Trochę obiektywizmu;)

terence 15 marca 2019 01:49
0  0

O ludzka naiwności...
Korporacją kapłanów zarządza Duch Święty, wiedziałeś?

kiszony 15 marca 2019 16:13
0  1

@terence: Nie Kolego, jak to nazywasz "korporacją" "zarządza" hierarchia kościelna z papieżem na czele.

terence 15 marca 2019 02:01
0  0

@kiszony:


https://youtu.be/EsAahGUbGRg
"na całym świecie systematycznie i w ramach instytucji gwalciliscie dzieci, nadzorowaliscie gwalcenie dzieci i kryliście gwalcenie dzieci"
Polecam raport Ryana.
Rozmiem że lepiej żyć w ułudzie że instytucja starych kawalerów w dziwnych strojach jest święta i cacy. I kieruje nią Duch Święty...
O ludzka naiwności...
Szkoda że nie nagrałem pewnego księdza który opowiadał po pijaku co sądzi o swoich wiernych i swojej roli aktorskiej jaka odgrywa. A impreza była przednia... W willi brata księdza wybudowanej z handlu narzędziami i materiałami budowlanymi sprowadzanymi swgo czasu bez cła na budowę kościoła co to się budował 27 bodajże lat. Panienki z agencji z innego miasta... Grube kreski i jointy. W sumie ksiądz w porządku obrotny chłop, hetero, nawet go polubiłem...
Ech ludzie ludzie jacy wy naiwni jestescie, co się dziwić że was strzygą.
Ludzie chcą być oszukiwani więc niech ich oszukują...
Szkoda tylko mojego kraju... Na prawdę sądzę, że to hamulec taka mafia kapłanów przyssana do budżetu i mózgów.
Ostatnia twierdza katolicyzmu w Europie...

kiszony 15 marca 2019 16:17
0  1

@terence: Znam osoby które kiedyś były molestowane,jedną przez lekarza. I wiesz, mimo że co oczywiste odbiło się to na jej życiu, to nie chodzi i nie głosi że medycyna jest taka i owaka, że wszyscy lekarze molestują pacjentów.
I doceniam że chcesz się podzielić dowodami na potwierdzenie Twoich racji, ale z całym szacunkiem lecz odpuść sobie ponieważ ja mam świadomość tego co się dzieje w kościele, i swego czasu zagłębiłem się w temat chcąc poznać obie strony, stąd też wiem o raporcie UNICEF u, statystykach w więzieniach( z ok 1500 osadzonych za czyny pedofilskie, księża to pojedyncze osoby , prym wiodą rolnicy murarze i osoby bez wykształcenia, dane statystyczne Ministerstwa Sprawiedliwości ) jeżeli chciałbyś mówić w tym przypadku o tuszowaniu przez Kościół to uświadomię Cię że nie było tam polityków (a propos Twojej ciekawostki). A dowodami na potwierdzenie swoich chorych bo chorych ale jednak przekonań zaleją Cię nawet wyznawcy plaskoziemi ;)

I pokaż mi proszę gdzie napisałem że "instytucja kawalerów w dziwnych strojach jest święta i cacy"!
" jacy wy naiwni jesteście "
" ludzie chcą być oszukiwani więc niech ich oszukują "rozumiem że tylko Ty znasz prawdę nad prawdy. Tylko że wiesz, patrząc na Twoje wrzuty w tym temacie, ilość minusów, oraz czytając komentarze, śmiem twierdzić że to raczej Ty się myślisz. I jest taka zasada że jeśli ktoś mi powie że mam ogon to go wyśmieję, lecz jeśli to się powtórzy i usłyszę to od kolejnych osób, to chcąc nie chcąc się odwrócę ;)

terence 15 marca 2019 02:15
0  0

@kiszony:
Kościół ma byc święty więc tworzy fasadę a za tą fasadą jest " kości trupich i wszelkiego plugastwa" wiele. Szkoda że ludzie nie potrafią lub nie chca dostrzec co jest za fasadą tworzoną przez faryzeuszy i obludników.

kiszony 15 marca 2019 16:18
0  0

@terence: Z tego co piszesz i w jaki sposób piszesz, rozumiem że jesteś osobą głębokiej wiary, że złości Cię kler a raczej jego niedopuszczalne zachowania i ja to rozumiem. Ale myślę że w myśl tego więcej dobrego by przyniosło gdybyś coś zrobił dla ofiar tych księży np pomodlił się za nie, a niżeli wstawiał takie wstawki. A co do naiwności, to myślę że nie mniejszą się wykazujesz myśląc że tymi wstawkami zmienisz cokolwiek w kościele ;)

terence 15 marca 2019 02:55
0  0

@kiszony:
Kiedyś szukając pracy wdepnalem w firmę wciskając ludziom materace niby zdrowotne. Jeździli po wioskach i wciskali starszym głównie ludziom materace które działały cuda, parę tysięcy toto kosTowalo a to hyl chiński szajs za grosze. Dwa tygodnie tam "pracowałem"... Ja to nie mogę i nie potrafię ludzi tak oszukiwać i kosić naiwniakow... Ale wielu potrafi i chce. A łatwowiernych nie brakuje... Nic tylko kosić...
Tak widzę kościół.
Dzieciaków szkoda...

kiszony 15 marca 2019 16:26
0  1

@terence: Ty myślisz że Kościół tylko doi? To wiesz tak a propos naiwności ;)
I wiesz, żebyś mnie źle nie zrozumiał, ja nie neguję Twoich przekonań, dla mnie możesz sobie wierzyć i w płaską ziemię, ciekawi mnie natomiast podłoże Twojej nienawiści do kleru, ale i to czy coś z tym robisz poza wrzucaniem kwejkowych wrzut? Nie wiem, czy np pomagasz w jakiś sposób ofiarom, czy wspierasz albo założyłeś jakąś fundację? Czy tylko wylewasz frustrację i nienawiść tymi wstawkami?
"Dzieciaków szkoda..."
No właśnie, zastanawiam się czy masz dzieci, a jeśli tak, to czy je wysyłasz do kościoła?I oczywiście czy Ty sam chodzisz do kościoła?

Zobacz też

Jurassic Cat
Jurassic Cat
Jurassic Cat
Jurassic Cat
Jurassic Cat
Jurassic Cat
Kumple
Kumple
Kumple
Kumple
Kumple
Kumple