Branding

dobre
   
słabe
    6


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

Zaratustra przedwczoraj o 23:20
0  2

Dużo o tym myślałem. Najtrudniejszym dla mnie jako rodzica, będzie umiejętne ukierunkowanie córki do swobody myślenia, przy jednoczesnym braku zakrzywienia jej podejścia do dobra i zła.

glo8trott3r Ciekawe... 15 kwietnia 2019 22:14
0  0

XDDD
Po co uczyc dzieci czegokolwiek? Niech sie ucza w przyszlosci tego, co same uznają za przydatne

Zaratustra 15 kwietnia 2019 23:20
0  2

Dużo o tym myślałem. Najtrudniejszym dla mnie jako rodzica, będzie umiejętne ukierunkowanie córki do swobody myślenia, przy jednoczesnym braku zakrzywienia jej podejścia do dobra i zła.

zoozio 16 kwietnia 2019 06:41
0  0

@Zaratustra: mam podobne przemyślenia

Damianov 16 kwietnia 2019 07:41
0  1

@zoozio: Wydaje mi sie że fajnie było to ukazane w "Life of Pi" kiedy chłopiec uczył sie o róznych religiach i wybierał to w nich co było mu bliskie.
Myślę, że to ważne czy to jest jakąś cząstką mnie samego czy tylko wszczepionym nakazem.
Kwestię dobra i zła pozostawiłbym etyce i warto tez poznać troche filozofii chociaz brzmi to nudnie, to bardzo poszerza wiedzę na temat nas samych.

zoozio 16 kwietnia 2019 10:29
0  0

@Damianov: ja po latach fanatycznego zaślepienia i na siłę poszukiwań czegoś co wg mnie nie istnieje, przeszedłem na rodzimowierstwo i nigdy nie żałowałem, nie żałuje i chociaż teraz faktycznie czuje obecność boską.
Nie mniej jednak nie będę narzucał nic dziecku, samo zdecyduje i podaży własną drogą, a z mojej strony będę robił wszystko by było tylko dobre, pełne szacunku i dobroci.

Damianov 16 kwietnia 2019 11:07
0  1

@zoozio: wiesz, jak sie tak zastanowić i stwierdzić pewne fakty, to człowiek zawsze żył rytmem roku, rytmem dnia, rytmem życia i jego końca: smierci. To co jest najbliżej i co działa to natura i zaznacze "natura rzeczy". Rodzimowierstwo jest bardzo bliskie naturze i cyklom dnia, roku i życia więc dla mnie zawsze było na pograniczu wiary i rzeczywistości. Moze dlatego podobnie jak Ty, czuję taką obecność i mam poczucie, prawie pewność, że wszystko jest ze soba połączone na wielu poziomach.
Główne religie z ich dodatkowymi funkcjami i elementami manipulacji na masowa skalę, nie są dla mnie wiarygodne, dosłownie, a prorocy hmmm no cóż tez mieli swoje funkcje:)
Trzeba tez uszanować innych i to co ich w życiu ukształtowało tak a nie inaczej. Bez tego jak uszanowalibyśmy to co ukształtowało nas samych?

Zobacz też

Świeża szyneczka
Tygrys wielkanocny
Old meets older
Truskawa
Intelektualista
Dinozaury
rysunek własne
to się gościu musiał zdziwić !!
wodospad
Szprajem
lajeczki
Kto wie kto to :D ?