• Branding

    9 damianov Damianov SFW    link    6 dni temu, 15 kwietnia 13:24     25256

Branding

dobre
   
słabe
    6


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

Zaratustra przedwczoraj o 23:20
0  2

Dużo o tym myślałem. Najtrudniejszym dla mnie jako rodzica, będzie umiejętne ukierunkowanie córki do swobody myślenia, przy jednoczesnym braku zakrzywienia jej podejścia do dobra i zła.

glo8trott3r 6 dni temu, 15 kwietnia 22:14
0  0

XDDD
Po co uczyc dzieci czegokolwiek? Niech sie ucza w przyszlosci tego, co same uznają za przydatne

Zaratustra 5 dni temu, 15 kwietnia 23:20
0  2

Dużo o tym myślałem. Najtrudniejszym dla mnie jako rodzica, będzie umiejętne ukierunkowanie córki do swobody myślenia, przy jednoczesnym braku zakrzywienia jej podejścia do dobra i zła.

zoozio 5 dni temu, 16 kwietnia 06:41
0  0

@Zaratustra: mam podobne przemyślenia

Damianov 5 dni temu, 16 kwietnia 07:41
0  1

@zoozio: Wydaje mi sie że fajnie było to ukazane w "Life of Pi" kiedy chłopiec uczył sie o róznych religiach i wybierał to w nich co było mu bliskie.
Myślę, że to ważne czy to jest jakąś cząstką mnie samego czy tylko wszczepionym nakazem.
Kwestię dobra i zła pozostawiłbym etyce i warto tez poznać troche filozofii chociaz brzmi to nudnie, to bardzo poszerza wiedzę na temat nas samych.

zoozio 5 dni temu, 16 kwietnia 10:29
0  0

@Damianov: ja po latach fanatycznego zaślepienia i na siłę poszukiwań czegoś co wg mnie nie istnieje, przeszedłem na rodzimowierstwo i nigdy nie żałowałem, nie żałuje i chociaż teraz faktycznie czuje obecność boską.
Nie mniej jednak nie będę narzucał nic dziecku, samo zdecyduje i podaży własną drogą, a z mojej strony będę robił wszystko by było tylko dobre, pełne szacunku i dobroci.

Damianov 5 dni temu, 16 kwietnia 11:07
0  1

@zoozio: wiesz, jak sie tak zastanowić i stwierdzić pewne fakty, to człowiek zawsze żył rytmem roku, rytmem dnia, rytmem życia i jego końca: smierci. To co jest najbliżej i co działa to natura i zaznacze "natura rzeczy". Rodzimowierstwo jest bardzo bliskie naturze i cyklom dnia, roku i życia więc dla mnie zawsze było na pograniczu wiary i rzeczywistości. Moze dlatego podobnie jak Ty, czuję taką obecność i mam poczucie, prawie pewność, że wszystko jest ze soba połączone na wielu poziomach.
Główne religie z ich dodatkowymi funkcjami i elementami manipulacji na masowa skalę, nie są dla mnie wiarygodne, dosłownie, a prorocy hmmm no cóż tez mieli swoje funkcje:)
Trzeba tez uszanować innych i to co ich w życiu ukształtowało tak a nie inaczej. Bez tego jak uszanowalibyśmy to co ukształtowało nas samych?

Zobacz też

Zabawa z kotem
aż się uszy trzęsą
takiemu to dobrze
Aukcja na znanym serwisie aukcyjnym
dziewczyny już wiedzą :D
Graffity 3D
Graffity 3D #2
Czym sikasz
prawda boli! a oni cały czas są przeciw !
Która wersja lepsza?
Rodzinka
gdyby komuś brakowało adrenaliny...