Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO
  • 5 bogpierun BogPierun Mikroblog    link    05 maja 2019 21:02     3048

Dry Herb ROC - toksyczny
Z powodu nacięcia się na tragicznej jakości vaporizer, zamieszczam informacje o produkcie HENRUIVAPOR - Dry Herb ROC, jest wysoce szkodliwy, z powodu emisji toksycznego plastiku.
Był to mój błąd, który został skorygowany. Dlatego zamieszczam informacje o tym produkcie, by go unikać i nie kupować.

dobre
   
słabe
    4


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne
Marla 06 maja 2019 08:06
0  0

O kurdę, to o tym rozmawialiśmy?

BogPierun 06 maja 2019 08:46
0  0

@Marla: Tak, kupilem produkt podobno oryginalny, okazuje sie ze to szmelc. Na sprobiwanie, zaryzykowalem i cale szczęście z niego nie palilem. To jest nowy produkt, ktory wchodzi na rynek EU. W zamian za to kupiłem Fenixa mini, a nastepnym razem pójdę w boundless CFX, crafty, mighty, pax. Radze sie tych produktów trzymać.

Marla 06 maja 2019 11:05
0  0

@BogPierun: kurczę, no widzisz, jednak szmelc. No, ale nic, lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć :) powodzonka przy przyszłych zakupach! :)

BogPierun 06 maja 2019 11:17
0  0

@Marla: Był to trochę świadomy zakup, coś nowego na rynku, i brak informacji na jego temat, radze unikać tego typu zakupów. Co do allegro, jest pełno śmieci do kwoty 500z. Zostawiam tą informację dla potomnych, by unikali podobnych zakupów. Po co się troć i bliskich. Plastik rakotwórczy emituje ciężkie związki. Wymieniłem kilka najważniejszych i pewnych vape do nabycia. Fenixa mini polecę, mam go w reku, następny będzie volcano mighty, albo craft. Widzę ze na stronie ujaranych nie ma tego typu informacji o vaporizatorach.

Zobacz też