dobre
   
słabe
    14


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

yyyyyy 2 dni temu, 06 maja 19:49
1  0

Ale gdzie tam, burak jak chuj... wiara już ma nasrane z tymi tatuażami... byle gówno by sobie wrzucali a potem wyglądają jak półtora nieszczęścia ... Moim zdaniem tatuaż to powinno być dzieło sztuki a nie brudnopis....

monkey 2 dni temu, 06 maja 20:22
0  4

@yyyyyy: A komentarze pod wrzutami na Ujaranych powinny być perłami sztuki literackiej :D Cóż rzeczywistość jest jaka jest...niektórzy mówią,że skrzeczy ;)

three6madzia 06 maja 2019 18:42
0  1

No w sam w raz dla mnie, bardzo fajny :) dałabym jeszcze tylko trochę koloru:)

yyyyyy 06 maja 2019 19:49
1  0

Ale gdzie tam, burak jak chuj... wiara już ma nasrane z tymi tatuażami... byle gówno by sobie wrzucali a potem wyglądają jak półtora nieszczęścia ... Moim zdaniem tatuaż to powinno być dzieło sztuki a nie brudnopis....

monkey 06 maja 2019 20:22
0  4

@yyyyyy: A komentarze pod wrzutami na Ujaranych powinny być perłami sztuki literackiej :D Cóż rzeczywistość jest jaka jest...niektórzy mówią,że skrzeczy ;)

yyyyyy 07 maja 2019 11:50
0  0

@monkey: :D hehe.... rzeczywistość jest taka, że ten co wrzuca taki tatuaż i się nim chwali w internetach chciałby, żeby wszyscy to przyklasnęli i go (bądź ją) pochwalili i jak tylko znajdzie się jeden bądź kilka osób to już nikomu nie wypada powiedzieć nic negatywnego.... I potem jest takie towarzystwo wzajemnej adoracji, gdzie każde byle gówno gremialnie oceniane jest pozytywnie... Nie pasuje mi coś takiego... Wolę konstruktywną krytykę, dlatego moje komentarze skrzeczą praktycznie zawsze i nie robię tego złośliwie tylko po to żeby ktoś miał świadomość, że różni ludzie mają różne poglądy na te same sprawy... :) A jeśli chodzi o ten tatuaż to po namyśle stwierdzam, że to rzeczywiście jest brudnopisowy burak i szczerze żal mi by było osoby co chce mieć coś takiego i jestem przekonany, że prędzej czy później ta osoba będzie myśleć tak samo... może dlatego, że siedziałem w pierdlu jakiś czas i często spotykałem się z tym problemem... :] pożyjemy, zobaczymy.....

monkey 07 maja 2019 15:04
0  0

@yyyyyy: Ja się nie utożsamiam ze swoimi wrzutami i krytykę nie odbieram jako osobistą na mnie napaść. Jeśli chodzi o "ten tatuaż" to spodobał mi się po prostu więc wrzuciłem. @three6madzia napisała,że jej się podoba a ty, że chuj, że burak itede. Nieelegancko. Znam paru ludzi,którzy siedzieli i kultury osobistej im nie zbywa.

three6madzia 07 maja 2019 15:17
0  1

@monkey: nie dogodzisz, nawet w internecie ;) życie :D

yyyyyy 07 maja 2019 15:37
0  0

@monkey: Przepraszam nie chciałem być nieelegancki ale tak się właśnie mówi na chujowe tatuaże (buraki) głównie w więzieniu... nooo a dla mnie ten tatuaż właśnie taki jest ( nie chuj, nie burak tylko "burak jak chuj" a to już jest różnica) Przykro mi, że wam jest przykro, że mi się nie podoba to coś jako tatuaż.... Ponad to powiedziałem, że wiara ma nasrane z tymi tatuażami bo nie podoba mi się moda na tatuowanie byle gówien i paradowanie z nimi w celu wymuszania pozytywnych opinii na ten temat. I tak się właśnie dzieje ktoś wrzuca sobie buraka i jak ktoś mu szczerze powie co myśli o tym to od razu jest nie tages... :)

monkey 08 maja 2019 19:40
0  0

@yyyyyy: Chciałeś czy nie, zachowałeś się nieelegancko. Wyjdź wreszcie z więzienia, nie oceniaj innych,bo nie od tego jesteś, szanuj starszych i nie gardź młodszymi. Tyle ode mnie, mówię jak jest aczkolwiek nie uzurpuje sobie prawa by mówić Ci jak żyć. pzdr

yyyyyy 08 maja 2019 20:47
0  0

@monkey: Po 1) Elegantem nigdy nie byłem ( w internecie ) i nie mam takiego zamiaru, chcę być sobą na luzie i bez spinających dupę kurtuazji... Po 2) Komentarze po to są, żeby komentować i oceniać, więc jak Cię to wkurwia to możesz zawsze zmienić portal albo pogadaj z adminem to może usunie możliwość komentowania... Po 3) Oskarżenia, że kogoś nie szanuję są nie na miejscu, po prostu przyczepiłeś się do sformułowania "burak jak chuj" i próbujesz na siłę wcisnąć mi brak szacunku a zapomniałeś chyba, że to jest internet a nie Kościół i ludzie używają czasem przekleństw co nie ma nic wspólnego z brakiem szacunku tylko taki jest po prostu język ( podobnie jest na boisku ale chyba już o tym zapomniałeś )... Po 4) Byłem w więzieniu wiele lat temu i nie byłem tam aż tak długo, żeby mi ktoś jakieś morały prawił... Po 5) Odnoszę wrażenie, że nie możesz przełknąć mojej oceny tego tatuażu, wkurwia Cię to i dlatego próbujesz mnie również wkurwić zmyślonymi oskarżeniami...Po 6) Też nie nie uzurpuje sobie prawa do tego, żeby Ci mówić jak masz żyć, ale dam Ci jedną radę: Jak ktoś Ci powie, że mu się coś nie podoba to USZANUJ TO i nie staraj się przekonywać na siłę czy coś ma się komuś podobać czy też nie.... Po 7) Wyluzuj trochę bo to jest luźny portal a nie jakaś wyższa uczelnia czy urząd... Po 8) Swojego zdania na temat tegoż tatuażu nie zmienię chociaż byś nie wiem co pisał więc myślę, że nie ma sensu się w ogóle o to drapać bo to raczej nic nie zmieni a może pogorszyć całą sprawę.
Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

monkey 08 maja 2019 20:56
0  1

@yyyyyy: Moje płuca mają 48 lat i ledwo łapię powietrze czytając na raz tyle punktów:D Dzięki za radę, bym zluzował i wyjaśnienie mi,że Ujarani to nie Kościół. Postaram się zapamiętać aczkolwiek stwierdziłem jakieś 20 lat temu,że dziury to nie tylko ciało,ale też i umysł;) Miłego wieczoru.

yyyyyy 08 maja 2019 21:00
0  1

@monkey: A teraz to mnie pozytywnie zaskoczyłeś. :) Twoje zdrowie ziom !!! :DDD

monkey 08 maja 2019 21:14
0  1

@yyyyyy: Zdrowie najważniejsze :D

three6madzia 09 maja 2019 05:41
0  1

@monkey: Panie Monkey, ale widać, że w duszy 18 lat gra :)

monkey 09 maja 2019 11:28
0  1

@three6madzia: absolutnie :D

Zobacz też

Rzeka
Motyle
Easy Peel
Nadzieja
Jestę pociągiem
Co się gapisz
Ryś kanadyjski
Kozak
Wysypały się
Ryś kanadyjski
Silniki rakietowe
Salvador Dali