Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO
  • 5 glo8trott3r glo8trott3r Mikroblog    link    12 maja 2019 13:53     3008

Przekęsom

Niepojęta jest logika demokraty. Twierdzi, że w demokratycznych wyborach wygrała partia faszystowska, która chce go wsadzić do więzienia i odebrać mu wszystko, co ceni, której szczerze nienawidzi, ale on dalej broni demokracji. Pamięta, że w Niemczech Hitler doszedł do władzy w wyniku demokratycznych wyborów, ale on nadal broni demokracji. Zżyma się na wyniki demokratycznych wyborów w USA, widzi, że dopiero co na Ukrainie demokratyczne wybory wygrał komik nie mający żadnej wiedzy o polityce ani żadnego zaplecza politycznego, ale on nadal broni demokracji. Widzi, że w jego ojczyźnie (choć mówi o niej 'w tym kraju') poważnie traktuje się partię, którą zasilają dawni komuniści, którzy sprzedawali Polskę sowietom i odbierali mu wolność na każdym kroku (no może poza wolnością picia taniej wódki), czy też partię, której jedynym programem jest nie tyle sposób posługiwania się umysłem, ile narządami seksualnymi. Wie, że w Polsce ogromną większość stanowią katolicy, których nienawidzi, i że w demokracji to większość decyduje... i dalej uważa, że warto bronić demokracji i będzie jej bronił do ostatniej szarej komórki. Zaprawdę, niepojęta jest logika demokraty.
A. Rodziewicz

dobre
   
słabe
    10


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne
monkey 16 maja 2019 10:31
0  0

świat jest pełen absurdów i nonsensów...

szczerbus9 16 maja 2019 12:44
0  0

Spróbuje zacytować z filmu "Anioł ludzkiej ewolucji"
Czym jest demokracja skoro wciąż głosujemy na tych samych ludzi...

monkey 16 maja 2019 20:13
0  2

monkey 28 maja 2019 21:00
0  1

No i mocno wyprzedziłeś fakty. Obrońcy demokracji w Polsce mają po wyborach do parlamentu UE pretensje do demokracji :D

glo8trott3r 29 maja 2019 09:34
0  0

@monkey: Oczywiście wyborach demokratycznych.
A jaśnie oświecone elity wrzucają memy na twittera, że wioskowe przygłupy zdecydowały.
Żałuję, że partia wesołej cipy i penisa ma 3 mandaty, a konfederacja z wujciem Ozjaszem i Grzesiem Braumem żadnego - byłoby weselej.

monkey 29 maja 2019 17:00
0  1

@glo8trott3r: Też mnię zasmucił fakt,że aż 6% głosujących popiera p.Biedronia a np Polska Fair Play Gwiazdowskiego z b.dobrym programem kompletnie niezauważona a porażkę Konfederacji przewidziałem już wcześniej spodziewając się,że Korwin jak zwykle wszystko zatopi.

Zaratustra 08 czerwca 2019 09:29
0  0

@monkey: Jako były "korwinista" i konserwatywny liberał, po ponad 10 latach poddałem się, Polacy mają takich rządzących na jakich zasługują i wątpię by to się kiedykolwiek zmieniło. Same myśli o "kodowcach" i opozycji czy rządzącej lewicy podającej się za prawicę oraz ślepych owcach wyborczych kupujących szambo podawane na załamanych przez rzeczywistość tacach, napawa mnie wkurwem i pogardą. Niemcy po stronie alianckiej uratowani od nazimzu - wszystko jest teraz zamienione z dupą. Stwierdziłem więc - nie warto.

monkey 08 czerwca 2019 11:42
0  1

@Zaratustra: Warto. Niedługo zostaniesz szczęśliwym ojcem, to Ty będziesz tłumaczyć mechanizmy i funkcjonowanie świata swoim potomkom... To dzięki Tobie, Twojej wiedzy, w przyszłości będą mniej podatni na manipulacje i będą posiadali umiejętność dobrego wyboru.

Zaratustra 09 czerwca 2019 19:28
0  0

@monkey: O ile możliwość dobrego wyboru jeszcze będzie istnieć jeśli chodzi o politykę ;) Wolę czerpać razem z przyszłym dzieckiem szczęście w tym co jest niż ciągły zawód nad tym co mogłoby być.

monkey 09 czerwca 2019 19:32
0  0

@Zaratustra: Tego nie wie nikt...

Zobacz też