Miesiąc tęcz
Mam wysrane na te całe LPG

dobre
   
słabe
    16


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

cassper 28 czerwca 2019 12:39
0  5

To jeździj na benzynie jak cie stać :D, Nikt nie każe tankować LPG

cassper 28 czerwca 2019 12:39
0  5

To jeździj na benzynie jak cie stać :D, Nikt nie każe tankować LPG

MartinSeeker 28 czerwca 2019 21:32
1  0

@cassper: Kolega chyba nie zrozumiał przekąsu. Nie chodziło mi konkretnie o płynny propan (lpg) lecz o towarzystwo propagujące się podobnym skrótem ze znakiem jednorożca srającego tęczą.
Jeśli zaś chodzi o paliwo jakiego używam...
mam dwa pojazdy - oba na olej napędowy, gaz nie wchodzi więc w grę.

trebuh 29 czerwca 2019 12:21
0  0

@MartinSeeker: I tu się mylisz. Istnieje technologia LPG do ropniaka http://elpigaz.com/pl/instalacje-lpg-do-diesla/

MartinSeeker 30 czerwca 2019 15:12
0  0

@trebuh: W sumie możliwe bo widzialem kiedyś wózek widłowy który miał silnik diesla z przyczepioną butlą na gaz, pamiętam ze wtedy mnie to trochę zastanowiło.
Ale przecież nie o gaz w tym poście chodziło...

cassper 01 lipca 2019 15:52
0  1

@MartinSeeker: Zrozumiał lepiej niż myślisz a to widocznie ty nie zrozumiałeś ironii w moim komentarzu. Świetnie wiem o czym piszesz dlatego nie mogłem się powstrzymać od komentarza, bo dla mnie takie wstawki są zwyczajnie śmieszne, żeby nie powiedzieć żałosne. Piszesz że masz wyjebane na lgbt a jednocześnie poświęcasz swój czas na publikowanie obraźliwych dla nich materiałów. Jestem hetero i nie należę w żaden sposób do grona zainteresowań lgbt ale wnerwia mnie ciągłe wieszanie na nich najgorszych psów za to tylko że nie chcą żyć jak inni od nich wymagają. Mnie gówno obchodzi kto z kim sypia i gdybyś na prawdę miał wyjebane to byś też sobie nie zaprzątał tym głowy. Mam znajomych o odmiennej orientacji i choć samemu mnie to nie dotyczy, to widzę z jakimi problemami i jaką nienawiścią muszą się oni borykać w tym kraju. Dlatego, choć sam stoję z boku tej sprawie, to nie godzę się na bezsensowne obrażanie takich osób

MartinSeeker 02 lipca 2019 20:53
1  1

@cassper: To ty mnie teraz posłuchaj.
Ja napisałem ze mam wysrane a nie wyjebane to po pierwsze primo.
Po drugie primo wywalone mam też na to kto z kim sypia.
Po trzecie wkurwia mnie ze jak ktoś już jest gej to wsadza sobie pawie pióro w dupę i paraduje po ulicach na jakichś paradach wymagajac odemnie żebym JA popierał takie zachowanie, a jeśli tego nie zrobię to obzywa mnie że jestem homofob.
Piszesz że... "to tylko że nie chcą żyć jak inni od nich wymagają"... - to ja ci powiem - dlaczego odemnie jest wymagane żebym popierał sodomię która dzieje się na tych paradach. Czemu jest wymagane odemnie żebym popierał coś co nie jest zgodne z moimi zasadami moralnymi.
Czemu mam popierać adopcję pary która nie jest w stanie się rozmnażać?
Przykłady?
Poszperaj w ostatnich wiadomościach w necie...
Pracownik IKEA zwolniony z pracy za nie popieranie. Drukarz skazany przez sąd za odmowę drukowania im ulotek - na szczęście Ziobro wkroczył do akcji i uciął ten temat. Itd.. Przykładów jest wiele.

cassper 03 lipca 2019 12:03
1  0

@MartinSeeker:
Nie będę słuchał bo literki do mnie nie mówią. Ale teraz to ty poczytaj! Na paradach się ludzie przebierają - dla zabawy. Podobnie jak na marszu wyzwolenia konopi ludzie się przebierają za jointy czy listki i to jest dla nich fun, nikt nie każe jednak się przebierać tobie albo ich oglądać. Nikt nie każe patrzeć na parady jak cię rażą. Po prostu się nimi nie interesuj. "odemnie jest wymagane żebym popierał sodomię" - nikt od ciebie nie wymaga żebyś cokolwiek popierał a jedynie wymagane jest żebyś nie obrażał. Adopcja to inna bajka i jak na razie w Polsce nie ma na to szans, a polskie stowarzyszenia lgbt nawet o to nie zabiegają bo wiedzą że są bez szans. Ale nawet gdyby takie adopcje miały miejsce, to może najpierw zapytaj sierot czy wolą gnić w bidulu czy żyć w rodzinie zastępczej, nawet jeśli nienormalnej tylko tworzonej przez osoby homo. Znasz jakieś sieroty? Bo ja owszem i wiem że dali by wszystko żeby dzieciństwa nie spędzać w domu dziecka i wszystko im jedno czy miałyby by ojca i matkę czy może dwóch ojców czy dwie matki, ważne że miały by dom. No i na koniec najlepsze - IKEA i drukarz. Ot mamy idealny przykład konserwowej logiki - drukarz odmawiający usługi ze względu na własne przekonania jest spoko a firma zwalniająca pracownika ze względu na niezgadzanie się z przekonaniami(wartościami) firmy jest naganne i trzeba nań napuścić prokuraturę. Tak się składa że znam firmy skandynawskie(nie ikee konkretnie ale u nich wszędzie są podobne zasady) i wiem że dla nich ważne są wartości firmy. Jeśli jedną z wartości jest tolerancja(a tak zapewne jest, jak w 99% firm skandynawskich) to pracownik zobowiązany jest kontraktem do poszanowania wartości firmy. Jeśli nie zgadza się z wartościami firmy to może odejść a jeśli tego nie zrobił i z premedytacją sprzeciwił się wartościom firmy, to niech teraz nie płacze że został zwolniony. Na miejscu firmy postąpił bym dokładnie tak samo z nielojalnym pracownikiem. W każdej umowie jaką do tej pory podpisywałem z korporacjami(a ikea taką jest) była klauzula o tym że pracownik zobowiązuje się przestrzegać zasad i postępować zgodnie z wartościami firmy. A na koniec wisienka "na szczęście Ziobro wkroczył do akcji i uciął ten temat" - sprawa została oddalona kolejno przez 3 instancje sądów ale zeru było mało i musiał skierować sprawę do upolitycznionego trybunału konstytucyjnego, który wydał taki wyrok, jaki zeru pasował. no faktycznie, demokracja pełną gębą. PS: "mam wysrane a nie wyjebane" - wskaż różnice bo dla mnie to jedno i to samo

MartinSeeker 03 lipca 2019 20:19
0  1

@cassper: jeśli przebierać się za jointy i listki a latać z gołą dupą z dyndającym dildem to dla ciebie jedno i to samo....
A zresztą ja mam przecież na to wyjebane, chyba mogę co nie? Cała twoja nerwa skierowana na mnie była dla tego że mam po prostu wyjebane, nie nawołuję do żadnych tam nienawiści itp itd.
Ale pomimo mojej wyjebki wg ciebie lekcja mi się należy bo ja mam popierać szanowac a może i jeszcze nawet podziwiać;)
Życzę miłego wieczoru i dzięki za minusa. Do teraz się nie mogę otrząsnąć za tą naganę.

cassper 04 lipca 2019 16:20
0  0

@MartinSeeker: Nikt ci nie każe popierać, po prostu nie obrażaj. Brak szacunku i wyrażanie się negatywnie też jest obrazą. Szanować jak najbardziej powinieneś bo to świadczy chociażby o twojej kulturze. Popierać czy nawet lubić nie musisz ale szacunek się każdemu należy. Powielanie stereotypów, pisanie o "sodomi na marszach" też jest obrazą - a do tego dowodzi nie znajomości pojęć. Czy nawet publikowanie jednorożca któremu z dupy wychodzi symbol lgbt - to też obraza choć nie werbalna. Choć twierdzisz ze cię nie obchodzi ten temat to jednocześnie się tym tematem zajmujesz i wyrażasz swoją(negatywną) opinię.A to że się ktoś przebiera na marszach to na prawdę nie powinno nikomu przeszkadzać bo co jest złego w kolorowych wesołych eventach? Wolałbyś żeby zamiast tego maszerowali ubrani w czerń z grobowymi minami? Żyjemy w smutnym na co dzień kraj i jak dla mnie takie kolorowe marsze są pozytywnym akcentem w szarości dnia powszedniego. A jak kogoś widok razi to może nie patrzeć. Z resztą, dałeś zdjęcie ze stanów, w Polsce parady tak nie wyglądają i nawet jeśli ktoś się przebiera to rzadko odsłania przy tym ciało. Po pierwsze, bo jest zbyt zimno a po drugie, u nas nie ma przyzwolenia na negliż w miejscach publicznych i za taki ubiór jak na zdjęciu, byłby mandat.
Moja babcia na przykład bardzo nie lubi patrzeć na całujące się pary(niezależnie czy hetero czy homo). Jak widzi jakąś parę obściskującą się na ławce to przechodzi na drugą stronę ulicy żeby ich nie oglądać. Nie podchodzi do nich i ich nie wyzywa od zboczeńców (chociaż tak właśnie uważa o całujących się publicznie). Nie robi z tym nic, chociaż wiem że aż ją roznosi żeby ich pogonić w bardziej ustronne miejsce. Babcia jest też rasistkom, nie lubi czarnych, ale jak siostra przyprowadziła do domu czarnego chłopaka to mu babcia nawet herbatę zrobiła i była miła, chociaż po wyjściu swoje się nazrzędziła. Moja babcia jest przykładem tolerancji - choć czegoś nie popiera i nie lubi, to też nie zwalcza, po prostu ignoruje. Proste, a mimo to wielu polaków to przerasta i nie potrafi przejść obojętnie obok osób o odmiennej orientacji i potem można czytać w gazetach nagłówki, jak ten o pobiciu pary gejów na sopockiej plaży. A jeszcze wracając do sprawy ikei - cała europa się śmieje z ziobry po tym jak się wmieszał w tą sprawę. Poszukaj co o sprawie piszą europejskie dzienniki - a piszą prawie wszystkie. Dzięki temu dzbanowi cała europa albo może i nawet świat uważa nas za zaścianek pełen rasistów i homofobów. Gratulacje dla zera za piękny pr dla kraju. PS: "nerwa skierowana na mnie" - ja się bez powodu nie denerwuję ale nie lubię jak ktoś się do mnie zwraca per "To ty mnie teraz posłuchaj" bo nie jestem niczyim służącym żeby wykonywać czyjeś polecenia, a to jest bezsprzecznie polecenie i to jeszcze nie dopuszczające odmowy.

MartinSeeker 05 lipca 2019 22:42
0  0

@cassper: a już myślałem że ta wymiana już się zakończyła. Przyczepiłeś się facet do mnie jak rzep psiego ogona. Odpierdol się w końcu.

cassper 08 lipca 2019 08:46
0  0

@MartinSeeker: Jak ci przeszkadzam i nie masz argumentów na rzeczową dyskusję to mnie zignoruj. Jest taka opcja "Czarna lista", skorzystaj i miej święty spokój. Wystawiłeś publicznego posta co jest równoznaczne zaproszeniem innych użytkowników do komentowania. Jeśli więc nie masz argumentów w dyskusji to mnie zablokuj bo ja mam prawo komentować a że takie wstawki działają mi na nerwy to wyrażam swoje zdanie - od tego są komentarze. Nie chciałeś dyskusji, to mogłeś nie dodawać tej wstawki.

MartinSeeker 09 lipca 2019 18:47
1  0

@cassper: tak btw rzeczowej dyskusji to urzekła mnie historia o twojej siostrze obrabiającej kolbę murzynowi i o babci robiącej mu herbatę. Nie zapomnę do końca życia. Wytoczyłeś grube działa argumentów po prostu.

cassper 10 lipca 2019 10:07
0  0

@MartinSeeker: Zabłysnąłeś jak gówno w pazłotku. Normalnie miszcz śniętej riposty. Faktycznie nie mam o czym gadać z takim pustym dzbanem

MartinSeeker 13 lipca 2019 06:57
0  0

@cassper: Wygrałeś. Zwyzywałeś i wygrałeś. 1:0. Ale pamiętaj.... Zawody dopiero się zaczynają.

MartinSeeker 02 lipca 2019 21:06
0  0

@cassper: a tu masz o czym ja mówię

CharlieJade 30 czerwca 2019 15:40
1  0

Jak tu dać podwójna okejke ? Panie rezyseze zróbcie tak żeby można było , za ten podpis się należy ze ,no , worek plusów ,eheh ...

Zobacz też

Zdjęcie- Alberto Ghizzi Panizza
Do góry nogami
Kryształowa
Zdjęcie z Rio
Zdjęcie Zygmunta
Nie wq... ptaka
Przerwa
Wiadomość
ał, idioto, wsadziłeś mi pędzel w oko!
kolorosiedle
Przedmieście Las Vegas
Siedziałbym