Inkwizycja w Polsce nie miała lekko...

dobre
   
słabe
    13


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

woju36 6 dni temu, 16 lipca 14:07
0  4

Wymieniles skrajnie usytuowane ugrupowania i zestawiles razem. Inkwizycja to kosciol. Masoneria to drugi biegun. A sodomici nigdy nie wszczeli konfliktu zbrojnego pod sztandarem sodomitow. Glupi komentarz.

BogPierun 16 lipca 2019 08:43
2  2

Terroryści Inkwizycja/masoneria/iluminaci/sodomici=jedno dziadostwo, od kilku wieków, pozbawiała ludność, normalnego życia, na tle fanaberii bandytów. Przyznam że czytając stare informacje na ten temay nie wiele się zmieniło. Byle dalej otumaniać, zamiast wyrżnąć w pień bandytów.

Szuma 16 lipca 2019 15:47
0  1

@BogPierun: Zrezygnuj z przecinków bo ciężko się to czyta.

karianka 18 lipca 2019 10:54
0  0

@Szuma: pierwszy raz slysze taka rade :D Ale fakt, w swiecie bez przecinkow znalazl sie przecinkowy maniak :D Ciezko sie czyta :D

woju36 16 lipca 2019 14:07
0  4

Wymieniles skrajnie usytuowane ugrupowania i zestawiles razem. Inkwizycja to kosciol. Masoneria to drugi biegun. A sodomici nigdy nie wszczeli konfliktu zbrojnego pod sztandarem sodomitow. Glupi komentarz.

BogPierun 16 lipca 2019 20:29
0  0

@woju36: Zaciekawiłeś mnie swoją wypowiedzią, aż mnie ciekawość zgryza. Bardzo bym prosił byś ja rozwinął.

woju36 16 lipca 2019 20:41
0  2

@BogPierun: Nie bardzo jest tu co rozwijać, bo to przedstawienie faktów. Twoja wypowiedz jest nielogiczna. Kosciol - ok, zgoda, choc "wyrzynanie w pien" traci nieco fanatyzmem. Masoneria stoi na biegunie od kosciola, promuje nauke i sceptycyzm. Taka postawa ma otumaniać? To oksymoron bez wartosci merytorycznej. A dokladajac sodomitow do zestawienia najwyrazniej dales dowod, ze potrafisz nienawidzic ludzi ze wzgledu na to z kim uprawiaja seks. Przemysl nastepnym razem swoja wypowiedz, bo choc daleko mi do zle pojetego "lewactwa" tak tego typu wpisy budza odraze, badz politowanie. Zacznij od siebie, bo takie zachowanie z pewnoscia nie jest tym "normalnym", ktorego wyzej wymienieni Cie pozbawiaja. Peace.

[Komentarz skasowany]
woju36 17 lipca 2019 05:11
0  0

@BogPierun: Jestem ateistą.

woju36 17 lipca 2019 05:26
0  0

@BogPierun: Masz dowody na to, że masoni poprzez religie dyryguja reszta ludzkosci? Watpie, czy masz nawet dowody na to, czy przynaleznosc do kregow masonskich niesie jakiekolwiek formy wladzy. Nie sadze, zebys kiedykolwiek spotkal masona. Biblia, jak rowniez inne swiete ksiegi nie jest dla mnie zadnym autorytetem, niemniej znam ja calkiem niezle. Wszystko, co jest w niej napisane traktuje z mocnym przymruzeniem oka. Obojga oczu nawet. Zabawne jest dla mnie poslugiwaniem sie dowodami anegdotycznymi, tj "handel ludzmi istnieje, udowodniono kiedys sodomicie ze bral w tym udzial => sodomici to handlarze ludzmi". Wiesz, ze to absurdalne? Inkwizycja w dzisiejszych czasach istnieje i zgodze sie, ze to szkodliwy i niebezpieczny proceder. Tak samo, jak cala idea religii, ktora uczy ludzi nienawisci. Wroce do poczatku i poprosze, bys sie zastanowil, jaki wydzwiek, jesli nie nienawistny mial Twoi pierwszy komentarz?

donEligio 17 lipca 2019 05:08
1  0

@woju36: Wybacz że się Wam tu wtrącam, ale "wyrzynanie w pień" nie "trąci fanatyzmem", jeśli pod uwagę weźmiemy powstanie z roku 1038.

woju36 17 lipca 2019 05:17
0  0

@donEligio: Mamy rok 2019. Nazywamy sie cywilizowanym spoleczenstwem i wyrzecie w pien jakiejkolwiek grupy z uwagi na domniemane winy jest fanatyzmem. Zwroc prosze uwage na to, jak nazywamy radykalnych islamistow. Jak nazywa sie ortodoksyjnych zydow, czy nawet chrzescijan (patrz Irlandia Polnocna). Fanatyzm, to postawa, ktora odtraca dialog, porozumienie i argumenty ludzi, ktorzy reprezentuja inny poglad. Fanatykami jest tez czesc katolickiej spolecznosci (osobiscie sie zetknalem). Zwolennicy teorii spiskowych latwo przypisuja pewnym grupom cale zlo, ktore spotyka ludzkosc i nie dziwi mnie, ze wierzac w swoje teorie pragna w jakis sposob znieszczyc zrodlo nieszczescia. Jednak spotkalem kilku ludzi o takim nastawieniu i jesli obrac moja definicje fanatyzmu za wlasciwa oni rowniez sa fanatykami.

donEligio 17 lipca 2019 08:30
1  0

@woju36: Pisałeś o fanatyźmie w kontekście wypowiedzi kolegi na temat "wyrzynania w pień przez kościół". Wtrąciłem że nie jest to nieprawda, że było powstanie w 1038r. Nie wiem czy wiesz, ale Wielkopolska i Śląsk spłyneły rzeką krwi, a przyczyną był bunt ludu przeciw klerowi. I tylko w tym kontekście traktuj proszę moją wypowiedź.

woju36 17 lipca 2019 10:48
0  0

Zobacz też

Tattoo
Sztuka arbuzowa
Pozdrowienia z jaskini
jaszczur z piekła
Cisza, spokój i natura
Księżyc
powykręcane
Świątynia w płomieniach
Party Hard
Headshot
Tyle wygrać :D
back flip