Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

Wacky idea

dobre
   
słabe
    10


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

eloglizda ponad tydzień temu, 21 lipca 17:26
0  6

Byc moze ale przez to tym chorym (tak chorym zdrowy organizm dozy do reprodukcji i utrzymania gatunku) osobom odbija i robia jakies manifestacje, homoseksuaalisci byli sa i beda ale nie musza robic z tego takiej afery zyj i daj zyc innym

eloglizda 21 lipca 2019 17:26
0  6

Byc moze ale przez to tym chorym (tak chorym zdrowy organizm dozy do reprodukcji i utrzymania gatunku) osobom odbija i robia jakies manifestacje, homoseksuaalisci byli sa i beda ale nie musza robic z tego takiej afery zyj i daj zyc innym

monkey 21 lipca 2019 19:15
0  1

Parafrazując Kubusia Puchatka, im bardziej LGBT chce udowadniać swoją normalność i równość, tym bardziej ww cech nie widać. Nie zyskują swoimi akcjami ani sympatii ani szacunku. Tu zwłaszcza mam na myśli parady w takich miejscach jak Disneyland we Francji. Obnażanie się w miejscach publicznych oraz wyszydzanie religii, KK w szczególności. Wszyscy którym się to nie podoba są przez nich określani jako faszyści,ewentualnie ultrakonserwatyści w najłagodniejszej formie. Bądź więc pochylony przed nową wiarą i ideologią towarzyszu :)

monkey 21 lipca 2019 20:31
0  0

Btw co to jest "wacky idea" :D

Damianov 22 lipca 2019 07:00
0  3

Prawo nie dyskryminuje ze względu na orientację seksualną natomiast niektórzy ludzie tak. Walka o tzw równe prawa jest zwykłą ściemą, natomiast domaga się przywilejów i połamania norm społecznych.
Domaganie się żeby ludzie tolerowali coś co ich obrzydza jest naruszaniem ich praw.
Cała ta kolorowa akcja jest zwykłym narzędziem tworzenia podziałów tam gdzie ich jeszcze nie ma, a uczestniczą w tym głupi i nieświadomi ludzie. Stwarza to kolejne narzędzie dyskryminacji ludzi za ich poglądy pod hasłem homofobii.
Czyż ostatnio z tego powodu jacyś ludzie wtargnęli w prywatną przestrzeń sypialni i czegoś zakazywali??? Nie słyszałem
Za to propagatorzy LGBTQ wychodzą na ulicę, internet i każdą strefę publiczną jak jacyś ekshibicjoniści pokazując i próbując tym zainteresować ludzi którzy intymne rzeczy takie jak seks po prostu po ludzku traktują jako intymne.
Kiedyś Niemcy pod hasłem nacjonalizmu też robili co innego niż nacjonalizm zakłada nazywając to nacjonalizmem. Teraz kojarzy się z mordem i terrorem.

terence 28 lipca 2019 11:28
0  0

@Damianov:
Czy kiedytś jakiś system oparty na równych orawach homoseksualistów wszczynał wopny mordował i niszczył ? Bo sobie nie przypominam.
zamiast równych praw osób homoseksualnych można by wpisać prawa kobiet, zniesienie niewolnictwa czy legalizacje zioła... zawsze były te sdame gadki , są takie zapiski ....

jako że urlop mi się kończy a co za tym idzie czas posłuże się wywiadem z Korą

"U nas na każdej stacji benzynowej alkohol dostępny jest 24 godziny na dobę. Można chlać na umór, powodować wypadki po pijaku, lać żonę, obrzygać wszystko wkoło i wtedy jest super truper. To wszyscy zrozumieją, ale pomóc marihuaną człowiekowi, który leży chory w bólu, to już przestępstwo.

Argument jest zawsze taki sam: legalizacja marihuany leczniczej to furtka do marihuany rekreacyjnej i twardych narkotyków.

– Zaraz, zaraz. Mamy w Polsce uprawy maku lekarskiego, z którego robi się morfinę do celów leczniczych. Przy tych plantacjach doniczka z krzewem marihuany to jak mucha, która robi kupę na Hiroszimę, w porównaniu z bombą atomową. Toutes proportions gardées, mości panowie! A co do marihuany rekreacyjnej – to właściwie dlaczego ja, osoba dorosła, świadoma swoich wyborów, babcia, nie mogę decydować, w jaki sposób chcę się poddać rekreacji? Dlaczego w wolnym kraju decydują za mnie o tym, że mogę zapić się na śmierć, ale nie wolno mi kupić grama marihuany? Tak samo jest ze związkami partnerskimi.

To znaczy?

– Byliśmy z Kamilem w związku partnerskim 40 lat i wzięliśmy ślub tylko dlatego, że byłam umierająca i on nie mógłby nawet przyjść do mnie do szpitala. Można powiedzieć, że padliśmy ofiarą polskiej homofobii, bo przecież wiadomo, że tak jak marihuana lecznicza może prowadzić do jointa zapalonego dla przyjemności (ależ to zbrodnia!), tak legalizacja związków partnerskich będzie oznaczać małżeństwa homoseksualne, a to, nie daj Boże, będzie prowadzić do adopcji przez takie pary dzieci. No nóż się w kieszeni otwiera! Dlaczego nikt nigdy nie zapytał mnie – osoby wychowanej w domu dziecka – czy chciałabym być adoptowana przez parę gejów albo lesbijek?

Chciałabyś?

– Zamiast od czwartego do dziesiątego roku życia przebywać w domu dziecka prowadzonym przez siostry zakonne, bo mama ciężko zachorowała na gruźlicę, a ojciec nie radził sobie z wychowaniem dzieci? Zamiast sierocińca, gdzie dzień po dniu, godzina po godzinie, minuta po minucie byłam poddawana takiej opresji, jakiej nie powinien być poddawany żaden człowiek, a zwłaszcza dziecko? Nikt mi nie udowodni, że dwóch kochających się gejów nie dałoby mi miłości, której tak mi brakowało. I akceptacji. I poczucia, że jestem wartościowym człowiekiem, na którym komuś zależy. Związki partnerskie, LGBT, aborcja, eutanazja i wszystkie kwestie światopoglądowe w ogóle nie są dla mnie problemem.

Damianov 28 lipca 2019 17:09
0  0

@terence: odpowiadam na twoje pytanie:
Grób Agamemnona. Kiedyś po prostu nie było to nielegalne. W momencie delegalizacji powstał problem. Najpierw lobbowano za niekaraniem(nielegalne ale niekaralne).
Wreszcie po naciskach na WHO światową organizację zdrowia, powstał projekt który miał na celu zniesienie homoseksualizmu jako choroby w celu zaniechania stygmatyzacji.
Ale potem stało się to po prostu popularne, a nawet modne. Teraz natomiast wychodzą zaburzenia pod tytułem: no skoro nie trzeba tego leczyć ani traktować jako seksualność niedojrzałą to pokażmy jacy niedojrzali jesteśmy i domagajmy się dodatkowych przywilejów i dyskryminujmy w ten sposób większość społeczeństwa.
Nie ma metod potwierdzających homoseksualizm czy innych. Opiera się to na zeznaniach ludzi którzy się takimi deklarują, a co potwierdza ich ZACHOWANIE. Płeć widać gołym okiem czyż nie? Orientację seksualną się kształtuje i to w sposób który jest poza wiedzą zwykłego zjadacza chleba.
Jeżeli np małżeństwo jest instytucją gdzie są pewne przywileje bo i wysiłek jest duży: żeby począć, wychować, wykształcić itd
(Patologie proszę sobie odpuścić, są w każdej grupie i w każdej orientacji seksualnej)
To z jakiej racji mają być takie same dla wszystkich??? Podatek bykowy to skąd się wziął? Po to żeby SPOŁECZEŃSTWO miało świadomość, że jego struktura wymaga wspólnego wysiłku, poświęceń a nie high life z zadymami pod tęczą.
Nie wiem co ma orientacja seksualna do wojny, no chyba że: na samej górze w SS byli homoseksualiści. To są fakty historyczne i wychodzi na to że zwyrodnienie seksualne potrafiło przerodzić się w masowe mordy, stworzyć aparat terroru gdzie nawet dobrzy na co dzień ludzie byli zdolni do mordowania ludzi. Jak mawiał ktoś mądry: kto nie zna historii temu będzie się ona powtarzała.
Nie wiem też jaki jest sens mieszania legalizacji maryśki i podpieranie się autorytetem zmarłej niedawno Kory...
Co do sierocińców prowadzonych przez osoby seksualnie zablokowane przez celibat chyba nie muszę się tutaj rozpisywać. To ten sam problem tylko inaczej ubrany: w habit.

Celibat jest również krytykowany przez część seksuologów. Zbigniew Lew-Starowicz, w raporcie Seksualność Polaków z 2002 roku pisze: „[celibat] ...wiąże się z uruchomieniem mechanizmów obronnych i zachowań zastępczych, które mają negatywny wpływ na duchownych i ich relacje z wiernymi. Wymienia się najczęściej: idealizowanie lub deprecjonalizowanie kobiet, kompensacyjne dążenie do zaszczytów, bogactwa i uznania, brak poczucia rzeczywistości i znajomości codziennego życia wiernych, niechęć do świeckich i wywyższanie się nad nimi, rozbudowanie teologii grzechu, obsesji antyseksualnych, faryzeizmu i obłudy, tłumienie seksu prowadzące do zaburzeń zdrowia, nadmiernego zainteresowania sprawami seksu u wiernych, zachowań zastępczych (homoseksualnych, pedofilnych) itd.” Jak dalej pisze Lew-Starowicz, „według badań zachodnich orientację homoseksualną ujawnia do 22% księży, 80% masturbuje się, pedofilię rozpoznano u 2% badanych księży”[39].

Osobiście uważam że środki odurzające powinny być nielegalne, ale penalizacja nie powinna być tak restrykcyjna. Nie jest tajemnicą że sięganie po środki odurzające jest formą ucieczki i obniża jakość więzi międzyludzkich.
Nie da się żyć w państwie i pośród społeczeństwa udając że niczego od nich nie chcemy i nic nie jesteśmy winni społeczeństwu. Wiem, że jest mnóstwo cwaniaków którzy myślą, że wszystkich kiwają, ale kiwają samych siebie.
To tak pokrótce:)

terence 29 lipca 2019 14:33
0  0

@Damianov:
Przepraszam za ad personem ale ma Pan złe doświadczenia z homoseksualistami czy Panu powiedzieli gdzieś jacy to homoseksualiści sa chorzy, źli i zepsuci wszyscy ?
Moje doświadczenia z homoseksulaistami meskimi są takie ze dwóch pracuje na uczelni a jeden jest lekarzem. Są normalnymi wartościowymi ludźmi. Znają tez swoją wartośc dltego stac ich na nieukrywanie się ze swoim homoseksualizmem. Dwóch wyjechało z Polski żeby byc w swoich związkach na spokojnie. BEz strachu że dostaną wpierdol albo kosą pod zebra bo się zapomną i chwycą za ręce.
Korę wstawiłem bo zgadzam się w całości z tym co mówiła w wywiadzie.

Patrz Pan jak te kraje gdzie zalegalizowano Marysie albo/i związki homoseksualne upadają. ..
Nie to co w Rosji i w Polsce...
Zdrowa tkanka Narodu, zgniłe wartości precz! państwo kształtuje obywatela , Jedynie Słuszna Wiara
sialalalalala

terence 29 lipca 2019 14:52
0  0

Osobiście wole otwartych szczerych homseksualistów od tych ukrytych,
szczególnie tych świętych...

Z tym SS to wiesz że dzwoni tylko nie wiesz w którycm kościele. To w SA było kółko gejów wokół jej szefa - Rohma.
Po czym SS wymordoweało ich wszystkich z naddatakiem sporym podczas Nocy Długich noży w 1934
tak na prawdę to mordowali homoseksualistów w obozach

Damianov 30 lipca 2019 07:16
0  0

@terence: nie mam nic do homoseksualnych osób dopóki się z tym ostentacyjnie nie obnoszą. Mój nauczyciel tańca był homoseksualistą i jakoś nie stanowiło to dla mnie problemu. Zazwyczaj to bardzo fajni ludzie, tyle że u co niektórych widać że coś jest nie tak i to bardzo. Nie generalizuję.
Co do historii to zanim odniesiesz się do tego co napisałem, radzę sprawdzić jeszcze raz. Pozdro

Cziczak 01 sierpnia 2019 08:16
0  0

@terence: ja mam pytanie.... co to jest "system oparty na rownych prawach homoseksualistow"? Czy tam "orawach" coz to jest wg ciebie??? Mozesz podac jakis przyklad takiego systemu? W usa mocno dupe liza lgbt qwerty, a jakos wojny ciagle gdzies zaczynaja , pod haslem niesienia pokoju.... czy moze wg ciebie nie ma mordu w takim kraju? W sumie usa sie nie nadaje tak samo jak wiekszosc zachodnichkrajow, bo tam te smerfy lgbt maja wiecej praw niz biedny, heteryk i przywilejow. Wiec to nie sa kraje z rowynymi prawami dla hono nie wiadomo. Wiec prosze podaj przyklad gdzie jest ten system oparty na rownych prawach homo cos tam. Ja poki co widzaielm takie oparte na demokratycznych wyborach, na sile, na armii, glodzie , terrorze, ale moze i jest gdzies system o takich podstawach, zakladam tez ze bedzie na tkai glosowal, WIOSNA BIEDRONIA czyzby? XD

Zobacz też

czy ja dobrze widzę
No właśnie?
Coś się w końcu musi zmienić
Jeszcze raz
specjalnie dla Polski
Portugalia protestuje przeciw rządowi
anti dictators?
ZUS...
Dobry pocisk
Gdyby on został premierem...
Ewolucja
Hugo Chavez zmarł w wieku 58 lat