Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO
  • 8 glo8trott3r glo8trott3r Mikroblog    link    26 lipca 2019 12:45     5357

"Jeśli daliście się wciągnąć w tę medialną sraczkę na temat białostockiego marszu, to współczuję. Prawda jest taka, że wszyscy dostali to, co chcieli. To czysta polityka. Teraz przerzucają się odpowiedzialnością za pobicia. A trzeba przyznać, że nie ma nikogo bardziej odpowiedzialnego za tę sytuację, niż prezydent Truskolaski. Mając całkowity przegląd sytuacji i wiedząc, co będzie się działo - postanowił wypuścić tę garstkę elgiebetowców przeciwko kibicom. Po co? Celowo.

Tak jak pisałem przed marszem - poszkodowani będą wyłącznie mieszkańcy miasta. I co? Nie miałem racji?

No to jeszcze coś Wam napiszę.

Ta zadyma jest na rękę wszystkim stronom politycznym. Koalicyjnej Lewicy - bo będzie pokazywała obrazki ludzi z marszu równości, którzy wyrwali w ryło. Platformie Obywatelskiej - bo będzie pokazywać, że "za PiS". PiS-owi - bo powie, że to elektorat Konfederacji i jak nie zagłosujecie na PiS, to czeka Was regularny wpiol, a "my jesteśmy tacy w miarę normalni". I Konfederacji - bo będzie pokazywała, że "PiS pieprzy się w tańcu z tymi elgiebetowcami, a tu trzeba spuścić wpol" i idę w zakład, że marsz równości będzie jednak omijał ulice stolicy Podlasia.

A Wy się dalej ekscytujcie. Wybory idą. Gównoburza polityczna, zwłaszcza w temacie wygodnym dla wszystkich stron - jest im potrzebna. A nie było tam przypadkiem bójki między pracownikami ZUS a płatnikami? :v

PS. I jeszcze raz powtarzam. Zorganizować Marsze Równości we wszystkich miastach w Polsce jednocześnie. Niech w końcu przestaną robić sztuczny tłum i prowokacje."
~Lemingopedia

@monkey, to jak, wyprzedzamy fakty? :D

dobre
   
słabe
    4


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne
BogPierun 26 lipca 2019 16:31
2  0

Ci kolowo teczowi, jest to wynajęta firma, stworzona przez Timermansa i jego sługę pieska Tuska, dla celow odwrócenia ważnych sytuacji w każdym kraju. Maja za zadanie wprowadzic pedofilie, gwalty, pelna dewiację do szkół, środowisk społecznych by każdy zakceptowal niechciana dewiacyjnuch bandytow. Z historii jedna nacja się zajmował, byli nimi Sodomici (obecniensie nazywaja Zydami, wczesniej Chazarami, Prusami) dzialaja dla spolecznisci pseudo Elit rzadowych. Jest to dewiacyjna zagrywka urzędników dla pokazu i pokazaniu publicznosci czyli obywatelom, ze srodowisko gwalcicieli znajduja sie w rzadzoe i macie przyklaskac uszami, bo tak ma być. Rozmawiajac z osobami innej orjetacji seksualnej, ze ci teczowi niemaja nic w spolnego z homoseksualistami. Tylko z skrajana i niechciana banda gwalcicieli!

natt1488 29 lipca 2019 09:50
0  2

szczerze gówno mnie obchodzą marsze i większe imprezy

Marla 17 sierpnia 2019 12:38
0  2

W sumie nieglupie rzeczy tu powiedziano.

Zobacz też