Sam, nie tylko sobie.
Najpierw wysprzątał nabrzeża Piławy w swoim rodzinnym Pszennie, później zebrał 40 ton odpadów w Jakubowie, oczyścił pobocza dwóch dróg powiatowych i teren w sąsiednich Marcinowicach. Ostatnie 5 dni poświęcił rzece Bystrzycy. Waldemar Woźniak samotnie, przy niewielkim wsparciu lokalnych samorządów, sołectw i zarządców dróg ratuje zdegradowane środowisko.

dobre
   
słabe
    34


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

Ghost 4 dni temu, 23 sierpnia 07:29
1  3

I oto jest prawdziwy bohater.
Dzięki takim ludziom jest jeszcze nadzieja

Ghost 23 sierpnia 2019 07:29
1  3

I oto jest prawdziwy bohater.
Dzięki takim ludziom jest jeszcze nadzieja

[Komentarz skasowany]
donEligio 23 sierpnia 2019 08:25
0  2

@wicimicitycityci:
Swoją rozbudowaną wypowiedzią dałeś piękny przykład pozytywnego myślenia. Doprawdy, już sypię konfetti i zwołuję fanfary.

Btw.
Kończą się wakacje. Zapewne miałeś chwilkę wolnego czasu. Pochwal się proszę co uczyniłeś dla środowiska, lokalnej społeczności. Może coś dla świata?

[Komentarz skasowany]
donEligio 23 sierpnia 2019 09:46
1  0

@wicimicitycityci:
Może Pan Waldek, jak odpocznie, to wpadnie i posprząta jeszcze ten syf, który tu robisz.

Supahigh 23 sierpnia 2019 10:42
0  0

@donEligio: ameby nie okiełznasz :(

[Komentarz skasowany]
donEligio 23 sierpnia 2019 11:33
2  0

karl9 24 sierpnia 2019 06:02
0  0

@wicimicitycityci: Twoje komentarze są falą hejtu - "dla mnie turbo ciota i pseudopatriota to to samo" albo "zobaczyłem ciotę to biłem do nieprzytomności". Więc jeśli dajesz falę hejtu to czego spodziewasz się w odpowiedzi?
Nawet zakładając że miało się czuć ironię czytając Twój komentarz (której ja nie czułem) to jaki Twoim zdaniem wpływ mógłby mieć? Otwarcie krytykujesz jedną grupę ludzi a chwalisz inną (tego gościa) a nie należysz do żadnej. Zajęcie się rodziną jest szlachetne i jeśli robisz to dobrze i będziesz dawać dobry przykład inni to docenią (np. inni rodzice) Ale jeśli tutaj mówisz innym jak mają się zachowywać samemu się tak nie zachowując to czemu sądzisz że ludzie będą słuchać i szanować to co mówisz?

[Komentarz skasowany]
UWAGAnieSPIE 24 sierpnia 2019 12:00
1  1

@donEligio: No to jak już innych wypytujesz, to co uczyniłeś ty? pochwal się ładnie wszystkim.

donEligio 24 sierpnia 2019 12:23
0  0

@UWAGAnieSPIE: Nie zauważyłeś jednego faktu: wypytuję mongołów, którzy wpadli się tu poprzypierdalać.
Nie widzę też powodu żebyś mnie egzaminował, ale zaspokoję twoją ciekawość. Zrobiłem coś. I robię to od paru lat. Natomiast przy Panu Waldku to jest nic. I nie tylko z tego powodu nie będę się tu rozwlekał.

pabiel 23 sierpnia 2019 21:28
0  0

@wicimicitycityci: o chuj Ci znowu chodzi?

czohracz 26 sierpnia 2019 14:55
0  0

@Ghost: Wystarczy nie wypierdalać śmieci gdzie popadnie jak debile. :)

Supahigh 23 sierpnia 2019 08:09
0  0

Pozdrowienia ze Świdnicy :)

three6madzia 23 sierpnia 2019 11:01
0  0

Ostatnio ze znajomymi zjechaliśmy z trasy na leśną dróżkę, żeby zapalić lolka. Normalnie nie wierzyłam ile śmieci ludzie potrafią wyrzucić-wstyd ! Sami zaśmiecamy środowisko, a płaczemy, że syf jest dookoła. Panie Waldemarze, oby było więcej takich ludzi jak Pan!

donEligio 23 sierpnia 2019 11:33
1  0

@three6madzia: Takich miejsc w całej Polsce są miliony. I tu nie trzeba więcej Panów Waldków (który chodzi i sprząta teren pod czyimś zarządem, za utrzymanie którego ktoś bierze pieniądze!) tylko mniej pieprzonych śmieciarzy. Ludzi, którym obojętne jest wywiezienie wersalki, sedesu, opon czy gruzu do lasu. Ludzi, którym obojętne jest wrzucenie puszek, butelek, papy czy akumulatora do strumienia.

W tym roku trzykrotnie pękło mi serce. Będąc w dziczy, daleko od cywilizacji napotykam dzikie wysypiska.
Przyrzekam że jak zobaczę, puchło będzie równo.
A Pan Waldek jest mistrzem świata i powinien dostać medal. Za wykonanie pracy za którą ktoś bierze pieniądze.

karl9 24 sierpnia 2019 06:10
0  1

@donEligio: Krytykujesz wicimicitycityci a samemu robisz to samo. "jak zobaczę, puchło będzie równo" myślisz że jak ktoś wyrzuca śmieci i zostanie wtedy pobity to przestanie? cóż pewnie przestanie chodzić w tamto miejsce ale raczej złego zachowania się nie oduczy, system kar działa do momentu w którym groźba kary jest realna, chcesz zmieniać ludzi pokaż im co oni z tego będą mieli albo ich dzieci.

donEligio 24 sierpnia 2019 07:33
2  0

@karl9: Wybacz, ale nie wydaje mi się aby obietnica samosądu była tym samym co opluwanie jakiejś grupy społecznej.
Fakt, wpi***ol może nie zadziałać nawet na tym konkretnym osobniku. Nie będę się z tym kłucił. Tylko ja to przedstawiłem jako odruch bezwarunkowy. Tyle.
Co zaś się tyczy poprawy sytuacji, to jest tragedia. Chciał bym napisać że wystarczy wymiana pokoleniowa, ale to bzdura. Jeśli ojciec uczy syna konkretnych postaw, to co ma się zmienić? Co ja jestem w stanie mu pokazać? Że będzie miał czysto? On to ma w dupie. Tak jest nauczony i już.
Państwo w tym temacie też nie pomaga. Od 1stycznia2019 ceny wywozu śmieci wzrosły kolosalnie. Nie wiem co oni mieli na celu. Że jak będzie drogo, to będzie mniej? Bzdura. Będzie tyle samo, a połowa wyląduje w lesie bądź jeziorze.

karianka 23 sierpnia 2019 16:42
0  0

Brawo Panie Waldemarze <3 Oby wiecej takich ludzi.

Zaratustra 24 sierpnia 2019 06:09
1  1

Pusty śmiech na wszystkich piszących, zachwalających aktywność ludzi zwykłymi komentarzami. Wyobrażam sobie milion obywateli przed kompami - "dobrze!", "oby więcej takich!" - po czym wracają do scrollingu i innych czynności. Głaszczą się po mózgach świadomością, że wszystko będzie dobrze bo ktoś zapierdala za nich i ratuje planetę kiedy oni po raz setny przeglądają facebooka.

donEligio 24 sierpnia 2019 07:37
1  0

@Zaratustra: No jasne. Najlepiej pobawić się w malkontenctwo i tanią filozofię zza klawiatury.
Co zaś się tyczy twojej analizy, to jest to najzwyklejsza insynuacja.

Btw.
Niech sobie scrollują, najważniejsze żeby nie śmiecili. I tego samego uczyli swoje dzieci.

Zaratustra 24 sierpnia 2019 07:45
0  1

@donEligio: Czyżby? Jak myślisz ile osób piszących tutaj "oby więcej takich" etc. rzeczywiście zamierza zrobić kiedyś to samo? Bierność to największe zło. Nie zrozum mnie źle bo mam szczerą nadzieję się pomylić i pozytywnie zaskoczyć, ale na obecną chwilę swojego zdania nie zmieniam.
PS: z twoim btw się jak najbardziej zgadzam. To pewien surrealizm tutaj bił mnie po oczach najbardziej. A w malkontenctwo dobrze jest czasami się pobawić. Nabiera się wtedy perspektyw o które się siebie nie podejrzewa ;)

donEligio 24 sierpnia 2019 08:05
1  0

@Zaratustra: Ale to jest tylko to co myślisz, a nie co wiesz.
Stwierdziłeś że wszyscy tu piszący. Czyli ja też. No i właśnie Twoja wiarygodność upadła w tym momencie.

Po raz kolejny natomiast zapytam pod tą wrzutą: a Ty co zrobiłeś, że uzurpujesz sobie prawo do połajania innych?

Zaratustra 24 sierpnia 2019 10:09
1  1

@donEligio: Nie zrobiłem absolutnie nic. Od pisania komentarzy zachwalających w stylu "więcej takich ludzi" po sprzątanie olbrzymich rejonów ze śmieci. Zauważyłem tylko pewien zgrzyt który chętnie wywlekam na wierzch, bom strasznie ciekaw odzewu. Proszę wyprowadźcie mnie uczciwie z błędu, że po za pustymi komentarzami poparcia przybliżyliście się chociaż w mniejszym stopniu do wyczynu tego pana? Bo to można fajnie porównać do chowającego się w krzakach partyzanta przez cały okres wojenny, który później klepie po plecach żołnierza walczącego z agresorem mówiąc: "więcej takich ludzi" :D

donEligio 24 sierpnia 2019 12:14
1  0

@Zaratustra: Jak to nie zrobiłeś nic? Napisałeś tu parę komentarzy. To mało?

Ty to jakiś frustrat jesteś. Ten wniosek wyciągam zie tylko z tych paru komentarzy.
"Weź niepierdol, uśmiechnij się i żyj!"

Zaratustra 24 sierpnia 2019 12:44
0  1

@donEligio: Z jakiego powodu twierdzisz, że jestem frustratem? Chciałbym też podpytać czemu nie ustosunkowałeś się do mojego pytania? Jeśli rzeczywiście nic nie zrobiłeś, nawet w najmniejszym stopni zbliżonego do tego pana, to znaczy, że w pewien sposób mam rację. Jeśli zrobiłeś coś podobnego, potwierdzisz, że się mylę co do ciebie i być może i innych. To jest proste. Chce żebyś wyprowadził mnie (uczciwie przed samym sobą) z błędu. Jeśli tego nie potrafisz zrobić to czy nie przyznasz, że jest coś na rzeczy?
Nie rozumiem też do końca cytatu. Jestem uśmiechnięty, szczęśliwy i zadowolony ze swojego życia. Nie mam tu na celu pluć jadem czy być zrozumianym zbyt personalnie, dosadnie. Jestem jedynie ciekawy rozmowy samej w sobie i tego co masz do napisania. Póki co mnie zawiodłeś :D

donEligio 25 sierpnia 2019 08:32
1  0

@Zaratustra: Nie mam zamiaru się powtarzać. Jeśli nie wyłapałeś tego wcześniej, no to cóż. Nie skłamię że mi przykro.
Co zaś się tyczy frustracji. Jest to moja prywatna opinia po przeczytaniu tego co wypuściłeś z pod palców.

Zaratustra 25 sierpnia 2019 10:28
0  1

@donEligio: Ale z czym powtarzać? Nie przedstawiłeś mi odpowiedzi na moje pytanie. Nie było by ciężko wyłapać cokolwiek z twoich wypowiedzi bo są one krótkie i szczątkowe. Brak ustosunkowania się świadczy dla mnie o jednym. Pamiętaj, że brak umiejętności przyznawania się do błędu (zwłaszcza przed samym sobą) jest straszliwie niebezpieczne.

donEligio 25 sierpnia 2019 11:04
0  0

@Zaratustra:
"@Zaratustra: Ale to jest tylko to co myślisz, a nie co wiesz.
Stwierdziłeś że wszyscy tu piszący. Czyli ja też. No i właśnie Twoja wiarygodność upadła w tym momencie."

Widzę że czytanie ze zrozumieniem to umiejętność, której ty z koleji nie posiadłeś.

Zaratustra 25 sierpnia 2019 11:28
0  0

@donEligio: Z tym, że nie odpowiadasz tutaj w żaden sposób na moje pytanie, którego zresztą wtedy nie było. Twoja wypowiedź opisuje tylko stan mojego postrzegania i twoje stwierdzenie, że jest ono błędne. Nie mam powodu zmieniać swojego zdania, bo nie ma tam absolutnie nic. Żadnych konkretów, informacji czy argumentów. Zwyczajnego udowodnienia tego, że się mylę.

donEligio 25 sierpnia 2019 12:20
1  0

@Zaratustra: No i...

Zaratustra 25 sierpnia 2019 13:18
0  1

@donEligio: No i to twoja wiarygodność upada :) Całe twoje smutne próby i wielkie oburzenie pasuje dobrze do "uderz w stół a nożyce się odezwą" :D

donEligio 25 sierpnia 2019 20:55
0  0

@Zaratustra: Kogo?

Zobacz też

Zwykły dzień z życia Araba :) no dobra - Hindusa
Zapewniali że zostawili slajs
Ostatnia wieczerza...
Czyje to oczy?
Zaskakujący koniec sceny...
Jessica Nigiri cosplay.
Erupcja.
Co jest z tym autem nie tak?
widoczek z rana ..
Drzwi vs Dog ;D
no way !!
Pieknie to zrobiła :D