• Moje miasto :-)

    33 blues blues SFW    link    ponad tydzień temu, 06 września 23:34     86653

Moje miasto :-)
Toronto, Kanada - cykniete w Nowy Rok 2019

dobre
   
słabe
    9


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

terence 6 dni temu, 07 września 00:15
0  1

i jaranko już na legalu
piękny kraj

terence ponad tydzień temu, 07 września 00:15
0  1

i jaranko już na legalu
piękny kraj

blues ponad tydzień temu, 07 września 00:28
0  0

@terence: Juz od dawna. Chyba nawet zapomnialem od kiedy ;-) A kraj faktycznie fajny, tyle ze brakuje cieplejszych stron.

terence ponad tydzień temu, 07 września 01:01
3  4

@blues:
no i pewnie upada od tej narkomanii lewactwa lgbt i emigrantów c`nie ?
tylko Polska, jak pewna mała wioska galicyjska yyy galijska, stawia czoła

Torcik The older i get, the less people i trust. tydzień temu, 07 września 18:29
2  1

@blues: Siemanko. Jak się tam w ogóle znalazłeś (:? Orientujesz się jak wygląda obecnie emigracja do tego pięknego mentalnie kraju? Jak tak to wrzuciłbyś jakiegoś posta odnośnie tego jak się tam dostać, żeby zainteresowani wiedzieli z czym to się je. Jak zawsze rozważałem wyjazd z naszego ciemnogrodu to była to właśnie Kanada, tylko z tego co się orientuję to Wy chcecie tam konkretnych ludzi, tj. z konkretnymi umiejętnościami i przynajmniej rocznym doświadczeniem, czyż nie?

Torcik The older i get, the less people i trust. 6 dni temu, 08 września 19:15
1  0

@Torcik: @Ujaranyvienek A Ty pajacu widzę dalej nie próżnujesz? Podziwiam, że po tylu latach dalej Ci się nie znudziło siedzenie za kurtynami i zaniżaniu karmy komentarzy bez własnego słowa konstruktywnej krytyki (:

Ujaranyvienek przedwczoraj o 10:22
0  1

@Torcik: pajac to Cię dzisiaj w nocy, w dupę... pisanie o mojej Ojcowiźnie "ciemnogród" nie jest wyrażeniem konstruktywnej krytyki, dlatego dostajesz minusa, a ja nie podejmuję z Tobą tematu.

P.S.
Szanuję, że nawet bluzgając, zaimki osobowe piszesz z dużej litery. :)

Peace!

blues 3 dni temu, 11 września 15:34
0  0

@Torcik: Sposobow na przyjazd do Kanady jest kilka. Najlepiej chyba wyglada Experss Entry. Sa tez sposoby na prace (tymczasowo) jako stazysta / wolontariusz. Polecam przejrzenie: https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada/express-entry.html
Przepisy sie caly czas zmieniaja i zasady na jakich ja tu przyjechalem dzisiaj w zasadzie nie maja zastosowania (20+ lat temu).
Tak, Kanada potrzebuje konkretnych ludzi / zawodow. Co nie znaczy, ze trzeba miec piec doktoratow. Kiedyc poszukiwali lesnikow, specjalistow od duuuzych silnikow diesla, mechanikow precyzyjnych. Ale jak napisalem, przepisy sie zmieniaja by nadazyc za ekononmia.
Podstawy: wyksztalcenie co najmniej srednie lub doswiadczenie w poszukiwanym zawodzie wymagajace co najmniej kilkuletniego szkolenia. Jezyk Angielski lub Francuski - w pismie i mowie. Zazwyczaj wymagaja 4 letniego doswiadczenia w zawodzie. Roczne doswiadczenie moze wystarczys o ile nazbierasz punkty w innych kategoriach; wiek czy zawod.
No i jesli nie masz sponsora to wymagaja troche forsy na poczatek zebys z glodu nie umarl zanim znajdziesz prace :-) W moich czasach to bylo jakies 5000 dolarow amerykanskich na osobe.Jak jest dzisiaj, musisz doczytac.

Powodzenia zycze :-)

Torcik The older i get, the less people i trust. 3 dni temu, 11 września 20:20
0  0

@blues: Dziękuję za odpowiedź, linka przestudiuję. Z czystej ciekawości, czym osobiście się tam zajmujesz (:?

blues 3 dni temu, 12 września 02:24
0  0

@Torcik: Czym sie zajmuje w sensie pracy czy relaksu? :-) Odpowiem tak:

Po polsku to chyba nazywa sie teletransmisja. Pracuje w dziale utrzymania ruchu - linie transmisyjne RF, swiatlowody, wezly swiatlowodowe, wzmacniaki RF i wzmacniacze optyczne, switche, zasilacze 60 i 90 V AC.... Takie tam duperele :-)

Zobacz też

Zjeżdżalnia :D
Faza obserwatora
Jumps
E.T początek :)
Księżyc i słońce
Księżyc i słońce
Księżyc i słońce
Księżyc i słońce
Księżyc i słońce
wycieczki dzieciństwa. Jugosławia 1987
wycieczki dzieciństwa. Jugosławia 1987 #2
harmonia