Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO
  • 6 monkey monkey Mikroblog    link    07 września 2019 06:25     3579

#HIMALAJE HIPOKRYZJI

Wczoraj podano ,że władze Warszawy ukrywały przed opinią publiczną i instytucjami kontrolnymi ,że ma podpisaną umowę o utylizacji ścieków na lewobrzeżnej Warszawie z ponad 100 !!! zakładami przemysłowymi.
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,rurociag-powinien-zaczac-funkcjonowac-w-piatek,298627.html
W umowach z tymi zakładami są informacje o całej gamie niebezpiecznych związków chemicznych łącznie z najbardziej groźnymi jak rtęć czy kadm.
Jakim zakłamanym kutasiarzem trzeba być,by twierdzić ,że po zrzucie tego typu ścieków przemysłowych do Wisły, rzeka się po roku sama oczyści (doktor Mikulski)
Myślałem naiwnie do tej pory,że ekologią w naszym kraju zajmują się ludzie wykształceni,że bycie ekologiem potwierdza odpowiedni dyplom wyższej uczelni.Specjaliści, bo ekologia i ochrona naszego środowiska to przecież poważny temat. Nic bardziej mylnego. Kim są np.Zieloni? To głównie feministki i homoseksualiści, działacze związkowi; dziennikarze lewicowych czasopism („Krytyki Politycznej”, „Przekroju”, „Gazety Wyborczej”); inżynierki genderowe; działacze lewicowi; transseksualiści; działacze ruchu wolnych konopii; działacze proimigracyjni; działacze praw człowieka; itd. Ich poglądy to lewicowość. A jaką wiedzę mają w temacie ekologii? Co maja wspólnego z ekologią? Tutaj wybrane nazwiska kilkunastu członków i aktywistów Partii Zieloni: Kazimiera Szczuka-feministka; Magdalena Środa-feministka; Piotr Szumlewicz-lewak; Michał Piróg-gej; Krzysztof Śmiszek-gej, partner Biedronia; Wanda Nowicka-lewaczka; Dariusz Szwed-gej; Daniel Michalski vel Charlotte-drag queen, działacz lgbtq Szymielewicz Katarzyna-feministka; Jej perfekcyjność- (Mariusz Drozdowski ; sam o sobie mówi, ze nie wie jaką ma płeć i jaką ma orientację seksualną); Nowak Maciej-gej; Anna Grodzka-transseksualistka; Legierski Krystian-gej; Yga Kostrzewa-lesbijka; Agnieszka Grzybek-lesbijka,feministka; Agnieszka Graff-feministka; Kinga Dunin-feministka; Iza Desperak-feministka; Ewa Charkewicz-feministka;Adam Ostolski (20 nazwisk, w tym: 9 feministek; 7 gejów i lesbijek; 3 transseksualistów);
http://zielonewiadomosci.pl/autorzy/
To nie są żadni ekolodzy. Czy naprawdę dobro naszej przyrody jest dla nich ważne? To moim zdaniem sprzedajne k**wy do wynajęcia w celach politycznych. A tu dwa przykłady ich hipokryzji
https://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/604696,marek-kossakowski-zieloni-po-opozycja-energia-atomowa.html
https://www.tysol.pl/a35594--Cisza-to-nie-odpowiedz-Robert-Mazurek-w-wywiadzie-masakruje-szefa-Zielonych-Kudlatego-z-KOD-
Rozumiem już, dlaczego trzeba protestować przeciwko np przekopowi Mierzei wiślanej a na temat wpuszczanych ścieków do Wisły trzeba kłamać...

dobre
   
słabe
    5


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne
Adamo 07 września 2019 09:50
0  4

Pracuję w branży, słuchałem tych "ekspertów na zamówienie", włos się na głowie jeżył!
Takie czasy, ludzie sprzedają swój autorytet za posady zaszczyty, pieniądze. Społeczeństwo chce słuchać dobrych wiadomości i tak się ubiera złe wiadomości, a prawda? Uczciwość?

monkey 07 września 2019 15:51
0  3

@Adamo: Wygląda na to że wszystko dookoła jest zbudowane na kłamstwie i hipokryzji. Mam prawie 50 lat na karku i wciąż, nadal mnie to wk##wia do żywego.

Adamo 07 września 2019 19:57
0  3

@monkey: Urodziłem się w latach siedemdziesiątych, dorastałem w osiemdziesiątych w dziewięćdziesiątych doroślałem, dziś nadal mnie nie rozumiem, jak można zaprzedać interes narodowy, za marne grosze w imię prywaty. po chwili przychodzi refleksja, o kraju, który dzięki położeniu i geopolityce powinien stanowić potęgę a został rozebrany.
Patrzę na to co dziś robią decydenci, politycy, aspirujący do miana reprezentantów narodu i widzę zachłanność na władzę, na rację, na stanowiska zaszczyty, na lekkie życie i to wszystko za cenę która zapłaci społeczeństwo zainteresowane słuchaniem tego co przyjemne, co odkompleksia, pozbawione pamięci,
chyba nie chce mi się tego pisać, bo kto to czyta to jedno, a kto wyciągnie jakikolwiek wniosek?

Marla 08 września 2019 07:40
0  3

@monkey: ja długo zylam z klapkami na oczach ciągle się ludzac, że może nie jest tak źle. Ale jest, nawet gorzej, i to na każdym szczeblu.

monkey 12 września 2019 05:21
0  1

@Adamo @Marla Minęło kilka dni i życie dalej pisze scenariusz. Otóż pojawili się ekolodzy z Greenpeace (słychać było zarzuty,że ścieki trują Wisłę a tu zero protestów obrońców środowiska tudzież wymuszania na władzy szybkiej reakcji ). I co? Protest przeciw eksportowi do Polski węgla. Jprdole. Podobno sprowadzamy pociągami masę węgla z Rosji, dlaczego nie zrobić blokady na torach? Ruski węgiel dobry a węgiel z Mozambiku zły? Btw ten węgiel z Mozambiku to podobno dla odbiorcy z Czech...Kiedyś działałem w org ekologicznej Wolę Być. Greenpeace był organizacją, której działania wzbudzały sympatię i podziw. Tym bardziej mnie to wk***ia. A propos zatrucia Wisły i w efekcie Bałtyku:
https://www.salon24.pl/newsroom/984387,scieki-z-warszawy-zanieczyszczaja-baltyk-zaniepokojeni-szwedzi-proponuja-pomoc

Zobacz też