Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO
  • 8 monkey monkey Mikroblog    link    16 września 2019 23:04     2536

"...byście się wzajemnie miłowali"
@zenonzbeuthen
Okazało się,że zenon zablokował mi możliwość dodania komentarza pod swoją wrzutą dot szeroko pojętej tematyce LGBT, toteż skorzystam z mikroblogu:D

Pozwól,że coś Ci wyjaśnię. Wydaje mi się,że masz przeświadczenie,że podzieliłeś się tu z nami czymś wyjątkowo wartościowym i wpadasz w negatywne emocje vide wzmianki o "największych pieniaczach" czy też "doborowe towarzystwo" tylko dlatego,że ktoś dał wrzucie minusa. @donEligio chyba ma rację,że chciałeś wywołać jakąś gównoburzę. Wnoszę to po Twoim komentarzu:
"Jak widać do wielu osób on nie trafia. Dziwi mnie to, że zawsze tyle osób, które do tematu są nastawione negatywnie nie komentują nic. Czyżby to zabolało dumnych katolickich obrońców narodu?"
NIE KOMENTUJĄ NIC.
Co tu komentować? Najpierw wyśmiewanie chrześcijańskiego światopoglądu,gili gili na krzyżu a potem,co znamienne w ateistycznej/lewicowej dialektyce, "macie postępować zgodnie z naukami Jezusa". Btw czy aby na pewno tylko chrześcijanie/katolicy protestują przeciw organizacjom LGBT? Domyślam się,że nie otworzyłeś nawet linku,który dodałem w komentarzu. O organizacjach LGBT już pisałem na Ujaranych i nie chcę się powtarzać.
Co do homoseksualistów, spotkałem w swoim życiu bardzo wielu i bardzo różnych (praca) Mają swoje "plusy i minusy". Z rozmów i obserwacji wnioskuję,że przeważnie są to ludzie bardzo skrzywdzeni w dzieciństwie,traumatyczne relacje z rodzicami zwłaszcza ojcami jeśli chodzi o chłopców. Ich preferencje seksualne są zaburzeniem,które z tego wynika. Obecnie pracuję z lesbijką z Kanady, jest moją szefową,równa babka,ale żal mi jej strasznie,gdy widzę jak mocno stara się zdusić w sobie kobiecość, jak źle traktuje swoje ciało,jakby siebie nie kochała. Udaje faceta choć nie jest nim ani fizycznie ani mentalnie...Naprwadę żal mi jej.
Co do postawy Kościoła https://ekai.pl/nauczanie-kosciola-na-temat-homoseksualizmu-2/
Przykro,że nie wszyscy stosują się do nauki Kościoła w sprawie homoseksualistów. U mnie w parafii (Gdynia Karwiny) jest para lesbijek,które regularnie chodzą na mszę i nigdy nie widziałem,by ktokolwiek miał coś przeciwko temu. Widuje je w Kościele od ponad 15 lat.
PS. Zdaję sobie sprawę z tego,że niewielu ludzi to przeczyta, ale chuj tam,napisałem czasu mi nie szkoda bo jestem w robocie :)


link do wrzuty https://ujarani.com/466274

dobre
   
słabe
    14


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne
Adamo 17 września 2019 15:00
0  3

Czytamy, czytamy.

zenonzbeuthen 17 września 2019 19:33
2  0

Sądzisz chyba, że jesteś jakimś autorytetem i widzę bardzo Cię ten ban zabolał. A domysły możesz co najwyżej snuć o tym czy obejrzałem film, który wrzuciłeś w komentarzu. A czy podzieliłem sie czymś wyjątkowym? Nie mam pojęcia co dla Ciebie jest wyjątkowe, ale chyba zbyt pochopnie oceniasz innych ludzi, którzy myślą inaczej niż Ty. Chcesz się bawić w politykę, to proszę bardzo, tylko nie mieszaj mnie w to bo nie chcę mieć z tym nic wspólnego. I na pewno jesteś w stanie określić jakie mną targają emocje podczas pisania czegokolwiek :D To jest po prostu bezcenne, ale może przestań się tak tym wszystkim sam podniecać i skoro już tyle się na pewien temat wypowiedziałeś to dlaczego nie potrafisz powiedzieć "dość" i przestać komentować? Skoro więc stwierdziłeś, że "nie ma co komentować" w pewnym momencie, po co dalej brnąłeś w to wszystko. No stary daj spokój, chcesz uchodzić za poważnego człowieka o złotych myślach, ale w końcu i tak Ci to nie wychodzi. Jeżeli zaś o mnie chodzi to staram się patrzeć na wszystko trochę z innej perspektywy, której nie może ogarnąć każdy, ale to tak samo działa w stosunku do innych osób. A jeśli Twój ziomek ma rację co do tego, ze chciałem jakąś gównoburzę wywołać, to niech sobie w tym przekonaniu żyje, ale faktem jest, i nie mów, że nie, że szambo tutaj wybija bez powodu i za każdym jebanym razem przyciąga idiotów, którzy na dany temat mają najwięcej do powiedzenia. I monkey, naprawdę cieszy mnie to, że w jakimś stopniu jesteś tolerancyjny, ale czy to wystarcza? Jeżeli chodzi tylko o gejów i lesbijki wobec, których się ta tolerancja odnosi, to jest to bardzo mało, więc mam nadzieję, że Twoje dzieci będą lepszymi ludźmi od nas wszystkich. Zresztą i tak nie wiadomo ile przeżyją jeśli dalej będziemy srać do swojego gniazda i rozpierdalać naszą planetę.
Jeśli poruszasz temat religii i czujesz się tym faktem urażony, to trzeba było napisać wprost a nie doktoryzować się w innych kwestiach, które prawdopodobnie mnie obchodzą mniej niż Ciebie drogi panie. Religia jest chyba jednym z wielu tematów, które staram sie unikać jako osoba niewierząca i również nie cierpię być wciągany w dysputy o tej tematyce. Każdy niech sobie wierzy w co chce lub nie, ja już chyba dawno wyjaśniłem, że moją religią od bardzo wielu lat jest muzyka. I co najciekawsze żadna wiara w tym przypadku nie jest potrzebna ;)

Zatem wytłumaczę raz jeszcze monkey, byś już nigdy nie zwątpił.
Nie jesteś dla mnie i wielu innych osób żadnym autorytetem w żadnej dziedzinie. Ja dla Ciebie zapewne jestem nikim, bo wtrącisz zaraz, że jesteś starszy i co ja tam mogę wiedzieć, ale wiek tu nie ma nic do rzeczy i nie staraj się na siłę przekonywać do swoich poglądów, a przynajmniej mnie, bo ja Ciebie do niczego przekonać nie próbowałem. A bana Ty dostałeś za to, że zwątpiłem w to jak poważnym czlowiekiem jesteś i myślę, że już nic więcej sobie do powiedzenia nie będziemy mieli i ta sytuacja wyjdzie nam może na zdrowie ;)

Co do kwestii, które zaczypały w dupę pieniaczy, o których wspominałem to mam do powiedzenia taką rzecz, że jesteście jak chorągiewki na wietrze z wypranymi przez politykę mózgami. Odetnijcie się trochę od tego, a może wasze myślenie będzie trochę zdrowsze. Teraz nienawidzicie pedałów i ludzi, którzy czują się inni, ale za rok, dwa lata jakaś kurwa wymyśli coś innego do znienawidzenia i zakładam, że wy też zaczniecie to nienawidzić bo będzie to akurat na czasie. A czas jest na to by się w te puste łby pierdoląć i pomyśleć samemu, nie z pomocą jakiegoś chorego polityka. A póki co, obciągajcie sobie wzajemnie swoje kuśki i pamiętajcie, że od homofobii to już tylko krok do pedalstwa.
:)

monkey 17 września 2019 22:07
1  1

@zenonzbeuthen: Popisałeś się, nie ma co... Co do autorytetu, marzę i pragnę być autorytetem dla mojego syna. I podejmuję trud by nim dla niego być.
Nie rozumiem jak można pierdolić o szacunku i miłości do drugiego człowieka i w tej samej chwili wrzucać wszystkich do jednego worka nazywając "stulejarzami". Dla takiego postępowania nie mam zrozumienia.
To właśnie po tej wymianie opinii mnie zbanowałeś.

zenonzbeuthen 18 września 2019 03:57
2  0

@monkey: O, to widzę zabolała prawda o większości użytkowników tego portalu, a Ciebie to tak bardzo dotknęło myśląc, że i o Ciebie chodzi? Nieźle. W tym wypadku ostatnie co mogę Ci napisać człeniu, to cry me a river, zluzuj trochę i życzę by Ci się udało być takim autorytetem dla swojego dziecka by nie skończyło jako margines społeczny albo jako ktoś, kto będzie prześladowany przez innych ludzi.
Powodzenia

monkey 18 września 2019 04:47
0  0

@zenonzbeuthen: bynajmniej

Dragon873v3 20 września 2019 17:37
0  0

@monkey: Cześć Monkey, ja uważam że jest to celowe zatruwanie wody w Polsce i takie katastrofy ostatnio były i nie tylko w Polsce, ale na całym świecie, tak jak podpalaniem lasów Amazonki, Syberii czy lasów w Afryce czy Chinach. Zatruwanie wody ma na celu podniesieniem kosztów wody i ścieków w Polsce! Dlaczego to napisałem dlatego, że żołdy sprzedały oczyszczalnie Izraelowi.
A odnośnie pionka prezydenta w Warszawie, jest wyedukowany za pieniądze podatników z Polski w USA do propagowania socjalizmy-faszyzmu, kłamstwa i podobna metodyka jest jedna uczelnia prywatna Balcerowicza finansowana przez G. Soros. Zakłamanej ekonomi.

Trzeba było by prześledzić w ostatnich latach 30 katastrofy z oczyszczalniami i zdarzeniem wody, lasów.

monkey 20 września 2019 18:41
0  0

@Dragon873v3: Pewnie chciałeś dać ten komentarz pod innym mikroblogiem "Himalaje hipokryzji" :)
Co do Twoich teorii czy mógłbyś podać jakieś linki np o sprzedaży oczyszczalni Izraelowi?

karl9 18 września 2019 07:05
0  0

@zenonzbeuthen: mnie bardzo zabolał ban ponieważ jestem na tym portalu żeby rozmawiać z ludźmi o otwartych głowach którzy bardzo często mają inne poglądy niż moje i dla mnie o to właśnie chodzi o poszerzanie swoich perspektyw. O ludzi którzy mają inne zdanie i potrafią wytłumaczyć dlaczego.
Więc kiedy odebrałeś mi możliwość komentowania tamtego posta to tak jakbyś trochę odebrał mi cząstkę tego po co jestem na tym portalu, zwłaszcza że niektóre inne Twoje wrzuty bardzo mi się podobały, a teraz sprawdziłem że ich też nie mogę komentować.

donEligio 18 września 2019 12:20
0  3

donEligio 18 września 2019 17:49
0  1

@zenonzbeuthen: Tak jeszcze na marginesie.
Tykanie czyjejś rodziny, w ramach argumentacji też świadczy o poziomie dyskutanta. Mnie nie zaskoczyłeś. To jest właśnie ten wasz wysoki poziom.
Pozwoliłem sobie pobieżnie prześwietlić kanał tego jegomościa, którego podesłał @monkey pod Twoją wrzutą. Znalazłem tam taki oto filmik:


https://youtu.be/_hhH4T6r_pQ
Wychodziło by na to że:
-doskonale zdajecie sobie sprawę że nie macie racji
-nie zdajecie sobie z tego sprawy, co nie przysparza Wam argumentów.
W związku z brakiem w/w jesteście gotowi posunąć się do metod, które przekraczają ramy dyskusji! I to nawet w stosunku do "swoich".
Nie wróży to za dobrze na przyszłość.

monkey 18 września 2019 18:20
0  1

@donEligio: bardzo dobry materiał :) do puszczania na okrągło wszystkim aktywistom i heterykom, pożytecznym idiotom, "walczącym" o prawa gejów i lezbijek.

donEligio 18 września 2019 20:07
0  1

@monkey: ...a przy tym wszystkim, gość ma tyle luzu w sobie że jeszcze potrafi rozbawić po drodze. No dobry jest XD

Adamo 17 września 2019 19:56
0  5

@zenonzbeuthen: @blues Ja sobie ten portal bardzo cenię, bo spotkałem tu wielu ludzi o otwartych umysłach, z kilkoma się zgadzam, z kilkoma zgodzić się nie mogę, a jeszcze kilku zainspirowało mnie, by nawet coś napisać, poczytać, przemyśleć, zobaczyć.
W walce o tolerancje nie można być nietolerancyjnym, bo to czysta hipokryzja.
W walce o dobro nie można być złym, bo to do niczego nie prowadzi.

monkey 18 września 2019 02:19
0  0

@Adamo: Też tak myślę.

Zobacz też