Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO
  • 5 monkey monkey Mikroblog    link    29 września 2019 04:42     3612

Kanibalizm jako sposób ratowania planety.
Myślałem,że tylko polscy profesorowie są zjebami. Tłumaczyłem to sobie tym,że elity intelektualne zostały wyniszczone przez okupantów w czasie II wś oraz przez komunę. A obecne "elity intelektualne" to post komuna, która zasłużyła sobie na tytuły tylko tym,że była bierna,mierna ale wierna.
Tymczasem okazuje się,że w Szwecji też są profesorowie zjeby. Np profesor Magnus Söderlund. Postuluje on,by zrezygnować z hodowli zwierząt i ich mięso w diecie zastąpić mięsem ludzkim! Ten profesor, członek European Marketing Confederation zajmuje się na co dzień strategiami marketingowymi.
Zjadanie ludzkiego mięsa, oprócz pożytków dla naszej planety, ma pomóc zdaniem Söderlund’a w pozbyciu się krępujących naszą cywilizację pozostałości konserwatywnych tabu.Te narzucone tabu wiążą ręce konserwatywnym społeczeństwom i ograniczają je w rozwoju. Należy, zatem pomóc w wyzwoleniu się tych wspólnot ludzkich z okowów narzuconych przez naszą kulturę. Zdaniem profesora nic tak dobrze nie robi jak wspólne spożycie ludzkiego mięsa w gronie sąsiadów i przyjaciół, a mający opory powinni je przełamywać stopniowo, napoczynając bliźniego od najbardziej delikatnych i smakowitych kąsków.

dobre
   
słabe
    1


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne
monkey 29 września 2019 09:22
0  2

Pedofilia to pewnie też tabu ograniczające rozwój... Jprdle,rzeczywiście jestem skrajnym konserwatystą??!

Zobacz też