Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO
  • 6 glo8trott3r glo8trott3r Mikroblog    link    18 października 2019 13:50     2779

"Dobra, napiszcie mi, czy dobrze rozumiem, bo u mnie czwartek to mały piątek i już mogę dobrze nie kojarzyć. A więc tak:

Płeć to konstrukt społeczny, ale kobiety są mądrzejsze, ale każdy może czuć się kobietą, ale nie masz macicy to nie zabieraj głosu, ale transkobiety to też kobiety, ale mężczyźni to świnie, ale płcie są równe, ale potrzebujemy parytetów, ale przede wszystkim zawłaszczenie kulturowe jest złe.

I nie wiem cholera, czy wypiłem za dużo, czy może za mało... W każdym razie nie rozumiem."

~Dox

"Edukacja seksualna w praktyce.

Lewica ma obsesję na punkcie seksualności i płciowości, bo wie że dzięki temu może uprawiać inżynierię społeczną na masową skalę. I wie też że dzieci są bezbronne wobec wtłaczania im do głowy tematów w stylu „przyjemność z seksu”. W czyjej chorej głowie zrodził się pomysł nauczania dzieci przyjemności i tłumaczenia, że to ma je chronić przed pedofilami? To tak jakby im powiedzieć „cukierki są smaczne, bardzo będą Wam smakować” i liczyć na to, że gdy ktoś je poczęstuje to odpowiedzą „weź człowieku, cukier jest niezdrowy”.
Nazwanie tego „edukacją” urąga prawdziwej edukacji. Edukacja to nauka matematyki, języka, geografii czy biologii i rozwój umiejętności manualnych, wokalnych oraz fizyczny. A nie opowiadanie dzieciom o waleniu konia, do cholery. To nie ma nic wspólnego z edukacją."

~Żelazna logika

dobre
   
słabe
    1


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne
mihoo1983 18 października 2019 14:46
0  0


https://www.youtube.com/watch?v=BHc6B7C0rHA

PS - tylko Ang niestety ale on rozklada temat na lopatki wielu swoich wykladach (ten jest tylko jednym z wielu na ten temat). Polecam posluchac i sie rozjasni.

Zobacz też