Sztuka ulicy..

Sztuka ulicy..

Sztuka ulicy..

Sztuka ulicy..

Sztuka ulicy..

Sztuka ulicy..

Sztuka ulicy..

Sztuka ulicy..

Sztuka ulicy..

Sztuka ulicy..

Sztuka ulicy..

Sztuka ulicy..

Sztuka ulicy..

Sztuka ulicy..

dobre
   
słabe
   
3


 • Ganeśa..

  19 4key 4key SFW    link    26 lipca 2016 18:39     33325

Ganeśa..

dobre
   
słabe
   
2

 • Owady..

  17 4key 4key SFW    link    26 lipca 2016 18:38     21857

Owady..

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

kinolex 26 lipca 2016 18:44
0  3

jak dobrze by nie wyglądała, zawsze będzie wkurwiać

 • Zombi..

  14 4key 4key SFW    link    26 lipca 2016 18:37     20959

Zombi..

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

0makumaku 27 lipca 2016 16:41
0  1

chyba ząbi..+

 • Ying-Yang

  25 4key 4key SFW    link    26 lipca 2016 18:36     34342

Ying-Yang

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

elhash 27 lipca 2016 06:53
0  0

Ponoć w każdym człowieku żyją dwa wilki, które nieustannie ze sobą walczą. Jeden z nich symbolizuje wszystko to, co jest w człowieku dobre i szlachetne, drugi jest jego przeciwieństwem...

Którego z nich Ty karmisz?

danielpsk 27 lipca 2016 16:24
0  1

@elhash: oba

eksploracjecom 29 lipca 2016 20:24
0  2

1. Przestań odkładać swoje szczęście na później
Szczęście jest drogą, a nie celem. Jeśli nie możesz być szczęśliwym tu i teraz, szanse że kiedyś się to zmieni są niewielkie. Zawsze należy pamiętać:
“Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą. Doceniaj każdą chwilę. Doceniaj ją jeszcze bardziej, bo dzielisz ją z kimś szczególnym. Pamiętaj, czas nie czeka na nikogo. Więc nie czekaj…
…Aby dostrzec, że nie ma najlepszego czasu na stanie się szczęśliwym, ten czas jest właśnie teraz.
2. Przestań zanieczyszczać swój umysł negatywnymi myślami
Jakość twojego życia jest proporcjonalna do jakości twoich myśli. Jeśli chcesz aby twoje życie było lepsze, wyglądało lepiej, musisz skończyć z zatruwaniem siebie przez wszelkiego rodzaju negatywne, autodestrukcyjne i toksyczne myśli.
3. Przestań usprawiedliwiać swoje ograniczenia
Nie istnieją ograniczenia, które mówiłyby o tym kim mamy być, co mamy robić lub co posiadać. Z wyjątkiem tych, które sami sobie narzucamy. Ci ludzie, którzy nie przestaną argumentować swoich ograniczeń, będą kontynuować budowę swojego życia biorąc je pod uwagę na pierwszym miejscu. Jak powiedział Richard Bach “Jeśli szukasz wytłumaczenia na swoje ograniczenia, to oczywiste, że należą one do ciebie.”
4. Przestań wmawiać sobie, że jesteś w czymś niewystarczająco dobry
Czy słyszałeś kiedyś powiedzenie: “Uważaj na to co mówisz do siebie, bo też tego słuchasz.” I wiesz co? Jeśli wciąż powtarzasz sobie te same smutne historie, że nie jest wystarczająco dobry, mądry, młody, wartościowy, bogaty i tak dalej, to w dalszym ciągu będziesz działać według swoich toksycznych przekonań, a ludzie pojawiający się obok ciebie będą udowadniać, że masz rację. Bo wiesz co? Życie zawsze daje ci doświadczenia, o których myślisz i czujesz je jako godne otrzymania. Życie tak bardzo cię kocha.
5. Skończ zadawać się z niewłaściwymi ludźmi
Jim Rohn powiedział kiedyś, “jesteś średnią 5 osób, z którymi spędzasz najwięcej czasu.” Z własnego doświadczenia wiem, że jest to myśl w 100% prawdziwa. Jeśli będziesz otaczać się wszelkiego rodzaju negatywnymi i toksycznymi ludźmi, którzy uwielbiają narzekać na wszystko i na wszystkich, oczekującymi od świata, ze zmieni się specjalnie dla nich i uczyni ich szczęśliwymi, wtedy zaczniesz odzwierciedlać ich zachowania. Nawet o tym nie wiedząc, zaczniesz wierzyć w to co oni i zachowywać się w podobny sposób. Nie tędy droga!
6. Nie czekaj na odpowiedni moment
Ten moment to twoje życie. Jeśli zmarnujesz go czekając na bardziej odpowiedni, wtedy stracisz całe swoje życie czekając. Brak podjęcia jakiegokolwiek działania podczas gdy czekamy na swoje życie, może poskutkować tym, że wkrótce już będzie za późno.
7. Przestań narzekać
Jeśli coś ci się nie podoba, zmień to. Jeśli nie możesz tego zmienić, zmień swój punkt widzenia. Zmień swoje nastawienie lub postrzeganie rzeczy, ale przestań narzekać. Uwierz mi, narzekanie nie zmieni niczego na lepsze, wręcz przeciwnie, może być tylko gorzej.
8. Przestań porównywać siebie do innych
Twoją rolą na tym świecie nie jest bycie lepszym od innych, ale bycie lepszym człowiekiem. Twoim zadaniem, jest ciągłe odkrywanie lepszego siebie.
Nie patrz na lewo i prawo w celu odkrycia, czym zajmują się inni ludzie. Zamiast marnować swój cenny czas i energię na porównywanie siebie i swojego życia do innych, mógłbyś zachować tę energię i wykorzystać ją na coś co zapewni ci radość i przyniesie spokój.
9. Nie odkopuj sytuacji z przeszłości
Każdy dzień to szansa aby zacząć wszystko od nowa. Nie myśl za wiele o przeszłości i zacznij nowe życie. Naucz się doceniać ten wspaniały prezent jakim obdarowuje cię życie. Zostaw daleko w tyle odkopywanie sytuacji, które są już dawno martwe. Ruszaj na przód ze swoim życiem!
10. Nie szukaj miłości w niewłaściwych miejscach
Dlaczego szukasz miłości w złych miejscach, skoro jest jej tak wiele ukrytej w tobie, z niecierpliwością czekającej na odkrycie? Znajdź miłość, która mieszka wewnątrz. Odkryj ją, a wtedy świat zgotuje ci prawdziwy deszcz miłości. Taki o jakim zawsze marzyłeś.
11. Przestań się martwić
Zostaw zmartwienia w tyle, nie wróżą one nic dobrego. “Nie martw się o nic; natomiast, módl się o wszystko. Powiedz Bogu czego potrzebujesz i podziękuj mu za wszystko co uczynił. Wtedy doświadczysz pokoju, który przewyższa wszystko co można zrozumieć. Jego pokój będzie strzegł waszych serc i umysłów” ~ Listy do Filipian 4: 6-7
12. Skończ z byciem niewdzięcznym
Ci, którzy są niewdzięczni za to co mają, stracą wszystko co podarowało im życie. A kiedy to stracą, zaczną zdawać sobie sprawę jak bardzo tego nie doceniali. Jest tak wiele rzeczy na świecie, za które można być wdzięcznym, które można docenić. Im bardziej masz w zwyczaju wyrażanie wdzięczności za życie, którym żyjesz, za rzeczy i momenty, które są w nim obecne, tym więcej życie zaoferuje tobie.
13. Przestań starać się być przez wszystkich lubianym
Jeśli chcesz być lubianym, przestań się starać za wszelką cenę. Jeśli chcesz aby świat sfiksował na twoim punkcie i chcesz być lubianym przez ludzi, to zamiast gonić i prosić o ich miłość i akceptację, zajmij się swoim życiem w taki sposób aby zaciekawić swoją osobą i działaniami. Poświęć swój czas na coś pasjonującego, coś co sprawia, że twoje serce śpiewa z radości. Jeśli już to zrobisz, nie tylko ludzie będą cię kochać, ale sam pokochasz siebie. I to, mój przyjacielu, sprawi że będziesz bardzo szczęśliwy.
14. Przestań wątpić w siebie
Miej wiarę w to kim jesteś. Wiedząc, że drzemie w tobie siła potężniejsza niż cokolwiek innego. Przestań wątpić w siebie i zaufaj sile, która nosisz w sobie. Zaufaj wewnętrznej mądrości, mocy, ale również mądrości życia. Wiedz, że nikt z nas nie jest tu przypadkiem, nikt z nas nie jest wadliwy. Wszyscy mamy unikalne dary i talenty, które są potrzebne. Ma znaczenie kim jesteśmy. Ma wielkie znaczenie, kim jesteś ty.
“Okaż skromność bo powstałeś z ziemi, bądź szlachetny bo powstałeś z gwiazd.” ~ Serbskie przysłowie
15. Zaprzestań brania systemu wartości z zewnątrz
“Dlaczego jesteś tak oczarowany światem, skoro kopalnia złota leży w tobie?” ~ Rumi Życie jest składową tego co czujemy, robimy i myślimy, ale również tego co posiadamy. To pierwsze jest wieczne, to drugie, tymczasowe. Nigdy nie patrz na zewnątrz siebie, na rzeczy, ludzi i doświadczenia aby potwierdzić swoje poczucie wartości. Nigdy nie bierz swojego poczucia wartości z zewnątrz, co przyczyni się do zniewolenia ciebie przez rzeczy, ludzi i doświadczenia, nad którymi nie będziesz miał żadnej kontroli.

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

elhash 25 lipca 2016 12:58
0  12

16 . Po ciężkim dniu zrelaksuj się blancikiem.

Minimalizacja

Minimalizacja

Minimalizacja

Minimalizacja

dobre
   
słabe
   
1

Drutem "malowane"

Drutem "malowane"

Drutem "malowane"

Drutem "malowane"

Drutem "malowane"

Drutem "malowane"

Drutem "malowane"

Drutem "malowane"

dobre
   
słabe
   
3

Trochę inspiracji do pracy - W141
.. nie.. nie moje.. nie jestem spawaczem.. uczyłem się dobrze.. :P

Trochę inspiracji do pracy - W141

Trochę inspiracji do pracy - W141

Trochę inspiracji do pracy - W141

Trochę inspiracji do pracy - W141

Trochę inspiracji do pracy - W141

Trochę inspiracji do pracy - W141

dobre
   
słabe
   
32

Najlepszy komentarz:

[Komentarz skasowany]Z nami od

11 listopada 2015 20:19

Dodanych

35

Komentarzy

1690

Karma wrzut

563

Karma komentarzy

1442

Obserwowani 0

Obserwują 9