Jezus

dobre
   
słabe
    7


poprzednie Czy wiesz, że możesz użyć kursorów w lewo / prawo ? następne

Najlepszy komentarz:

assassino1493 08 czerwca 2012 20:36
2  6

na twardą wode tylko calgon

McDreamy 08 czerwca 2012 19:48
4  2

ten obrazek nie był potrzebny ;

BardzoCzarnaOwca 08 czerwca 2012 20:13
2  4

@McDreamy: Mnie tam rozbawił :D

assassino1493 08 czerwca 2012 20:36
2  6

na twardą wode tylko calgon

GeorgeJoung 09 czerwca 2012 13:25
1  1

@assassino1493: to już wiemy jak Jezus się kąmpie :D Ale w sumie, mógłby skakać na główkę :D

GeorgeJoung 09 czerwca 2012 13:31
2  0

Ej... toż to perpetum mobile na wodzie jest :D Wyobraźcie jak gostek z takim darem kładzie się na wodzie i stopy zatapia w niej. Zapierdzielałby z mniej więcej pierwszą prędkością kosmiczną, ale nie mógłby się wznieść, bo prędkość była by zależna od wody. Ale gdyby potrenował i dać by mu odpowiedni kombinezon....
Aż strach pomyśleć, co by się stało, jakby tak wtedy się wyp... walił.

GeorgeJoung 21 czerwca 2012 04:21
0  0

Obrazek minusują nieuwolnione umysły. Inaczej mówiąc, naiwniacy. Naprawdę dalej wierzycie w opowieści o Jezusie? Dobra, to teraz wytłumaczcie mi obecność na świecie Islamu, Buddyzmu, wiar plemiennych etc. etc. Dawać cwaniaki, skoro Jezus istnieje wedłóg Was, to oznacza, że Muzułmanie są w strasznym błędzie. Tylko że z ich perspektywy to Wy Chrześcijanie jesteście poganami.
Żydzi... Judaizm jest tak wspaniałą wiarą, to od niej pochodzi Chrześcijaństwo, można by powiedzieć, że jesteście takimi Żydami tylko zaktualizowanymi o wiarę w Jezusa. Nie no, Żyd jest jednak bardziej inteligenty, nie dał sobie wmówić, że dziewica miała wpadkę, i to z samym Bogiem. Jak?
Sorki, nie znam Islamu na tyle, by móc go wyśmiewać. Nie czytałem Koranu, nie wgłębiałem się w to nigdy. Ale wiem, ze ich kultura jest o wiele wiele wyżej niż wasza. Jesteście zabobonni, obraźliwi, ograniczeni i nie potraficie przyjąć żadnej innej możliwości biegu wydarzeń.

Wszystkie religie są dla pieniędzy, zrozum to wreszcie człowieku i przestań się obrażać na takie obrazki. Nie da się stanąć na wodzie, chyba ze jest zamarznięta. Sama świadomość faktu, że istnieje wiele innych ugrupowań ludzi którym ich religie zakładają klapki na oczy, i czerpią z nich potężne zyski, wykorzystują ich do wojny przeciwko innym ludziom, dla pieniędzy i fakt, że ludzie wierzą w boga tylko dlatego, że nie chcą by po śmierci nie okazało się nic... Czyli inaczej słowy, że oprócz tego życia nie będą mieli nic po za tym.
Jeden Bóg daje nam wolną wolę, i mówi, że jak nie będziemy grzeszyć to pójdziemy do piekła. No i załącza do tego takie przykazanie jak "nie będziesz miał innych bogów przede mną". Kurwa, zaraz, to ja mam wolną wolę, czy nie? Nie podoba mi się ten bóg, za mało pokazał mi się, nie objawił, karze mi w siebie wierzyć, pomimo, ze od 2000 lat słuch o nim zaginął. I jeszcze te nieudokumentowane ''cuda''. Nie, to nie są cuda. To jest omanianie ludzi. Chcecie dowodu, to go macie, nażryjcie się tym i wracajcie do roboty.
Ah rozgadałem się znowu.

nagaath 04 lutego 2016 22:12
0  0

ej o co chodzi to jest zabawne!

Zobacz też

Przyczyna
Woda święcona
Niemcy
Trawa
Star Wars
Zaufanie
Najlepszy Kumpel
Prosiałke
Justin
House
Co w Trawie Leczy
On żyje!