https://www.youtube.com/watch?v=yRyMoyRPrr8

spokojnie, spokojnie
pozbądź się serca
by uczynić samotność
lekką, lekką
pozbądź się serca
by uczynić samotność
lekką, lekką

spokojnie, spokojnie
łamiesz śluby by uczynić
utratę kontroli
lekką, lekką,
Zniszczone jest to co trzymasz,
więc możesz powiedzieć że odpuszczanie jest
łatwe, łatwe

oh, spokojnie, spokojnie
spal swoje rzeczy
by o walce zapomnieć
łatwo, lekko
spal swoje rzeczy
by o walce zapomnieć
łatwo

spokojnie, spokojnie
pozbądź się serca
by uczynić samotność
lekką, lekką
pozbądź się serca
by uczynić samotność
lekką

dobre
   
słabe
   
0https://www.youtube.com/watch?v=K_J8k43gUhY

Preview filmu o warcraft'cie. Nie wiem jak wy ale ja nie mogę się doczekać :D

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

Viu1993 17 lipca 2015 10:39
0  2

Jeżeli ktoś posiada Google Chrome i odpali w osobnej karcie ten film to może się rozglądać. Polecam tez wpisac "youtube 360" jest wiecej takich filmików, ale trzeba pamiętać że działa tylko na Google Chrome

  • 6 999wtf999 999WTF999 Mikroblog    link    30 maja 2015 11:28     4719

Raport likwidacji WSI... Aneks…

– prowadzenie inwigilacji mediów poprzez utrzymywanie w głównych, ogólnopolskich mediach agentów, oraz agenturę wpływu, w tym w TVN, w Polsacie oraz w Telewizji Publicznej, PAI a także w głównych tygodnikach takich jak Wprost, Polityka, Puls Biznesu, w dziennikach, Nowa Europa, Gazeta Wyborcza, Trybuna, Sztandar Młodych, Zycie Warszawy, Gazeta Sląska, Kurier Polski, Gazeta Bankowa, Super Expres, PR, Radio Parlament, niektóre gazety nawet zakładano w celu inwigilacji; a także w biurach parlamentarnych, wyższych uczelniach, bankach i w ministerstwach ;
– inwigilowanie ludzi Kościoła
– tolerowanie infiltracji rosyjskiej w Polsce, uniemożliwiając likwidację zidentyfikowanej rosyjskiej penetracji;
– utrudnianie śledztwa w sprawie FOZZ ukrywając przed prokuraturą prawdziwy zakres działania służb wojskowych w tej sprawie;

To tylko kilka wybranych podpunktów. Jeżeli kogoś interesuję więcej to zapraszam do zapoznania się z "dość" ciekawym tematem.

http://www.rodaknet.com/raport_wsi.pdf

image

dobre
   
słabe
   
2

Wczoraj namówiłam wreszcie swojego męża żeby kupić abażur z kryształów (to co wisi z lampami na suficie), baaardzo drogi (pół roku zbieraliśmy). Pojechaliśmy do sklepu, kupiliśmy abażur, na skrzydełkach szczęścia popędziliśmy do domu, po drodze kupiliśmy butelkę koniaku (trzeba nowy zakup ..tego tamtego, no obmyć). Siedliśmy przy stole, najpierw strzeliliśmy po 50, potem powtórzyliśmy, no i mówię do swojego męża:

a może powiesimy od razu ten abażur? No i mąż, lub z powodu koniaku, lub widząc moje szczęście zgodził się. Postawiliśmy krzesło, na krzesło taboret mały, mój mąż wspiął się na tę piramidę, a mi kazał go zabezpieczać.

Stoję taka szczęśliwa, obserwuję jak mój orzeł pod sufitem majstruje (a on był, nie wiem po co w szerokie bokserki ubrany), przenoszę wzrok niżej, i co ja widzę z tych sympatycznych bokserek wypadło mu jedno jajeczko, no i ja taka rozczulona tym widokiem biorę i tak lekko pstryknęłam paluszkami po tym jajeczku. Mój tygrys w tej sekundzie jak poleciał w dół z tej estakady wraz z abażurem, który rozbił się całkowicie na małe kawałki, wstaje szybko i z ostatkami abażuru w rękach podskakuje do mnie...myślałam, że zabije mnie, a on mówi - Kurde, ale mnie prądem pierdolnęło, aż do jąder doszło, dobrze, że nie na śmierć!

Skisłem :v

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

leeo 12 marca 2015 20:59
0  2

Abażur i żyrandol to dwie różne rzeczy, po za tym jeśli prawdziwa to fajna anegdotka ; p

  • 1 999wtf999 999WTF999 Mikroblog    link    15 lutego 2015 23:49     9500

Był ktoś może na VIII FORUM EUROPA-UKRAINA albo czy co kol wiek by wiedział na ten temat ?
image

dobre
   
słabe
   
1

Przychodzi baba do lekarza.

Przychodzi baba do lekarza.

Przychodzi baba do lekarza.

Przychodzi baba do lekarza.

Przychodzi baba do lekarza.

Przychodzi baba do lekarza.
Bardzo ciekawy komiks przedstawiający hmm.. Polskę ?

dobre
   
słabe
   
8

Najlepszy komentarz:

godsobek #rap #hiphop 22 stycznia 2015 20:18
0  7

czyta ktoś Pilipiuka? Tak mi sie skojarzyło własnie z nim :)

Moskwa straciła obrońcę swoich interesów.
21.10.2014 (IAR) - Moskwa straciła przyjaciela i obrońcę swoich interesów na Zachodzie. Tak rosyjskie media komentują śmierć francuskiego przedsiębiorcy Christophe'a de Margerie. Prezes francuskiego koncernu naftowego Total zginął w wypadku na podmoskiewskim lotnisku „Wnukowo 3”.
Do katastrofy doszło przed północą, według czasu obowiązującego w Polsce. Prywatny odrzutowiec Falcon - 50 zawadził kołami o pług śnieżny, spadł na ziemię i zapalił się. Oprócz prezesa koncernu Total zginęły 3 lecące z nim osoby. Rzecznik Komitetu Śledczego Władimir Markin oświadczył, że kierowca pługu był pijany. Tymczasem badający go lekarze, a także adwokat stanowczo zaprzeczyli tym oświadczeniom. Sześćdziesięcioletni mężczyzna przed rozpoczęciem pracy był poddany testom antyalkoholowym. Okazało się też, że leczy się na przewlekłą chorobę serca i od dawna w ogóle nie spożywa alkoholu. Tymczasem rosyjskie media nazwały katastrofę lotniczą „ciosem w wizerunek Rosji”. Komentatorzy podkreślają też, że „Moskwa straciła przyjaciela i obrońcę swoich interesów”. Sugerują oni, że Margerie był zwolennikiem inwestowania w Rosji, a także przeciwnikiem wprowadzania sankcji gospodarczych wobec tego kraju.

Źródło

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

999WTF999 21 października 2014 12:34
0  1

"przyczyny nie są jeszcze znane, ale na płycie zalegała bardzo gęsta mgła"
Wikipedia
Z nami od

16 grudnia 2012 16:54

Dodanych

17

Komentarzy

373

Karma wrzut

237

Karma komentarzy

283

Obserwowani 3

Obserwują 1