Najlepszy komentarz:

Mefju wczoraj o 19:51
0  1

to chyba konopie zwane lnem?


https://www.youtube.com/watch?v=k1gdIj1VYNs Witam was serdecznie. Tym razem nie w filmiku burzowym lecz znowu coś z astronomii. Przedstawiam wam drugi już odcinek z serii 'Plener-Astro-Obserwacje' w którym pokaże relacje z 27 Maja ukazującą koniunkcje Księżyca wraz z Jowiszem. Pomyślałem że skorzystam z dogodnej pogody i pójdę w teren zrelacjonować. Jedyny minus to non stop atakujące mnie owady, Chyba mnie lubią :P xd.
Pozdro dla was.

dobre
   
słabe
   
1


https://www.youtube.com/watch?v=Ww3gSzNFFQ0 Witajcie ujarani!. Kilkanaście minut przez wyjściem na praktyki chciałbym zaprezentować materiał który w 'pigułce' przedstawia przebieg naprawdę udanego pościgu burzowego z 1 Czerwca. Wraz z kumplem błądziliśmy, Były momenty rezygnacji ale wiadomo łowcy burz nie poddają się. Na początku ścigaliśmy kompletnie inną komórkę która po szybkim czasie 'padła'. Później zapadła decyzja przeze mnie aby jechać do okolic Żuromina gdyż tak zbliżała się nowo powstała burzałka. Było warto. Piękne wyładowania doziemne i chmurowe + bliższe strzały. wał chmurowy, świetnie zarysowane smugi. Ten film zawiera to wszystko w skrócie..

Pamiętajcie aby nie poddawać się nigdy, Jeśli macie swoje hobby,pasje warto to rozwijać dalej tak po prostu dla siebie lub może i dla spełnienia innych ludzi. Ja już kończę bo trochę się rozgadałem heh :D. Ale chyba mi wybaczycie. Pozdrawiam jeszcze raz.

/Adrian/

dobre
   
słabe
   
0


https://www.youtube.com/watch?v=V9yi12Es2Ik Krótki filmik z dziś który przedstawia jedno z kilku takich efektownych wyładowań jakich miałem okazje obserwować!. To jest taka zapowiedź przed całym materiałem który na dniach się pojawi. Udany burzowy dzień a atrakcji nie koniec :D. Pozdrawiam.

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

niezly godzinę temu
0  1

to chyba to słynne upward ligtning

Staw + park w oddali
To był bardzo przyjemny wypad w teren.!. 17 Maja postanowiłem wraz z kumplem przejść się na jakieś foty, Byliśmy w różnych miejscach i oto jedno z nich. Ta fotografia przedstawia staw + park w oddali. Drzewa odbijające się na tafli wody 'podrasowały' klimat.
Obszerniejsza fotorelacja:

https://zapodaj.net/e0dbc35543166.jpg.html
https://zapodaj.net/93e317d7e1a84.jpg.html
https://zapodaj.net/c5ce094fde722.jpg.html
https://zapodaj.net/dd6c9820ca64b.jpg.html
https://zapodaj.net/e378f4945feca.jpg.html
https://zapodaj.net/fbfed5cd67a88.jpg.html
https://zapodaj.net/525ab758f72b4.jpg.html
https://zapodaj.net/1aefbd5ed40b8.jpg.html

dobre
   
słabe
   
0

Księżyc w innej formie niż zwykle
Moje kolejne już zabawy z ujęciami księżyca. To zrobiłem 28 Kwietnia dwa dni przed pełnią. Efekt tzw stopniowania uzyskałem robiąc w każdym zdjęciu coraz to większy 'zoom'.

dobre
   
słabe
   
2


https://www.youtube.com/watch?v=2M8tlCQ1Ujc Cóż to był za powrót z praktyk :D. Sezon w dalszym ciągu pokazuję swoją intensywność. Oto kolejny już film przedstawiający relacje z odległych burz widocznych z zachodu/południowego zachodu. Obserwacje były naprawdę przyjemnym doświadczeniem, Uwielbiam takie klimaty. Czekam teraz również na centralne burze. Na pewno w tym sezonie nie zabraknie wrażeń :).

dobre
   
słabe
   
0
O mnie

Nazywam się Adrian mam 18 lat i interesuję się meteorologią od dawna!. Moją pasją jest robienie zdjęć,nagrywanie różnorodnych zjawisk.

Skąd

Ciechanów/Mazowieckie

Z nami od

10 lutego 2018 21:22

Dodanych

41

Komentarzy

8

Karma wrzut

373

Karma komentarzy

5

Obserwowani 3

Obserwują 2