dobre
   
słabe
   
11

Najlepszy komentarz:

PanAndrzej 2 dni temu, 01 marca 12:15
0  2

Mamy prawo do szczęścia, lecz nie mamy szczęścia do prawa :/

BogPierun 2 dni temu, 01 marca 13:15
3  3

@PanAndrzej: dlatego pisalem informacje na temat kłamstw szczepionek, sprawa się rypła w zeszlym roku w grudniu. Wrzuty usunalem dotyczacy szczepionek, ludzie nie dojrzeli do prawdy jaka naprawde jest. Ci ludzie zostali zmanipulowani i prosto w twarz oszukani. Brzmi jak perwersja " bsmd". Ludzie ktorzy zostali oszukani są po porostu podatni i służalczy, wypierają prawdę, służąc panu bez podpisanej umowy! Wiedza ludzi służalczych jest zakorzeniona z pierwszym chrztem po urodzeniu "bo tak musi być", wyssane z cycków rodzicow! Wszyscy szczepia bo tak inni robia, byc moze uratujemy mu zycie, gówno prawda, pogarszają sprawę u dziecka z systemem imunoligicznym. Co do idei szczepionek zmienilo sie w lata 1990 kiedy wasaty sodomita, oszukał ludzi zezwolił na eksperymenty lipnymi szczepionkami, dlatego jest teraz wielkie bum. Podam że 200 tys ludzi chorych skarzy izbę lekarską, polecam poszukac informacji, umyslnie informacje zamiata się pod dywan, z powodu szczepionek. W Polszy albo zydowskiej nazwie Polin jest zakaz wyleczenia ludzi!!! Dowiedzcie sie dlaczego, jednym powodem jest Aryjska krew R1A1 my jestesmy pokolenia 7, z bracmi z Iranu, tu się prawdziwa historia kłania. Jak każdy z was zacznie drążyć temat, ta banka mydlana peknie!
Z nawiazaniem tematu do leków wyżej wymienionym, specialistyczne leki można dostać na recepte u lekarza z szpitala, z wielkim pakietem witamin, które zistaly wycofane z aptek! To jest drugi ważny temat wyciągnięcia ludzi z ciężkich sytuacji. Co do idei konopi, zostala zakazana przez koncerny tytoniowe, i farmakologiczne!!! W latach 1970 -1980 w Polinie przeprowadzano dogłębne badania leczenia konopiami, książki zakazano do udostepnienia publicznego, wiem miałem z tym problem na uczelni, trzeba było pismo pisać, większość prac usunieto i wymazano, by nikt nie mial dostepu do wiedzy.

Trzecim tematem jest żywność.

Niech żyją "Reptilianie"!

perseusz92 2 dni temu, 01 marca 14:51
1  9

@BogPierun: Kolego myślę że powinieneś pilnie zgłosić się do lekarza psychiatry, objawy które prezentujesz w sposobie wypowiedzi mogą sugerować schizofrenie, lub też innego rodzaju psychozy. Samo na pewno nie minie, daj sobie pomóc.


  • -7 bogpierun BogPierun Mikroblog    link    28 lutego 2019 07:18     1808

Polecam książkę Salvador Freixedo byłego
kapłana, który został wyrzucony z kościoła. Książka pod tytulem, " La Granja Humana".

dobre
   
słabe
   
0

  • eden

    10 bogpierun BogPierun SFW    link    07 lutego 2019 07:29     46169

dobre
   
słabe
   
3

Duże podobieństwo.

Duże podobieństwo.

Duże podobieństwo.

Duże podobieństwo.

dobre
   
słabe
   
12

Najlepszy komentarz:

perseusz92 18 stycznia 2019 11:25
0  7

Jak widzę tu wrzutę tego typu ani przez chwile nie zastanawiam się kto ją wrzucił, od razu wiadomo ze to naczelny propagator wszelkich teorii spiskowych XD

Gargulce

Gargulce

Gargulce

Gargulce

Gargulce

Gargulce

Gargulce

Gargulce

Gargulce

Gargulce

Gargulce

Gargulce

Gargulce

Gargulce

Gargulce

Gargulce

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

SzybkiBonzo wczoraj o 17:13
0  2

co tam robi xenomorph? :D
O mnie

Rodowity Lechita

Skąd

Scyta Lach 10700 lat

Z nami od

02 października 2018 16:34

Dodanych

101

Komentarzy

212

Karma wrzut

1270

Karma komentarzy

71

Obserwowani 16

Obserwują 1