Gacuś

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

massiokdnm98 3 dni temu, 08 marca 12:43
0  1

perspektywa


Służba Ochrony Państwa
Kierowca

dobre
   
słabe
   
9

Najlepszy komentarz:

incognito ponad tydzień temu, 06 marca 13:53
1  5

Niby 30 lat podobno od odzyskania niepodległości, a dygnitarze mocarstwa polskiego nadal wożeni są automobilami produkcji niemieckiej, pewnie od opon po dach wyłożonymi aparaturą podsłuchową zgodnie z wiecznie żywym duchem Stasi. A może to z szacunku dla tysięci polskich przymusowych robotników, dzięki którym koncerny niemieckie przetrwały wojnę i stały się synonimem solidnej niemieckiej (o ironio!) manufaktury?
A może to są zwykłe kolonialne marionetki, którym którym pan dał zabawki w zamian za realizację jego politycznych celów?
Jedno jest pewne - Polska rozwija się znacznie poniżej swojego potencjału, a władza obojętnie z jakiego szyldu w niewytłumaczalny sposób ten rozwój ogranicza.
Polakom jedynie można powiedzieć "miałeś chamie złoty róg".

Tanie linie

dobre
   
słabe
   
1

Poranek
Edynburg

dobre
   
słabe
   
0

Życzliwy

dobre
   
słabe
   
17

Najlepszy komentarz:

misiu1123 ponad tydzień temu, 11 października 08:52
4  0

Jak już się za podpierdalanie bierze, to niech to robi chociaż zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji. Swoją drogą ciekawe, czym pali sam zainteresowany?

wicimicitycityci ponad tydzień temu, 11 października 13:19
0  3

@misiu1123: Nie wiem, ja od kiedy pamiętam to w domu rodzinnym paliliśmy tylko węglem i drewnem a na śmieci ojciec zbudował śmietnik obok bramy (polska wieś gdzie wywóz odpadów jest raz na 2 miesiące). I od kiedy pamiętam sąsiad pali kurwa zawsze śmieci i cały syf jaki tylko się da spalić ale nas to co raz podpierdalał. To stwierdził że prąd na lewo u nas, to kurwa że domek letni nad stawem to na pewno nie ma pozwolenia na budowę i to lewy budynek (plany budynku i same pozwolenie na budowę istniały już 10 lat wtedy). Za każdym razem wzywał policję. Taki życzliwy człowiek.

PS. Da się palić tylko węglem.
Skąd

Gliwice

Z nami od

05 października 2018 16:06

Dodanych

5

Komentarzy

66

Karma wrzut

149

Karma komentarzy

80

Obserwowani 1

Obserwują 0