Byłem dziś w biedronce na zakupach i gdy doszedłem do kasy spotkałem koleżankę, która na mój widok pacnęła się w głowę i powiedziała "faktycznie, miałam jeszcze kupić pasztet".

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

dragonn 18 stycznia 2014 21:40
14  2

Nowa/y w internecie? Nie kopiuj z innych stron albo podaj chociaż źródło, wszystko co wrzuciałaś/eś było albo na yafud albo na bash-u.

Messy 18 stycznia 2014 22:04
2  15

@dragonn: nie każdy jak Ty koleżko wchodzi na kwejki, srafudy, bashe i inne duperele. Niektórzy po prostu siedzą tutaj, i z chęcią usłyszą jakiś dobry kawał ;)


Jechałem dziś rano do pracy autobusem. Usiadła koło mnie starsza pani. Mniej więcej w połowie mojej drogi do pracy zasnęła i oparła głowę o moje ramię. Nie chciałem być nieuprzejmy, więc zacząłem ją budzić dopiero przed moim przystankiem. Nie obudziłem... Przez pół godziny na moim ramieniu opierały się zwłoki starszej pani.

dobre
   
słabe
   
1

Kupiłem żonie tropikalnego kwiata doniczkowego. Drogi, ale pięknie kwitnie. Okazało się, że białe skupisko znajdujące się pod jednym z liści to nie było grono nasion, a małe jajeczka tarantuli. Dowiedzieliśmy się, kiedy wczorajszej nocy wykluły się i rozeszły po całym mieszkaniu, jak na razie, małe pająki. Piszę z hotelu.

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

yoyekk 19 stycznia 2014 10:53
0  1

jak zlapiesz mozesz mi podeslac jednego :D

Dziś dowiedziałem się, że studentka, którą zatrudniłem jako korepetytorkę dla mojego syna jest w rzeczywistości jego dziewczyną. Od trzech tygodni płaciłem jej 30 zł za godzinę za to, że dymała mojego syna w jego pokoju.

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

fabi20 19 stycznia 2014 16:51
0  5

Powinienes sie cieszyc ze za 30zł/h chlopak se dupczy
Ty musisz minimum 100zł /h dac :D

Robiliśmy z mężem zakupy w hipermarkecie. Dostrzegliśmy bardzo korzystną promocję papieru toaletowego, którego zawsze używamy. Kupiliśmy dwie zgrzewki (każda po 8 rolek), przy kasie wzięłam je pod pachę. Odchodząc od kasy zauważyłam aptekę. Przypomniało mi się że mam uzupełnić apteczkę więc niewiele myśląc weszłam do apteki i trzymając dwie paki papieru poprosiłam o skuteczny środek na biegunkę. Mina ludzi w aptece bezcenna.

dobre
   
słabe
   
5

Dzisiaj po przebudzeniu znalazłam pod drzwiami 100 zł z dołączoną karteczką z napisem o treści "Kup sobie proszę cichszy wibrator. Rodzice".

dobre
   
słabe
   
10

Najlepszy komentarz:

[Komentarz skasowany]

Lunch atop a skyscraper
Prawdopodobnie żadne inne zdjęcie w historii nie pojawiło się na tylu plakatach i obrazach wiszących w naszych domach.

Zdjęcie ukazuje jedenastu mężczyzn w przerwie na lunch w czasie pracy nad wznoszeniem budynku GE w nowojorskim Rockefeller Center w 1932 roku. Mierzący 259 metrów wysokości, GE Building był w owym czasie jednym z pierwszych nowojorskich drapaczy chmur i już sam etap jego budowy robił spore wrażenie. Jeszcze większy podziw wzbudziła publikacja powyższego zdjęcia, które ukazało się w dodatku do "New York Herald Tribune" w niedzielę 2 października.

Aż do roku 2003 za każdym razem pod zdjęciem ukazywała się informacja "Autor nieznany". Dopiero wtedy, po przeprowadzonych badaniach okazało się, że autorem fotografii był Charles C. Ebbets (...)

Do dziś zdjęcie stanowi inspirację dla wielu fotografów, a przy tym stało się obiektem licznych przeróbek oraz nawiązań w popkulturze.
Za pośrednictwem: https://www.facebook.com/wstrzasajacehistorie

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

astennu 27 grudnia 2013 17:51
0  2

Niekoniecznie na plakatach i obrazach, ale to zdjęcie chyba więcej razy pojawiło się w domach :)

image

Pierniczki

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

monkey 25 grudnia 2013 19:42
0  1

robił je prawdziwy łasuch;) plus oczywiście
O mnie

Hajs Macht Frei

Skąd

Polska

Z nami od

26 sierpnia 2013 18:35

Dodanych

159

Komentarzy

142

Karma wrzut

3606

Karma komentarzy

166

Obserwowani 0

Obserwują 15