Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

kurde faja

dobre
   
słabe
   
1

W Houston w stanie Teksas odbyły się „lekcje” dla dzieci z udziałem tzw. drag queen, który określa się jako „Tatiana Mala Nina”. Okazało się, że prowadzący „Drag Queen Storytime” – tak nazywało się to wydarzenie – był wcześniej skazany za napaść seksualną na 8-latka. Przeszłość przestępcy odkryła grupa rodziców z Houston.

W jednej z miejskich bibliotek w Houston w Texasie odbyły się zajęcia dla dzieci zatytułowane „Drag Queen Storytime”. Grupa rodziców z Houston Mass Resistance, która od samego początku była przeciwna takim pomysłom, przeprowadziła śledztwo. Odkryli, że prowadzący zajęcia 32-letni Albert Gaze był skazany w 2008 r. za pedofilię.

„Władze biblioteki zawiodły podczas sprawdzania przeszłości (podejrzanego), pomimo odpowiednich wytycznych oraz ostrzeżeń ze strony MassResistance” – możemy przeczytać w oświadczeniu rodziców.

„Gdyby władze biblioteki przeprowadziły proces rekrutacyjny w sposób staranny, być może zastanowiłyby się nad tym, czy dopuszczenie do zajęć z dziećmi ważącego 90 kg i mierzącego 180 cm wzrostu przestępce seksualnego jest dobrym pomysłem” – mówiła dziennikarzom Tracy Shannon, wiceprezes Houston MassResistance.

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

Boethian przedwczoraj o 19:38
0  3

to spierdolenie odcisnie swoje pietno... i to tak mocno ze przyszle pokolenia sie zesraja... z powodu pietna albo ze smiechu jak pojebane byly nasze czasy ....az zal czytac bo odrazu mnie bierze wewnetrzna kurwica...
A i tak znajda sie idioci twierdzacy ze to postep i ze to dobre ...

Homoseksualizm to choroba

dobre
   
słabe
   
22

Najlepszy komentarz:

Damianov wczoraj o 08:26
0  2

A nikogo nie zastanawia fakt, że homoseksualizm jest w zasadzie zatrzymaniem na pewnym etapie dojrzewania seksualnego? Takie zatrzymanie niesie nieświadome cierpienie i przez to również nieświadome niedojrzałe zachowania kompensujące. Nie widzę powodu żeby przyznawać specjalne prawa dla niedojrzałych ludzi i jeszcze narażać dzieci na takie środowisko.
Nie mówię tutaj o ludziach którzy po prostu lubią w dupę.
Kościół poprzez między innymi celibat tworzy bombę zegarową dla wszelkiego rodzaju niedojrzałych zachowań. Celibat wymaga umiejętności których co niektórzy księża po prostu nie mają, a kontakt z dziećmi powoduje zwiększenie napięcia i jednocześnie "dogodne" warunki do nadużyć. Każdy dojrzały rodzic powinien to wiedzieć, że naraża w sposób szczególny swoje dzieci wysyłając je do takiej organizacji gdzie życie seksualne jest wyparte.

  • XXI wiek

    -55 prawdziwek Prawdziwek WTF +18    link    5 dni temu, 19 marca 14:06     22991

XXI wiek

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

Prawdziwek przedwczoraj o 22:39
0  0

I jeb! Nagle -20 admin ciota w formie!

Cziczak wczoraj o 10:11
0  1

@Prawdziwek: nie powiem, podejrzanie to wyglada od jakiegos czasu. Obserwuje na biezaco, plusy plusy, nagle w huj minusow.

Se banuje i tak wrzucę jeszcze raz

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

Ank4 5 dni temu, 18 marca 00:24
0  0

co mozna zbanowac na wtf ?

wergeron samotna 5 dni temu, 18 marca 00:59
0  4

@Ank4: Atak "terrorystyczny" z nowej zelandii

Szef finansowanej przez państwo organizacji LGBT Youth Scotland, James Rennie został aresztowany wraz z innymi działaczami przez szkocką policję. Pokazywał znajomym zdjęcia z gwałtu na niemowlęciu.

W Edynburgu doszło do sprawnego zatrzymania podejrzanych o pedofilię osób o homoseksualnych skłonnościach. Wśród nich był szef szkockiej organizacji LGBT Youth Scotland.

Rozpracowywano siatkę pedofilską, która tworzyło 70 Brytyjczyków i 140 mężczyzn z innych krajów. Za pomocą Internetu przekazywali między sobą materiały wideo oraz zdjęcia ze swoich aktów seksualnych na nieletnich.

Policja przejęła podczas akcji około 125 tysięcy fotografii przedstawiających pornografię dziecięcą.

Znany gej na czele siatki pedofilskiej
Jeden z najbardziej znanych szkockich homoseksualistów James Rennie, szef LGBT Youth Scotland został został skazany przez sąd w Edynburgu na dożywocie. Dostawał on wsparcie finansowe od rządu w wysokości 40 tysięcy funtów rocznie.

Był on zwolennikiem wprowadzania do szkockich szkół lekcji o homoseksualizmie oraz domagał się praw adopcyjnych dla par jednopłciowych.

Został on skazany za gwałt i molestowanie małego synka swoich przyjaciół podczas opiekowania się nim, na dożywocie.

Nagrywał on filmiki z gwałtów na niemowlęciu oraz robił zdjęcia. Podczas rozmów telefonicznych ze znajomymi pozwalał im się przysłuchiwać jego gwałtom.

Do stosunków na niemowlęciu dochodziło, praktycznie od jego urodzenia do osiągnięcia wieku 4 lat.

Matka dziecka w w rozpaczy
oglądała materiały z gwałtów podczas rozprawy sądowej – „To co się stało, wpłynie na całe życie mojego dziecka”.

„Rennie był naszym bliskim przyjacielem przez 15 lat. Trudno znaleźć słowa na opisanie tego, co czujemy” – wyznała matka.

Aktywiści LGBT w szkołach bez zgody rad rodziców. Kuratorzy oświaty zareagują po interwencji Ordo Iuris

Śledczy ustalili, że w precedensie brała udział jeszcze jedna osoba zarażona wirusem HIV. U Neila Strachana znaleźli oni zdjęcia z gwałtu na innym 18 miesięcznym dziecku.

Szkocki sędzia wyjawił – „To, co zobaczyliśmy, jest odrażające. Zszokowałoby każdego normalnego człowieka”.

Homo-aktywiści bronią swoje przekonania
Aktywiści różnych organizacji LGBT odżegnują się od związku pedofilii z homoseksualizmem – „Każdy, kto uważa, że taki związek istnieje, jest debilem. To był zbieg okoliczności” – powiedziała aktywistka z czołowej organizacji w Glasgow.

Eksperci są w tej sprawie podzieleni. Dla „Rzeczypospolitej” wypowiedziała się brytyjska specjalistka ds. wychowywania dzieci Lynette Burrows –

„Kilka lat temu, gdy jeszcze nie był to temat tabu, policja udostępniła statystki dotyczące molestowania dzieci. W zależności od regionu od 23 do 43 procent tych przestępstw było sprawką gejów. Zważywszy, że stanowią oni 1, góra 2 procent społeczeństwa, mamy do czynienia z wielką nadreprezentacją”

Dodała również – „Gdy wypowiadam się w BBC, zabraniają mi mówić o tym niewygodnym fakcie. Niestety, prawda jest taka, że wielu gejów czuje pociąg do małych chłopców”.

Z kolei prof. Donald Grubin, specjalista ds. zachowań seksualnych powiedział – „Tak jak występuje pedofilia o podłożu homoseksualnym, tak samo występuje pedofilia heteroseksualna. To zjawiska równorzędne i bardzo podobne. Ludzie, którzy mówią, że każdy gej to pedofil, są homofobami”.

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

AlterrEgo 4 dni temu, 16 marca 06:18
0  1

Mi osobiście podobają się takie demonstracje w Rosji ;)


https://youtu.be/5MyUixig7hU

Prawdziwek 4 dni temu, 16 marca 09:17
0  3

@AlterrEgo: i tak to powinno wyglądać zakaz adoracji dla zboczeńców! Zdusić to w zarodku żeby to się nie rozpleniło
Z nami od

15 sierpnia 2018 13:56

Dodanych

47

Komentarzy

90

Karma wrzut

-3092

Karma komentarzy

43

Obserwowani 0

Obserwują 1