Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

dobre
   
słabe
   
0

W końcu w domu
Po miesiącu ogarniania materiału co chwilę w innym miejscu w końcu mogę na spokojnie zajarać w domu ;)

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

CatsWowPizza przedwczoraj o 23:27
0  1

Czy zlożyłeś w piąteczek ofiarę z piąteczki? ;))

Z przymusu i pasji

dobre
   
słabe
   
22

Najlepszy komentarz:

CatsWowPizza ponad tydzień temu, 03 kwietnia 09:26
0  5

Śmiechłam xD Chciałam być chemikiem (u mnie odwrotnie jak na obrazku) pewnie teraz trzaskałabym DMT na kilogramy ;D a tak 'produkuje' sama dla siebie ;)
Pozdro Abdul!

Mijają dni, mijają lata ....
Minął kolejny miesiąc obecnego roku, przez natłok pracy w ostatnich dniach, zapomniałem że kilka dni wstecz obchodziłem tutaj mały jubileusz, a dokładniej mówiąc 5 urodziny Abdula na ujaranych.

Mijają dni, mijają lata ....
Gdy pięć lat temu dołączyłem do tego ekskluzywnego grona nie mogłem przypuszczać że moje bywanie na tej stronie będzie aż tak owocne, i dlatego z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim ujaranym za wasze wrzutki, rozmowy a często też kłótnie, za plusowanie i minusowanie, ogólnie rzecz biorąc dziękuję za to że wspólnie tworzymy tak udane społeczeństwo.

Mijają dni, mijają lata ....
Teraz pora na wyróżnienia, co prawda daruję sobie wymienianie każdego z osobna bo mógłbym przez przypadek kogoś pominąć, więc lepiej będzie jeśli zrobimy to troszkę inaczej.

Szczególne pozdrowienia i podziękowania dla użytkowników naszego skromnego Shoutboxa, a zwłaszcza "Szlachty". Dzielenie się z wami moim życiem weszło mi w nawyk, a że ów życie odbywa się w trasie to z wami rozmawiam częściej niż ze znajomymi w Polsce. Dzięki za te wszystkie kilometry, które razem pokonujemy, dziękuję ze słowa otuchy czy rady na które zawsze można liczyć.

Jak już wcześniej wspomniałem moja praca to życie na walizkach, z hotelu do hotelu, ale ma też ona swoje plusy prócz zwiedzania przeróżnych miejsc w Europie, daje również możliwość na przypadkowe odwiedziny.

Super specjalne podziękowania dla wszystkich tych, których miałem przyjemność poznać na żywo. Dziękuję za te widzenia na długość papierosa, za wspólne palenie lolków (jeśli była taka możliwość), a przede wszystkim za gościny w trasie. Mam nadzieję że los dalej będzie nam sprzyjał i jeszcze nie raz będziemy się łapać w biegu albo na spokojnie.

Mijają dni, mijają lata ....
Wiem że jeszcze przynajmniej parę osób z tej strony spotkam w realnym życiu i mam tylko nadzieję że będą to tak dobre spotkania i znajomości jak te dotychczasowe, czego z całego serca życzę nam wszystkim.

dobre
   
słabe
   
15

Najlepszy komentarz:

kiszony przedwczoraj o 09:16
0  10

I git,a btw co jakiś czas ktoś pisze o swoim stażu na ujaranych, fajnie by było gdyby była taka akcja np "urodziny ujaranego" automatycznie pokazywałby kto w danym dniu ma racznicę założenia konta, coś koło tego:)

  • Basen ;)

    38 abdul Abdul Kobiety    link    30 marca 2019 10:36     12504

dobre
   
słabe
   
2

Podróże małe i duże #2
Polska Holandia na południu Niemiec, czyli mój kolega ma kolegę ;)

dobre
   
słabe
   
0

  • Od Tyłu ;)

    40 abdul Abdul WTF +18    link    26 marca 2019 07:05     104614

dobre
   
słabe
   
13

Najlepszy komentarz:

Sylwester 26 marca 2019 11:49
0  5

link? :D

  • Bom Bom Bom

    135 abdul Abdul NSFW +18    link    23 marca 2019 15:41     104769

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

ElFerrari wczoraj o 00:50
0  1

prze kurwa kozak :D

Podróże małe i duże
Hasz ogarnięty w Nicei.
Trochę niefortunnie bo w drodze do centrum miasta jakiś ciapak wbił mi się na czerwonym na pasy, grzecznie się zatrzymałem patrzę tak na niego i mówię do pasażera karma wołaj go przez okno on nam musi pomóc i proszę 25 minut później jesteśmy w hotelu.

Podróże małe i duże
A że była niedziela cała wolna a my do plaży mieliśmy 5 minut autem, więc w tym roku na urodziny los sprawił że paliłem lolki na Lazurowym Wybrzeżu

Podróże małe i duże

Podróże małe i duże
Zdjęć miało być więcej, ale urządzenie telefoniczne się zawiesiło i nie chce mi się znów pisać całej relacji więc dorzucę tutaj jeszcze zdjęcie z dziś to już nie Morze Tyrreńskie a Jezioro Genewskie ;)

Podróże małe i duże
Praca w podróży = przyjemne z pożytecznym :]

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

ojtamojtam420 4 dni temu, 20 marca 21:08
0  4

ufo to pala

Francuskie odmiany :]
Nie paliłem Haszu chyba z 5 lat dobrego, akurat jestem w Lyonie a jutro mamy dzień wolny więc szybki spacer po centrum i taka o to kostka na 2 dni jest dla zabawy

dobre
   
słabe
   
3
Skąd

Kraków

Z nami od

22 marca 2014 10:50

Dodanych

216

Komentarzy

845

Karma wrzut

4143

Karma komentarzy

692

Obserwowani 11

Obserwują 18