Gdy mowa o obozach koncentracyjnych kojarzą się one z tymi, które stworzyła III Rzesza. Podobne zjawiska funkcjonowały w innych państwach i nie mam tu na myśli np. Rosji Bolszewickiej czy później Związku Sowieckiego w postaci Łagrów. Warto przedstawić obozy koncentracyjne stworzone przez Imperium Brytyjskie. Wydają się być one zapomniane przez świat. Za przykład posłużą te, które funkcjonowały w Afryce Południowej na przełomie XIX/XX w.
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/brytyjskie-obozy-koncentracyjne-afryce-poludniowej-1899-1902-patryk-plokita-2017-03

dobre
   
słabe
   
0


O to moja zajawka i efekty ćwiczeń. Co prawda lądowanie z "podparciem" ale to była ostatnia okazja w sezonie, a musiałem spróbować flipa.

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

0makumaku 27 marca 2017 14:24
0  2

mocne podparcie.. :o))
doobreee..+

Żyjemy w szaleństwie
Szaleństwo ludzkiego skomplikowanego mózgu,
Komplikacja ludzkiego umysłu pomnożona liczebnością społeczną
Umysł niekontrolowany przynosi cierpienie.

dobre
   
słabe
   
0

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

kiszony 23 marca 2017 16:57
0  1

"Najbardziej zdumiewająca jest wiedza,że atomy,które tworzą życie na ziemi,z których składa się ludzkie ciało,pokonały całą drogę od tygli wewnątrz gwiazd,gdzie lekkie pierwiastki zmieniały się w ciężkie pod wpływem ogromnego ciśnienia i temperatury.Gwiazdy, również te o wielkiej masie,były później niestabilne: rozpadły się i wybuchły,rozrzucając swe jądra po całych galaktykach. Jądra te składały się z węgla,azotu,tlenu i innych podstawowych składników życia i tworzą kolejne pokolenia układów słonecznych: gwiazd z krążącymi wokół planetami.Na tych planetach znajdują się składniki samego życia.Kiedy patrzę w nocne niebo wiem,że jesteśmy częścią wszechświata,jesteśmy we wszechświecie.Ale prawdopodobnie jeszcze ważniejsze jest,że wszechświat jest w nas.Gdy zastanawiam się bad tą prawdą,patrzę w niebo.Wielu ludzi czuje się małych we wszechświecie,ale ja czuję się wielki.Bo z tych gwiazd pochodzą moje atomy.Istnieje między nami jakieś połączenie.I tego chcemy w życiu-poczucia,że należymy do czegoś.Że mamy jakieś znaczenie.Że uczestniczymy w tym wszystkim,co dzieje się wokół nas.Właśnie tacy jesteśmy-bo żyjemy."

  • Życie

    4 abuczok abuczok Kultura    link    28 lutego 2017 20:32     3374

Gdy nie rozumie się świata, do kogo zwrócić się?
Wiedzy brak. Ludzie mówią wspak.
Gra domysłów. Życia brak

dobre
   
słabe
   
0
O mnie

Przenoszę się na chmurę

Skąd

Earth

Z nami od

18 sierpnia 2013 13:43

Dodanych

91

Komentarzy

539

Karma wrzut

670

Karma komentarzy

428

Obserwowani 3

Obserwują 1