Tak jak wspominałem po dłuższej przerwie wracam na całego!. Oto film tym razem w formie edukacyjnej dotyczący przebiegu całkowitego zaćmienia księżyca widocznego z Polski 21 Stycznia 2019!. W tym samym czasie dojdzie do spotkania dwóch planet Jowisza i Wenus. Jeśli pogoda dopiszę będzie to naprawdę niezwykły poranek. Można również dodać że następne całkowite zaćmienie księżyca będzie widoczne z Polski dopiero w 2025 roku.


https://www.youtube.com/watch?v=msiAqTIB-Zg
/Adrian/

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

amirra przedwczoraj o 18:41
0  1

Wszyscy wiemy jak będzie, prawie cała zima bez śniegu, a wtedy będzie śnieżyca i nic nie zobaczymy :(

AdrianPasjonatPogody przedwczoraj o 22:09
0  2

@amirra: No w moim przypadku akurat na zaćmienia księżyca pogodę mam trafioną przeważnie xd. Z 2016 Wrzesień półcieniowe pogoda dopisała. w 2017 roku dwa zaćmienia jedno półcieniowe a drugie częściowe też pogoda była dobra. No i w 2018 całkowite zaćmienie również z ładną pogodą :D. Oby i tym razem pogoda dopisała. Sobie i wam tego życzę.

Rok 2019 stał się faktem!. Wracam po przerwie z nowym filmami. Dlaczego taka przerwa?. Wszystko jest wyjaśnione na filmie. Chciałbym wam życzyć żeby ten 2019 był jeszcze lepszy od poprzedniego. Pozdro dla was ujarani!


https://www.youtube.com/watch?v=Yw7-NbkVXWI
/Adrian/

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

W stronę gwiazd
Zdjęcie zostało wykonane 5 Grudnia w trakcie wieczornego wypadu na zdjęcia. Postanowiłem wykorzystać ten bezchmurny wieczór.
(Przepraszam ogólnie że poprzedni post usuwałem kilkakrotnie gdyż zdjęcie nie
chciało się wrzucić z niewiadomych przyczyn)
Pełny rozmiar:
https://zapodaj.net/dc2938bd87bf3.jpg.html

dobre
   
słabe
   
0

Niespodziewane pierwsze opady śniegu z wczorajszego wieczoru. Komórka opadowa idąca z północnego-zachodu w godzinach 19:45-20:00 wygenerowała słaby opad. Postanowiłem szybko wyjść z domu i nagrać jakieś ujęcia.


https://www.youtube.com/watch?v=QkeifH3U6dQ

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

sheaker wczoraj o 18:35
0  1

Dwa tygodnie temu już padał pod Warszawą.

'Las w śniegu'
A dziś przeniesiemy się do Grudnia 2016. Zdjęcie zostało wykonane dokładnie 2.12 po słynnym incydencie zimowym z nocy 1/2. Spadło wtedy łącznie 10-15 cm świeżego puchu!. Widoki były bajeczne.

dobre
   
słabe
   
0

Nadszedł dziś kiedy wydaję mój już wcześniej zapowiadany specjalny materiał!. Materiał który w 100% jest dedykowany mojej pasji. Wszystkie lata na YT (2014-2017). Wrzucanie filmów,Liczne łowy burzowe i nie tylko. To co sprawiało mi największą radość w życiu. Wszystko chciałem streścić w tym filmie. Kanał się ciągle rozwija właśnie dzięki wam dlatego dziękuje wam za wsparcie. Usiądźcie wygodnie i zapraszam do oglądania!.
Pozdro ujarani!.


https://www.youtube.com/watch?v=xTbq8TLt5yQ
/Adrian/

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

KonradPL 2 godziny temu
0  2

  • dla ludzi z pasją, pozdro!O mnie

Nazywam się Adrian mam 19 lat i interesuję się meteorologią od dawna!. Moją pasją jest robienie zdjęć,nagrywanie różnorodnych zjawisk.

Skąd

Ciechanów/Mazowieckie

Z nami od

10 lutego 2018 21:22

Dodanych

91

Komentarzy

32

Karma wrzut

882

Karma komentarzy

14

Obserwowani 5

Obserwują 3