Jesiennie
Od dobrych kilku dni można uznać że mamy prawdziwą złotą Jesień. Temperatury jak i pogoda rozpieszcza co jest zachętą na dłuższe spacery.
/Adrian/

dobre
   
słabe
   
0


Słońce mówi dobranoc
Przeniesiemy się do 29 Sierpnia bieżącego roku. Tego dnia strzeliłem taki zachodzik słońca. Spontaniczny strzał prosto z okna :P.
/Adrian/

dobre
   
słabe
   
0

Tęcza
Kolejne kadry z tęczą do kolekcji. 3 Października wybrałem się na fotografowanie leśnych klimatów lecz po godz 17 dotarła malutka komórka opadowa. Niskie położenie słońca nad horyzontem zrobiło swoje i przez kilkanaście minut mogłem podziwiać taką tęcze.
https://ifotos.pl/zobacz/tecza-1jp_qsqrheq.jpg
https://ifotos.pl/zobacz/tecza-4jp_qsqrhwh.jpg
https://ifotos.pl/zobacz/tecza-5jp_qsqrhwr.jpg
/Adrian/

dobre
   
słabe
   
0

To były ciekawe dni!. Nasz kraj dostał się po wpływ arktycznych mas z północy co zaowocowało rozwojem fotogenicznej konwekcji w formie komórek i większych pasm. Oto i materiał z dni: 17,18 oraz 19 Września. Na niebie mogłem podziwiać min: Chmury szelfowe,Pięknie wykształcone CB-ki,Smugi opadowe,Tęcze,Mammatusy.


https://www.youtube.com/watch?v=OKg296fxYbw
/Adrian/

dobre
   
słabe
   
0

Droga prowadząca do...
Donikąd?. Oj na pewno dokądś prowadzi :). Z pewnością taki styl zdjęć skłania mnie do tego żeby w myślach przenieść się do starych dobrych czasów i powspominać szczególne chwilę.
/Adrian/

dobre
   
słabe
   
0

Pełnia Księżyca
Wiem może ostatnio zanudzam tym Księżycem ale pełni nie mogłem sobie odpuścić :D. Tak wczoraj mieliśmy do czynienia z pełnią Księżyca a do tego pogoda była bardzo dobra.
Pozostałe ujęcia:
https://ifotos.pl/zobacz/Ksiezyc-3_qsarppw.jpg
https://ifotos.pl/zobacz/Ksiezyc-8_qsarppa.jpg
https://ifotos.pl/zobacz/Ksiezyc-9_qsarppq.jpg
/Adrian/

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

MClavin 3 dni temu, 15 września 12:55
0  3

za astro stuff zawsze plus! :)
O mnie

Witam wszystkich na moim profilu. Nazywam się Adrian i pochodzę z miasta Ciechanów które leży w województwie Mazowieckim. Moją pasją jest tworzenie filmów i fotografowanie przeróżnych zjawisk pogodowych,przyrody. Fotografuję również nocne niebo.

Skąd

Ciechanów/Mazowieckie

Z nami od

10 lutego 2018 21:22

Dodanych

170

Komentarzy

55

Karma wrzut

1896

Karma komentarzy

21

Obserwowani 4

Obserwują 5