• 1 aqualinespirit Aqualinespirit Mikroblog    link    04 kwietnia 2019 16:19     4918

Chemia to Zuo

Zawsze zadziwia mnie z jaką łatwością ludzie przypinają łatki produktom określając ogólnie, że coś jest z chemią, albo chemiczne itd. jednoczesnie kwalifikując produkt jako niezdrowy.

Woda jest związkiem chemicznym. Czyli co, trująca jest? W zasadzie to jest i to śmiertelnie, jak wszystko zresztą, różna jest tylko dawka śmiertelna, ale to chyba nie o to chodzi.

To może, chodzi o to, że chemia organiczna nie jest zdrowa. Nie, to jeszcze bardziej bezsensu, bo wlasciwie wszystko co jemy to chemia organiczna.

No to moze, chodzi o to, ze niezdrowe sa tylko te zwiazki, produkowane przez czlowieka. No, ale to tez nie trzyma sie kupy, bo najsilniejsze trucizny na swiecie sa albo alkaloidami pochodzenia roslinnego, albo neurotoksynami pochodzenia zwierzecego. Wiec 100% naturalne. Zatem i to nie o to chodzi.

Moze ktos? cos? Bo nie rozumiem, co oznacza okreslenie, ze cos jest chemiczne.

dobre
   
słabe
   
3


  • 6 aqualinespirit Aqualinespirit Mikroblog    link    07 października 2018 05:38     4761

Klasyczny złodziej, choćby nie wiadomo jak był dobry w tym co robi, nie potrafi okraść kogoś kto nie istnieje. Aparat państwowy poprzez system długu publicznego potrafi dokonać to, czego nie dokonał jeszcze żaden złodziej. Potrafi okraść kogoś, kto się jeszcze nie urodził. Obywatel jak już się rodzi to od razu jest zadłużony na 80000 PLN.
Na chwilę obecną mamy bilion złotych długu i trzy biliony długu ukrytego (czyli takiego naprawdę, a tamten jeden bilion to tylko taki podpicowany przez kreatywną księgowość dług, który się podaje do publicznej wiadomości, żeby nie straszyć tym rzeczywistym). Roczna obsługa długu publicznego (czyli odsetki oraz opłaty za gotowość itd.) to około 40-50 miliardów złotych. Dla porównania 10 letni plan modernizacji Wojska RP swojego czasu zainicjowany przez Prezydenta Komorowskiego to 130 miliardów PLN.
Dług jest już tak wysoki, że nikt nie wie co z nim zrobić. Jedyne wspólne działania wszystkich Rządów RP w stosunku do tego długu, to jego coroczne powiększanie. Tak jakby wspólną misją wszystkich polskich polityków było wpędzić naród polski w niemalże nieskończoną niewolę ekonomiczną.

dobre
   
słabe
   
2

Mitologia Lovecrafta: Azathoth
Najpotężniejszy z Bogów Zewnętrznych. Ślepy Bóg-Idiota. Bestia Nuklearnego Chaosu.
Bezkształtny amorficzny twór, którego ciało wije się i skręca bez przerwy w rytmie szaleńczych dźwięków muzyki wydobywających się z fletu, który trzyma czymś, co można chyba nazwać ręką. Wokół niego pląsają i tańczą legiony bezkształtnych bogów tancerzy reagujących podrygami na melodię instrumentu dzierżonego przez Azathotha.

Mitologia Lovecrafta: Azathoth


https://www.youtube.com/watch?v=qL3osHj-Myc

Mitologia Lovecrafta: Azathoth


https://www.youtube.com/watch?v=ah0vTgemPng

Mitologia Lovecrafta: Azathoth

Mitologia Lovecrafta: Azathoth

dobre
   
słabe
   
2

Trochę bezsensu wrzucać to do polityki, ale z drugiej strony do SFW to chyba byłoby większe przegięcie.


https://www.youtube.com/watch?v=D87UT1uGjvk

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

blues 17 marca 2017 13:33
0  0

Nie znam czlowieka, ale gada rozsadnie.Logiki w zamachowaniu smolenskim nie ma za ch.. przepraszam, za grosz :-)

cheers

Aqualinespirit Semantyczny Psychopata 17 marca 2017 15:30
0  1

@blues: Akurat tego nie powiedział. Powiedział, że samo zaistnienie faktów jakimi były te "podejrzane śmierci" pewnych osób bliżej bądź dalej, albo w sumie w ogóle nie związanych ze sprawą nie są logicznymi przesłankami do wyciągnięcia wniosku, jakoby zamach zaistniał. On nie stwierdził, ze zamachu nie było, albo że zamach był, a raczej, że nie dysponujemy i( podając przykład Kennediego) w zasadzie nie będziemy dysponowali wiedzą, która umożliwi jednoznaczne stwierdzenie czy tak było, czy też nie.
Z nami od

03 listopada 2012 17:06

Dodanych

40

Komentarzy

1475

Karma wrzut

405

Karma komentarzy

1906

Obserwowani 0

Obserwują 6